Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinka9075
4. dec 2012

@sofia17 super velká gratulka len aby neboli dvojky ja som mala na 18 den po iui 980 a dvojky sú 🙂 🙂

speranza1
4. dec 2012

@sofia17 gratulujeeem 🙂... pekne HCG

@tinka9075 takze dvojky po IUI...jeej ake pekne😀

dievcata ma z vas niektora skusenosti s Dr. Kurecovou z RF????? pls aj IP

sofia17
4. dec 2012

@tinka9075 no ja by som sa práve moc tesila strasne tuzime po dvojkach

sofia17
4. dec 2012

@speranza1 dakujem, teraz uz len aby bolo aj na sone o tyzden vsetko ok

tinka9075
4. dec 2012

@speranza1 ahoj no pekné len mne to nejak nedochádza že sú tam dve 😀 😀

tinka9075
4. dec 2012

@sofia17 ja som tiež túžila a teraz ked som sa dozvedela že ich čakám som sa trochu zlakla 🙂 🙂

sofia17
4. dec 2012

@tinka9075 neboj vsetko bude ok, a na konci ta caka dvojnasobna radost 🙂 🙂 🙂

tinka9075
4. dec 2012

@sofia17 to áno bude to dvojnásobná radost teraz to je také čerstvé ale ja to časom predýcham a bude dobre 🙂 🙂 🙂

nelly3
4. dec 2012

baby nie je to sprava, ze som tehotnaaaa, ale aj ta pride coskoro, verim tomu, ale prislo mi z dovery, ze mi preplacaju Brno IVF. jujj ako sa tesim, 950€ mi preplatili ( platila som 1100€ fakturu ), potesiiiiii, trvalo im to cca 2 mesiace, takze ak nemate vycerpane 3 pokusy na SK, do toho 😉

nishka
4. dec 2012

@nelly3 mne preplatili pred mesiacom presne tolko. pisala som to tu babam, aby tie, co maju este pokusy urcite ziadali od refundaciu

falin
4. dec 2012

@sofia17 - krasne ciselko, blahozelam 🙂

sofia17
4. dec 2012

@falin dakujem

Baby nemate nejaký typ alebo babsky recept na suchy drazdivy kasel? Neviem sa ho od posledneho prechladnutia zbavit a homeopatika a ani bylinkovy sirup z lekarne nezabrali. Ak mate skusenosti s nejakymi domacimi receptami (okrem cibuloveho caju ten tiez nezabral), ktore samozrejme ako tehu môžem budem rada.

horalka79
4. dec 2012

@ria191 to mi je velmi luto, ze to nevyslo. Drzim palce mrazacikom, nech sa prebojuju k stastnemu zaciatku 🙂 Hlavu hore, na dalsi krat to uz vyjde. 🙂

horalka79
4. dec 2012

@tinka9075 gratulujem k dvojickaaam! 🙂 krasa, super, tesim sa. A neboj, cochvila ti to dojde, ze mas dve male srdiecka, dva male zivoty v brusku.. prajem pekne vytuzene tehulkovanie 🙂 🙂
@sofia17 gratulujem k peknemu HCG 🙂 Vyborna sprava, vitaj tehulka! 🙂 prijemne tehulkovanie prajem. 🙂 🙂
Zas bude o kus krajsia ta nasa zazracna tabulka tehuliek 🙂

tinka9075
4. dec 2012

@horalka79 dakujem no ved mne to dôjde len je to ešte také čerstvé 🙂 🙂

bibi24
4. dec 2012

@sofia17 skus mucoplant, mozu ho aj tehulky, mne vzdy vyborne zabral, je dobry hlavne na drazdivy kasel a podporuje vykasliavanie. A aj dobre chuti 😉

ria191
5. dec 2012

@nelly3 super to je veľmi dobrá správa. Nelly ty po vysadení utrošu za koľko dostaneš MS. Ja som asi opačne robená, lebo predtým mi utroš ani MS neudržal a vždy prišla na 8. deň po ET a teraz čakám a čakám a nič ☹

ria191
5. dec 2012

@sofia17 sofi krásne HCG aj ja si myslím, že budú dvojky 😀

ria191
5. dec 2012

@horalka79 tak asi by toho šťastia na mňa bolo priveľa tak mi ho pánBožko dávkuje postupne. Aj keď to teraz nie je bohviečo, ale bude aj lepšie. Ďakujem ti za povzbudenie. Som stráááášne rada, že vás tu mám tehuľky naše 😀 😀 😀 😀

nelly3
5. dec 2012

@ria191
ako kedy od 3-6 dna po vysadeni pride mrcha.

ria191
5. dec 2012

@nelly3 ďakujem ti 😀 a to som si myslela, že stihnem KET, ale mrche jednej sa nejako nechce čomu sa dosť divím 😠

nelly3
5. dec 2012

@ria191
pojdeme spolu po novom roku 😉 bude nam veselsie 😵

nelly3
5. dec 2012

@ria191
a to budeme rodit po lete, aj tak som vzdy chcela mat cez leto uz velke brusko, aby som ho mohla ukazovat he-he 🙂

ria191
5. dec 2012

@nelly3 wow ty si nám už naplánovala termín pôrodu ? Super 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelly3
5. dec 2012

@ria191
jasne 😀

annetty
5. dec 2012

Ahojte babenky 🙂 Dnes sme boli u Stelcla na konzultacii a domov sme prisli s balickom 😵 Takze u nas uz bol Mikulas a doniesol nam maly modry kufricek 😀
Prajem Vam pekneho Mikulasika, dufam cizmicky mate uz vychystane 😉

annetty
5. dec 2012

@nelly3 Uplne super sprava! 🙂 Z nasej strany ziadny pokus nebude v GF zatial, ideme rovno teda do RF snad sa nam to podari, verim tomu 😉 A keby nam to aj preplatila poistovna, to by bolo uplne parada. Len zaujimave je to, ze GF ma len tuto zbran v ruke, teda ze RF treba zaplatit, a GF nam preplati poistovna. A o tom ani neceknu, ze existuje refundacia. Samozrejme, rozdiel je aj v tom, ze v GF skorej nez nedostanu odsuhlasenie od poistovni (co je minimalne 6 tyz.), nic nezacnu s tebou a v RF uz o mesiac niektore baby su aj tehulky 😵
A dufam ze sa ku vam pridam co najskor, kedze stimulku zacinam v januari. 😉 A nikdy som nechcela brusko cez leto, ale teraz je mi to uz uplne jedno 😀 😀, lebo v plane nebol ivf, ale 3 deti pred 30-kou a 2 po tridsiatke 😅

ria191
6. dec 2012

@annetty no rozdielov je tam trošku viacej. To čo ti preplatí na Slovensku poisťovňa, tak to ti stačí len na základné úkony. Takže ICSI a PK si platíš sama a to je veru veľká pálka okolo 1 000€ takže keď v Reprofite zaplatíš 1 000€ možno o niečo viacej a poisťovňa ti preplatí 950 tak je to oveľa výhodnejšie ako na Slovensku. A na Slovensku je väčšinou dlhý protokol čo je tiež o ničom a v mojom prípade výsledky tiež boli pri dlhom protokole o ničom. V Reprofite to máš v rámci jedného cyklu. Dobre ste sa rozhodli. Veľa šťastia 😀

ria191
6. dec 2012

@falin falinka ako sa máš? Ako to zvládaš? Myslím na vás každý deň 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
6. dec 2012

caute babule.. tak ako sa mi tu mate???? to ja som skutocne sama stimulantka v decembri v RF?????? 😲 😲 😲
Babule... OPU mam v nedelu, tak drzte paluchy, nech nam vyberu tie najkrajsie vajka.... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre