Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
28. jan 2013

@zuzu1122 - super si to zvladla, drzim palceky, aby sa pekne oplodnili. Inac to si pamatas po narkoze dost. Ja vzdy len pohlad na dr. ked ma ide uspavat a potom az na izbe. Medzitym nic, ani to ked ma preberaju z narkozy

hencidlo
28. jan 2013

@speranza1 booze preco nas takto skusas? je mi to luto asi viem cim si prechadzas ☹

speranza1
28. jan 2013

@hencidlo neviem heni, preco je to tak...a ty sa ako mas? vy idete na dalsie IVF? alebo v akom si stadiu?

hencidlo
28. jan 2013

@speranza1 no zatial sme v satdiu rozhodovania, mame este 4 mrazacikov vo FC, tak uvidim, ale asi by sme chceli ist po 2 koncom februara

speranza1
28. jan 2013

@hencidlo tak velmi vam drzim palce, nech vam to uz konecne vyjde moja... ja sa zatial nechystam na nic... kedze ako sama vidis cely cyklus sa mi rozhadzal ale totalne skaredo.. ☹

zeina62
28. jan 2013

@speranza1 to krvacanie je fakt divne, boze nech ta poriadne vysetria!

falin
28. jan 2013

@speranza1 - ahojky, teba to riadne trapi, dokelu. Asi hormony tak rozburali cyklus, ked podla vysetrenia je vsetko oki. Pisala si aj predtym stelclovi? co na to hovoril? Ved to nie je nic prijemne stale takto krvacat. A clovek sa urcite boji ci je vsetko v poriadku. Ja sa mam celkom fajn, vo stvrtok som bola na kontrole po prvom menzese po cisteni. Mam 2 cysty ☹, hned mi zobrali krv, dnes budem mat vysledky. Dufam ze to bude ok a cysty sa budu vstrebavat.

hencidlo
28. jan 2013

@speranza1 no a to ta vysetroval zensky u nas ci v RF?

speranza1
28. jan 2013

@hencidlo vysetrovala ma moja lekarka...a lekar z RF mi zatial neodpisal.....
@falin ach jaj.... a mavala si cysty aj pred tym? lebo teraz je to nasledok vacsej stimulky... ja verim tomu ze sa tie cysty vstrebu a odidu s menzesom...
.. mam taky pocit , ze som cela taka "divna" ... teraz po 1x je vsetko ine ako po prvych styroch IVFkach...ale raz sa to iste umudri a bude dobre... 🙂
@zeina62 aj ja mam taky pocit, ze ten moj stav potrebuje skuseneho lekara a poriadne vysetrenie....

hencidlo
28. jan 2013

@speranza1 a nechces zmenit lekara, alebo sa dat este k nejakemu inemu vysetrit?

zeina62
28. jan 2013

@speranza1 nemohli ti poranit pri cisteni? Tebe robili cistenie ze?

speranza1
28. jan 2013

@hencidlo iste ze chcela by som... len nemam ku komu ist...

speranza1
28. jan 2013

@zeina62 mali mi robit, ale nakoniec Dr. vyhlasila ze nie je to gravidita ani v utere ani mimo.... takze sa nic nedialo...

hencidlo
28. jan 2013
zeina62
28. jan 2013

@speranza1 tak to je divne, a co ked tam nieco ostalo a to ti sposobuje krvacanie?

tinkatinulka
28. jan 2013

@zeina62 no zajtra ocakavam mrchu a supsup prve vcelicky, ešte dlha cesta nas čaká ale už vieme do čoho ideme ale veríme že to tentokrát dotiahneme dokonca a koncom okt.budeme traja 🙂

speranza1
28. jan 2013

@zeina62 neviem moja... uvidim co mi odpovie lekar z RF... (ci mi vobec odpovie)

ria191
28. jan 2013

@annetty nepíšeš dobré správy, ale testovala si skoro. Kľudne sa to môže zmeniť 🙂 🙂 🙂 . Hlávku hore 😀 😀 😀 . Zostali vám zmrzlinky?

zeina62
28. jan 2013

@speranza1 koho mas lekara s rf?

ria191
28. jan 2013

@falin ahoj falinka 😀 😀 😀 tak víkendík som si veru užila. Občas niečo vyparatí, ale inak je na chlapca veľmi dobručký 😀 😀 😀. Sa divím, že sa tak rýchlo aklimatizoval. V podstate z teplúčka (mali tam 25 °C) prešiel do mínusov. Včera sme sa boli sánkovať, tak bolo super 😀.

ria191
28. jan 2013

@speranza1 jasné, že ti odpovie. Ja to mám tiež ako ty celé rozhádzané, ale ty krvácaš príliš dlho a často. Musíš byť vyčerpaná. Ako sa cítiš?

speranza1
28. jan 2013

@ria191 pravdu??? na p.......... 😝 😲 😲 (nezvyknem to pouzivat casto..ale presne to vystihuje ako sa mam 😀 )

ria191
28. jan 2013

@speranza1 to poznám 😠 😠 😠

speranza1
28. jan 2013

@ria191 vidim, ze ste sa boli vcera sankovat.... super...ja sankovanie zboznujem.... 🙂

ria191
28. jan 2013

@speranza1 aj ja 😀 veru bol to zabiják 😀 😀 😀 na takom primrznutom to ide ako šľak 😀 😀 😀

speranza1
28. jan 2013

@ria191 😀 😀 😀 to musela byt peckaaaaa

marverka
28. jan 2013

ahojte,

ria191
28. jan 2013

@marverka 😀 😀 😀

marverka
28. jan 2013

zajtra idem na odbery pred hysteroskopiou. Ja som bola v RF na konzultacii, ale lekar mi doporučil najskor snehuliačikov z Heliosu a potom sa pustime ak to opät nevide na IVF do RF. Je vas tu vela co ste presli z MA do Brna? Ako dlho ste boli v MA, kym ste zacali navstevovat RF? Kolko ste mali pokusov? Trosku ma zazraza ta ich uspoesnost a neviem co si mam o tom celom mysliet.. ☹ . Ako dlho ste čakali kym sa vam podarilo ....?

zeina62
28. jan 2013

@marverka ahoj ja ked som isla do reprofitu tak u nich hned na prvy pokus nam to vyslo a cakame dvojcata 🙂) takze neboj sa budes v dobrych rukach

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre