Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

horalka79
1. okt 2012

Kazda nova snazilka, moze skopirovat nas zoznam, dopisat sa a vlozit 🙂 samozrejme tiez aktualuzacie uspechov mozte iniciativne dopisat a udrzime si zoznam zakazdym aktualny.. 🙂
adru17 prave dopisujem.

horalka79
1. okt 2012

horalka79 / 15.9.ET Gr.II, 28.9.-pozitívny testík
bibi24 / 16.9.ET Gr.II, 28.9 -pozitívny testík
nelly3 / 17.9.ET, - dom. test neg.
melliska / 17.9.ET, - dom. test neg.
staga / 4xIVF neuspešné

sarasota / 21.9.ET, dom.test POZITIVNY -čaká na silnejsiu kolajnicku a krvičku (4.IVF)
kaja81 / 19.9.ET, .... -čaká na krvičku
hora_lka / 24.9.ET, 8.10 -čaká na krvičku
tinka9075 / 25.9.KET, 8.10.-čaká na krvičku
tea284 / 1.10 ET

rot / čakateľka /1.IVF bez oplodnenia, 2.IVF biochemické, 3.IVF pozit. v 9tt ukonč.-anembryomola
ria191 / čakateľka /1.IVF 2 XB 2 neúspešné, 2.IVF 1XB1 neúspešné
deinad / čakateľka
falin / čakateľka
jomini / čakateľka
freeze24 / cakatelka, 1.IVF neuspesne
nelly3 / cakatelka, 1.IVF. gyn-five negat., 2.IVF.Brno negat.
holly74 / čakateľka 5 x IVF negatívne (5xET, 2xKET)
tinkatinulka / čakateľka
adra17 / čakateľka

zlatanka30
1. okt 2012

@tea284 tinka 9075 ma pravdu Stelcl ma veru presne a hlavne zlate rucicky 🙂 🙂 ze tinka 9075

tea284
1. okt 2012

@zlatanka30 no veru som tie zlate rucicky ocenila ked mi robil OPU bez narkozy 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@zlatanka30 ja ešte neviem posúdit mne len sono robil 😀 😀 ale má zlaté ručičky mna aj sono bolelo v centrách na sk od neho nie 😉 😉

tinka9075
1. okt 2012

@tea284 vidíš a si tu ja neviem keby mne povedal že bez narkozy ja mu z kozy ujdem určite 😀 😀

sarasota
1. okt 2012

ano-ano veru ma zlate rucicky babenky neviete ci sa v Trnave da zobrat krv na hcg v neakom sukromnom laboratoriu lebo ta moja ma objednala az na buducu stredu

sarasota
1. okt 2012

@horalka79 dakujem

tea284
1. okt 2012

@tinka9075 ja som bola taka zmeravena strachom ze by som daleko neusla 🙂 🙂

tinka9075
1. okt 2012

@tea284 my sme to hned na konzultácii prebrali som mu hovorila že na odber jedine z narkozov inak ujdem 🙂 🙂 sa začal smiat že ved daleko by som nedošla 😀 😀 asi nie keby ma ani dole nepustili 😀 😀

staga
1. okt 2012

@horalka79 dakujem, myslis ze sa da niecim zlepsit kvalita vajicok?

holly74
1. okt 2012

@sarasota Gratulujem!!!
Ten Štelcl a jeho ručičky, hmmmm......baby, myslíte že mám Koudelku vymeniť za Štelciho?? 😕 😀

melisska
1. okt 2012

@sarasota blahozelam 🤐 🤐 😵

horalka79
1. okt 2012

@staga s tym ti ja neporadim. Skus pozriet na internete, urcite nieco vyguglis. Urcite je zaklad zdrava zivotosprava, ale kazdy clovek je jedinecny, iny..

staga
1. okt 2012

@horalka79 dik idem nieco vygooglit 🙂

holly74
1. okt 2012

@staga Stagi, ved napíš svojmu dokimu v RF a spýtaj sa 😉

nelly3
1. okt 2012

@sarasota
toto je 2.IVF

hora_lka
2. okt 2012

@sarasota super, len tak dalej, blahozelam 🙂

hora_lka
2. okt 2012

@sarasota aj ja nieco take hladam, chcela som ist na krv v piatok, ale ma sestrticka zrusila, ze je to skoro a objednala ma na utorok ... ale snad sa to niekde da, zaplatime to a mame vysledok

ria191
2. okt 2012

@sarasota super fakt úžasná správa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂. Veľmi sa teším s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ria191
2. okt 2012

@tea284 opatruj bublinky a nech ti to rýchlo ubehne v takej pohodičke 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ria191
2. okt 2012

@staga máš endometriózu alebo nízke AMH aj to je dôležité vedieť. Ale myslím si, že na kvalitu vajíčok bohužiaľ nič nie je. Existuje DHEA a baby si to dosť chvália ale túto sféru nemám až tak naštudovanú. Myslím že je tu téma niečo ako DHEA alebo iné možnosti na zlepšenie AMH skús tam pozrieť 🙂

zuzanabs
2. okt 2012

Ahojte dievcata, ak mozem tak sa zapojim. Obdivujem vasu silu a bojovnosnost a verim, ze vsetky sa dockate svojho vytuzeneho babatka. Kedze osobne som navstevovala pani Korcekovu - fertilitycoaching, ale v mojom pripade mi pomohla vyrovnat sa s prekonanym potratom :(, tak vam zasielam stranku, kde sa o nej dozviete viac - www.fertilitycoaching.sk.
Viem, ze ma uspechy u mnohych klientiek, co sa tyka vytuzenych babatiek, takze naberte odvahu. Osobne som vdacna za jej pomoc.

falin
2. okt 2012

@staga - to mi je luto, ze to vzdali 😒 ☹

@sarasota - krasny testik, super, blahozelaaaaam

@tea284 - nebud sklamana, aj 2 su krasny vysledok, a mozno su to tie prave ktroe sa pekne zahryzkaju. Len pekne hladkaj brusko a ver im 😉
@tinkatinulka -ahoj, drzim palceky

falin
2. okt 2012

@sarasota - mne na silny kasel pomaha lyzicka medu, med mi to tak skludni. Potom v historii odkazov sa necuduj, namiesto odpovedat som dala ze sa mi to paci, tak som to aj hned odklikla, ale v historii to zostane. Takze neboj, tvoje kaslanie sa mi nepaci a verim ze ti to rychlo prejde

@tinkatinulka - ja som uzivala vitaminy femibion 800

falin
2. okt 2012

@sarasota - na poliklinike na 1. posch. v biochemickom labaku (tam kde sa nosia vzorky). Povies ze ides ako samoplatca. Cenu si uz nepamatam, ale na okienku maju cennik. Vysledky budu v ten den okolo obeda. Ja som si tak davala raz robit.

bibi24
2. okt 2012

@sarasota Jeeeej, skveleee 🙂 😵 Drzim palce!!!!

falin
2. okt 2012

@bibi24 - krasne HCG, drzim palceky, nech sa vam i nadalej krasne dari 😵 Super ze sa obe chytili

lenusika
2. okt 2012

@tinkatinulka pridaj si vitamin E (40O)

fertilitycoaching
2. okt 2012

Zelam krasny den vsetkym diskutujucim. Kedze ako psycholog a kouc a mam bohate skusenosti ako psychika ovplyvnuje nas zivot a tiez ako zena, ktora si obdobim vlastnej "plodnosti" presla pocas 15 rokov a skusila takmer vsetko lekarov, liecitelov, akupunkturu, homeopatiu.... 10x IVF, zial vsetky neuspesne...Pochopila som, ze psychika tu zohrala velku ulohu, zial v tedy uz moje manzelstvo zlyhalo... Ako psychlogicke mi to nedalo a hladala som cestu ako sa psychicky vyrovnat, zmenit svoj uhol pohladu na seba, svoj zivot a moje okolie. Pochopila som, ze mam svoj zivot vo svojich rukach a zacala som pracovat ako kouc. Dnes mam uz na konte niekolko tehotnych klientiek, dve zdrave narodene deticky a moj zivot ma zmysel... Moja praca ma bavi a velmi tesi...Momentalne chystam skupinovy koucing pre zeny, ktore prechadzaju obdobim "plodnosti" a budem rada, ak sa niektore zucastnite.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre