Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
4. nov 2012

aj my posielame tehuu virusikyyy 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 !
Brne maju asi zazracne misky na embyjka, lebo my sme o tyzden vacsi 🙂, takze sme uz dnes 21tt+6 a podla vkladu by sme mali byt 20tt+6!!Drzkajte sa babenky🙂

hora_lka
4. nov 2012

@panarka ja som 5 den po KETe a testovat by som mohla uz v piatok .. ale zaludok mam ako na vode, ked si na to spomeniem, ale zase si hovorim, ze uz je to aj tak rozhodnute .. budem Ti drzat palce, nech je tam to po com tuzis 🙂

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 jaaaj chlapi, vdacna tema .. ked nieco pichne, uz lezia v posteli, moj manzel ma problemy s ladvinami, v noci zo stredy na stvrtok sme si zase uzili na pohotovosti .. ale to je fakt bolest, to mu nezavidim, ale liecit sa nechce, neviem s nim pohnut

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka to áno minulý rok sme boli chorý obaja sme ležali s chrípkou no on ako keby umieral a ja som musela fungovat aj z horúčkou 🙂 🙂 chlapi sú ako malé deti 😉 😉

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 presne, ale vies ako sa hovori, s nimi tazko, bez nich este horsie .. ja by som trosku potrebovala z manzelovej flegmatickej povahy, aspon teraz, on je salamista, ja som ta, ktora vsetko riesi .. ale zase si hovorim, ze niekto sefovat musi 😀 😀 😀 zatial vsetko riesime spolu

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka to u nás je naopak ja som ten flegmoš preto všetko lepšie znášam a muž ma volá niekedy že salámovka u nás je on ten ktorý šéfuje 🙂 🙂 síce všetko riešime spolu tiež ale niekedy mi hovorí že mám všetko na háku 😀 😀 ešte že mám takú povahu lebo po tých neúspechoch o mimi by som skončila v cvokárni 😒

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 ved to si ja stale hovorim a pytam sa, ze kde berieme stale dalsiu a dalsiu silu a odvahu do dalsich zakrokov, Ivfiek , ja som po prvom povedala, ze koncim a trvalo mi tyzden kym som sa objednala do Brna .. stelcl to presne pomenoval, ze my zeny sme take ... take silne a ze to zvladneme

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka ved to my toho zvládneme 🙂 🙂 ja som raz môjmu povedala že sa vymeníme ja to budem financovat a on nech ide za mna všetko ostatné stimulka a iné len sa pozeral no pri jeho povahe by sme sa nedostali ani na jednu injekciu 😀 😀 nie ešte íst na odber 😀 😀

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 ojoooj, ja som tiez mala taky napad, ked sme teraz isli na vklad, ze jedno vlozia mne druhe manzelovi, mala si vidiet ako sa krutil, ked zacal rozmyslat kadial by asi emryjko vkladali .. nechcel sa so mnou veru podelit o tu radost 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka presne keby mali oni podstúpit čo ženy tak neviem 😀 😀

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 ludstvo by vymrelo .. ak by niekto nemal nejaky super dobry napad co s tym

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka tak to áno 😀 😀 mna sa vždy muž pýtal pred odberom že či sa nebojím ja že nie ved ja rada spím 😀 😀 vždy si tam chvílku schrupnem 😀 😀

nelly3
4. nov 2012

hora_lka a tinka9075 baby moc vam drzim palce a verim, ze ste tehulky 😉

hora_lka
4. nov 2012

@nelly3 no bodaj by si mala pravdu ..dakujem zo doveru, uvidime cez vikend .. a samozrejme ocakavam spravy od Teba, kedy ides na KET

tinka9075
4. nov 2012

@nelly3 dakujem ja testujem až o týžden tak uvidíme ale očakávam len pozitívne testy 🙂 🙂 potom budem držat palce ja tebe 🙂 🙂

nelly3
4. nov 2012

@hora_lka
neviem kedy, ked ja sa toho tak bojim, hlavne toho cakania, ved to vsetky pozname.

hora_lka
4. nov 2012

@nelly3 ved to, to cakanie na vysledok je najhorsie, ale uz to tam bud je alebo nie je, uvidime ...kazda si to tu uz odzila, nasa kupelka keby vedela rozpravat, to pochopi len ten kto to zazil .. hlavne musis byt v pohode a ked sa rozhodnes, pojdes pre mrazacika

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 ja si teiz rada pospim, ale k tomu uz prilezitost mat nebudem, ale manzel bol skvela moralna podpora, ked ma videl ako ma tahaju zo saly, tak skoro odpadol, ale to mi povedal az potom, ze nevedel co ma robit 🙂 v BA bola aspon vyhoda, ze nas vsetky po opu posadili na vozik, aj ked to bol len kusocek, tu som isla sama, teda z kazdej strany ma podopierala sestricka a stale hovorili, nepozerajte sa na zem, hlavu hore 🙂 jaj ked si na to spomeniem

nelly3
4. nov 2012

@hora_lka
presne tak, ale ja nikdy nebudem v pohode lebo stale v pozadi bude otaznik, ci uz to konecne bude pozitivne alebo nie, ci to vyjde alebo nie, no fakt to je tazke, ja som toho tiez uz fakt ze dost prezila ohladom IVF. ako skoro kazda z nas, velmi, ale v dobrom zavidim babam, ktore isli na IVF. a hned na prvy krat sa im to podarilo, ale nevadi, sme silne, zvladneme vsetko na svete 😵

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka ty si bola v GF na iovf že? no tam to je také že ta dajú na vozík ale ja som sa im tam raz ztrepala z kozy 😀 😀 ale som sa normálne postavila a šla som po svojich do postele sa smiali že to tam ešte nemali 😀 😀 a v brne si ideš po svojich no to musí byt ved mne sa po narkoze stále točí hlava ja by som im tam odpadla 😀 😀

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 aj mne sa tocila hlava, preto ma podopierali 2 sestricky a dost dlho sa mi zdalo, ze ideme na izbu 🙂 ale nev zvladli sme to 🙂

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka aspon že si to zvládla v pohode no dúfam že na minimálku nebudem musiet íst a ked aj pôjdem no čo vydržím 🙂 🙂

hora_lka
4. nov 2012

@nelly3 ja som na to presne tak isto, stale si hovorim ako tomu verim a verim tomu, ale viem,ze len viera nepomoze, stale tam vzadu v hlave mi nieco vrta, co ked to zase nevyjde .. ale nebudem to riesit, uz to je aj tak rozhodnute, velmi by som chcela aby to vyslo, dala som do toho vsetko, tak snad sa stastie usmeje ... zabojujeme, ja, Ty, ostatne baby a bude dobre, raz nam to musi vyjst, musiiiii

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075 este neriesme dalsie, ked cakame ako dopadneme teraz .. mozno uz nebude co riesit .. mame k tomu vsetky predpoklady ..

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka dobre dopadneme neboj budeme spokojné 🙂 🙂 ja som teraz velmi pozitívne naladená tak sa musí podarit aj keby sa nechcelo 🙂 🙂

hora_lka
4. nov 2012

@tinka9075
@nelly3 a potom sa presunieme do inej temy, budeme riesit ine veci 🙂 baby rano vstavam, takze sa lucim, dobru noc

tinka9075
4. nov 2012

@hora_lka jasné presunieme 🙂 🙂 dobrú nocku a hladkaj bruško 🙂 🙂

ria191
4. nov 2012

@freeze24 ďakujem ti 🙂 🙂 🙂

zeina62
4. nov 2012

baby vsetkym drzim palce ktore tento tyzden budu testovat 🙂 a vsetkym cakatelkam prajem pevne nervy 🙂

panarka
5. nov 2012

@hora_lka Ahoj, tak ja som to dnes ráno vyskúšala na 11 deň po ET a mala som II 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 jedná troška slabšia ale aspoň nádej mi svitla, že by to mohlo dopadnúť super. Ja som sa testovala aj 8 deň po ET či mi náhodou neukáže ešte zbytky z injekcie ale ten bol negatívny. Takže teraz sa aj strašne teším ale zas sa nechcem tak veľmi aby som to nezakríkla. Vo štvrtok si budem aspoň o trošičku istejšia. Veľmi ale veľmi ti držím palčeky aby ti to vyšlo a bola si krásna tehulka. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre