Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gerdusha
13. jan 2013

@zuzu1122

dnes je 1.dc

staga
13. jan 2013

@zuzu1122 podla mna dnesny den mas ako prvy den

annetty
13. jan 2013

@zuzu1122 ahoj, mne tak horovili pri closti, ze ak dostanem ms neskor nez o osmej vecer, tak sa rata ms az od druheho dna 😉

horalka79
13. jan 2013

@zuzu1122 urcite dnes den 1

zuzu1122
13. jan 2013

@horalka79 chcem ti podakovat za to krasne videjko, co si sem dala... s manzelom sme sa na to pozerali a neveriacky krutili hlavou, ze uz v 19-tom tt dokaze tento maly zazrak dat o sebe takto vediet 🙂 naozaj krasne video 🙂

zuzu1122
13. jan 2013

@horalka79 dakujem za odpoved, nebola som si ista... nechcem nieco prepasnut 😅

horalka79
13. jan 2013

@zuzu1122 dakujem pekne Zuzu, 19+4, cize dvaciaty tyzden. Posledne dva tyzdne drobceka citim a dnes je naozaj velmi aktivny 🙂 Pekny vecer tebe aj manzelovi prajem 🙂

zuzu1122
13. jan 2013

@annetty
@staga
@gerdusha
babulky, dakujem vsetkym za odpoved 🙂 vsetky ste tu moc zlate 🙂

annetty
13. jan 2013

@nelly3 dakujem nelly za vysvetlenie. Jedna mi pisala, ze cakaju 2 tzydne na vysledky, tak som si myslela, ze to je dlha kultika. Zajtra budem volat, snad este budeme mat vsetky 5 v dobrom stave. Chcem, aby nam nieco ostalo aj v mraznicke 😉

zuzu1122
13. jan 2013

@horalka79 dakujeme za prianie pekneho vecera... musim ist zas do postele, nieze by som bola padavka ale mam fest bolesti a lieky mi nezaberaju... aj tebe prajem krasny vecer 😉

ria191
14. jan 2013

@horalka79 no krásny začiatok týždňa pre mňa. To video nemá fakt chybu 😀 . Toto som videla prvý krát v živote. 😀 😀 😀

ria191
14. jan 2013

@annetty veľmi pekná úrodička 😀 😀 😀. Určite budú aj nanučiky. Veľmi ti to prajem. Ono je to potom o niečo ľahšie 😀 😀 😀 .

falin
14. jan 2013

@annetty - pekne, len tak dalej, nech pekne bojuju, myslim na vas. Ked ides na 5-ty den na ET, tak to mas PK

@horalka79 - to je super

@nelly3 - nely, urcite sa aj ty dockas, verim tomu 😉
@zuzu1122 - dnesny. Ja som sa prednedavnom pytala dr. v centre, vecer som dostala ms a povedal ze az dalsi den nech ratam ako prvy

falin
14. jan 2013

@ria191 - ahoj spolubojovnicka. Pekny tyzden ti prajem. Aj ked lepsi by bol na MD 😀 , ale to si este musime pockat

ria191
14. jan 2013

@falin ahoj falinka 😀 aj tebe prajem krásny začiatok týždňa 😀 😀 😀. Tak ja si s radosťou počkám, len aby ten čas aj prišiel 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠. Vo štvrtok idem svojmu gynďákovi tak dúfam, že je všetko OK 😉 nech som na KET pripravená 😀 😀 😀

zeina62
14. jan 2013

@horalka79 kde sa da kuknut to video? Ja ho neviem najst

ria191
14. jan 2013

@zeina62 na strane 1565 o 18:11 príspevok od horalky je link na ten klikneš zadáš tam potom heslo a uvidíš krásne video 😀

annetty
14. jan 2013

@ria191 hej, to by bolo super, keby ńieco ostalo aj na KET ak by bolo treba, sice mm sa to moc nepaci - proste nechape to zmrazenie 😀 Ze on by ma radsej pichal 😀 😀 😀 . Drzim palce, aby si bola pripravena na KET! 🙂
@falin dakujem, dufam vsetko bude ok, dnes este budem volat, ako bojuju buduce embrijka 🙂

speranza1
14. jan 2013

ahojte bambulky, ja vam len oznamujem, ze mna zrejme zajtra caka kyretaz.... ale bude to v pohodke.... vsetkym prajem len to dobreeee....
paaa
p.s.: ak niekto bude doplnat tabulku, tak pri mojom mene by malo byt 2x IUI neg.,5 x IVF neg., 😉 🙂

ria191
14. jan 2013

@speranza1 to znamená, že tehotenstvo ale bolo, no nie? Čistenie sa predsa nerobí pre nič za nič ☹

annetty
14. jan 2013

@speranza1 Ahoj ☹ ach, je mi to luto, ale posielam ti srdiecko 🙂 a prajem vela zdravia a sil nech sa to uz otoci na // 😉

speranza1
14. jan 2013

@ria191 ano ria..tak ja uz podla testov som vedela ze aj toto tehu bolo biochemicke.... avsak este nevylucuju ani mimomaternicove tehu, pretoze este dnes som mala na teste slabu ciarku.... o chvilu idem na krv.. urobia mi ju expresne a dr. rozhodne co a ako dalej, kedze krvacam od 25.12..

speranza1
14. jan 2013

@annetty dakujem moja... ja tebe zo srdiecka prajem aby ste sa uz cochvilu vytesovali z //....
p.s.: gratulujem k urodicke...a tfuj tfuj nech sa bambulky vyvijaju tak ako maju... 🙂

ria191
14. jan 2013

@speranza1 ach jooo máš to ťažké ☹ . Nech to všetko dobre dopadne. Som zvedavá, čo všetko sa tam dialo keďže je ešte na testíku dušík. Drž sa mojenko 🙂

speranza1
14. jan 2013

@ria191 dakujem ria🙂... a ty kedy ides do boja?

annetty
14. jan 2013

@speranza1 dakujem si zlata. Dufam, budu silne bojovat bublinky. Dnes, zajtra mysim silno na teba ☹ ☹

ria191
14. jan 2013

@speranza1 február alebo marec 😀 . Uvidím ako dopadnem vo štvrtok u svojho gyndoša. Dám si spraviť stery nech viem, že som úplne OK a potom budem presne vedieť kedy pôjdem na KET 😝.

ria191
14. jan 2013

@annetty manželova premiéra ako dopadla. Myslím ten spermiogram 😀

nelly3
14. jan 2013

Ahojte, ale nam krasne snezi, z okna z teplucka je to uzasny pohlad 😵 chcem ist napisat mail koudelkovi, ze ci sa neda ist na KET aj bez estrofenu, co si o tom myslite? a mam zvysene o dost onkomarkery CA125, takze som zvedava co mi nato odpise, moj gynekolog mi ich robieva, dost mi skacu, raz mam oki, raz zvysene, ale viem, ze je to aj pre endometriozu + co mam aj dost velku cystu 😠

annetty
14. jan 2013

@ria191 velmi dobre to dopadlo🙂 Nechal ma v kasi 😝 Takze vada je len jednoznacne u mna. Som si myslela, ze ak u neho budu nejake komplikacie, ale hned mi povedal, tym "ze som starsy nie som este na zahodenie" 😝 . Prijemne ma sklamal 😉 Odovzdal zopar milionov a Stelcl povedal, ze je to na jednicku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre