Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

hora_lka
15. okt 2012

@tinka9075 ja som pichala 225 jednotiek, to uz je iny rozdiel ...

tinka9075
15. okt 2012

@hora_lka presne ako píšeš ked som v gf povedala že chcem íst pred ivf na iui ma harbulák skoro zožral 😒 a tu mi najprv navrhol iui 🙂 🙂 no bola by sranda že po ivf nič a iui by sa podarilo 🙂 🙂 tak to áno 225 jednotiek je iný rozdiel ja som raz mala pres iui 5 vajok to mi docent ani robit nechcel sa bál aby dvojky neboli,,,

nelly3
15. okt 2012

@hora_lka
mne koudelka napisal, ze az po 1 menzese, mam brat aj estrofem, potom utz a vklad, ako si pisala, chcem mu napisat, ci nemozem bez nich ako ty, uvidim co mi odpise, mam 1 zmrazene, bojim sa aj ci sa rozmrazi a potom to cakanie, nba nervy ach jo, zajtra idem k svojmu gynekologovi,od menzesu ma bolia vajecniky, cysta co mam, picha ma tam atd. tak neviem co zase, ale ja mam endometriozu, takze to bude urcite z nej, asi sa mi po homonoch prebudila, je to tazke, no musime bojovat dalej, ked sa mozem spytat kolko mas rokov? ja 34.

hora_lka
15. okt 2012

@nelly3 takze vlastne teraz este musis mesiac cakat na dalsiu menzes? ale ked to tak povedal, mne stelcl napisal ze mozeme hned a teda ze su 2 varianty, s estrofemom alebo bez estrofemu, on sa priklonil k variante bez chemie, maximalne sa nam moze stat, ze pri ultrazvuku zistia, ze sliznica nie je dost vysoka, tak sa vklad neurobi, a dalsi mesiac uz pojdem s estrofemom. tiez som mala menzes taky bolestivy, dokonca som ho dostala, este ked som brala utrogestan, teda rano som si este dala utrogestan, ale bol to uz 16 den od vkladu, len som stale nemala vysledok krvi a Stelcl chcel aby som si utrogestan davala az kym to nebude potvrdene a uz som mala take neznesitelne krce, dostala som este v ten den menzes .. este aj dnes ma vsetko dole picha, tak rozmyslam, ci tiez zajtra neskocim ku svojmu doktorovi .. ja budem mat v januari 40 a manzel 42, nemame stanovenu diagnozu, preco nemozeme otehotniet, jednoducho to nejde ... uz je to asi aj vekom, ja sa sice na 40tku necitim, ale biologicky uz je to tak ... mame teraz 4 embryjka zamrazene, tak 2 moznosti a potom adopcia ... viem ako Ti je, ja sa z kazdeho neuspechu neviem dost dlho spamatat, stale verim, ze to vyjde ... a nevychadza, niektore zeny ani nevedia ako otehotneju, ako porodia, a niektore si to musime poriadne odtrpiet .. a stale neviem ci to vyjde .. nelutujem ani cas, ani peniaze, ani bolest, ale uz by som chcela, aby sa stastie usmialo aj na nas ... nam vsetkym by som to dopriala, velmi velmi

hora_lka
15. okt 2012

@tinka9075 tak som zvedava, ako to pojde v Brne, mozno sa tam stretneme a zase budeme spolu cakat na vysledky 🙂

tinka9075
15. okt 2012

@hora_lka jasné možno sa stretneme a ked nie budeme spolu čakat na výsledky 🙂 🙂 no štelcl má asi vela roboty ešte mi neodpísal 🙂 🙂

nelly3
15. okt 2012

@hora_lka
ano jeden menzes a potom na dalsi mesiac by som mohla ist, ale fakt neviem ci pojdem, uvidim, no moj manzelik ma 43 rokov, je v poriadku, ja mam tu hnusnu endometiozu, inac som zdrava ako repa 😀

hora_lka
15. okt 2012

@tinka9075 bol tyzden na dovolenke, tak ma toho dnes vela .. ale urcite odpise

hora_lka
15. okt 2012

@nelly3 podstatne je, ze o tom vedia, a dokazu to zapracovat do liecby .. urcite chod, uz je skoda nechat tam mrazacika, nevies, mozno prave preto, ze je sam, tak zabojuje

hora_lka
15. okt 2012

@nelly3 ja musim este zaplatit za mrazenie, este som im neposlala peniaze, musim pozriet na fakturu, myslim, ze je dnes splatna, tak dufam, im to nebude vadit, ak to dostanu neskor, hlavne dovtedy kym pojdeme 🙂

tinka9075
15. okt 2012

@hora_lka to viem že bol na dovolenke ale minulý týžden niektoré dni bol v centre 🙂 🙂 ja viem ako brat clostík len dúfam že som to nepoplietla 🙂 🙂

tea284
15. okt 2012

@horalka79 tak musím ešte vydržať, výsledky budú az zajtra 😕

zuzmil
15. okt 2012

Dievcata, nezostal niektorej aspon kusok Puregonu 900?

melisska
15. okt 2012

ahojte tehulky a buduce tehulky 😵
no mne teraz prvy krat nenarastla potvurka sliznica 😀 bez liekov, takze asi takkkk a to pijem kazdy vecer 2 dcl vinko, 2 x denne pijem alcemilku 😕 a nic, beriem aj anipyrin a prednison, kt, vysadim...takze u mna sa nepotvrdilo, ze vinko a alchemilka pomaha na rast sliznice, ale pravy opak 😀

kaja81
15. okt 2012

Baby ultrazvuk robia v 6tt vnutorny alebo vonkajší 😉 ďakujem

cikyta
15. okt 2012

@kaja81 vnútorný 😉 Niekde až v 12 tt sa pokušaju o vonkajší, ak je dobrá viditelnosť.

adra17
15. okt 2012

@tinkatinulka tak sa zajtra drž, veľa šťastia, nech Ti to dobre dopadne 😉

tinkatinulka
15. okt 2012

@adra17 Dakujem 🙂 no už neviem obsediet, zajtra dám vedieť ako bolo. Pekný večer

adra17
15. okt 2012

@tinkatinulka tešíme sa na dobré správy 🙂 🙂 🙂 . Pekný večer aj Tebe.

freeze24
15. okt 2012

ahojte kocky 🙂 prosim vas neviete mi poradit aky mail ma koudelka???v papieroch od neho to mam inak napisane ako to je na ich stranke.dakujem 🙂

freeze24
15. okt 2012

@nelly3 dakujem 🙂 prosim ta a uz si s nim pisala cez ten mail?lebo mne do papierov napisal len koudelka@reprofit.cz

nelly3
15. okt 2012

@freeze24
ano, cez tento mail, co som ti napisala 😉

freeze24
15. okt 2012

dakujeeem 😉

kaja81
16. okt 2012

@cikyta ďakujem

tinka9075
16. okt 2012

@hora_lka ahoj ako od dnes stimulujem na iui a zákrok mi vychádza tak na 29 možno sa ozaj stretneme 🙂 🙂 a budeme si navzájom držat palce 🙂 🙂

tea284
16. okt 2012

Tak dievčatá mám to potvrdené, výsledky krvy hovoria o hodnote hcg 914, vyzerá to tak že to vyšlo 😉

hora_lka
16. okt 2012

@tinka9075 cauky, to je rychlost 🙂 ale u Stelcla je to tak, naco cakat ... mne vychadza vklad 29-30, ak teda narastie sliznica, ak nie, cakame ... ale ja dufam, ze narastie a budeme spolu zase cakat co sa udeje 🙂 a mozno sa aj stretneme, vychadza nam to rovnako 🙂

tinka9075
16. okt 2012

@hora_lka ved áno my sme sa s ním aj tak dohodli čo budem čakat na další cyklus vraj ked sa na to cítim tak môžem íst hned 🙂 🙂 v stredu idem na sono tak dúfam že tých folíkov nebudem mat vela lebo ja zvyknem dobre zarodil aj pri iui 😀 😀

tinka9075
16. okt 2012

@tea284 ahoj velká gratulka no vidiet že Štelcl ma presné ruky verím že bude mat aj pri mne ked ma bude oplodnovat pri iui 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre