Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
4. feb 2013

@falin
zahada vyriesena, nema tam sestricku elias uz 2 tyzden, takze on telefony neberie, bola som tam, zobral ma, urobil utz a KET sa odklada na marec lebo endometrium nemam 8mm a viacej, mam 5 mm a to je malo. nevadi, uz nemusim aspon pit vino 😀 a ide sa s estrofenom na jar a to budu aj lepsie cesty atd. takze sa tesim 😵

ria191
4. feb 2013

@speranza1 tak ja to viem preto, lebo som si chcela preložiť pooperačnú správu inak by som tiež po tom nepátrala. A určite nemáš zdeformovanú maternicu, to by ti povedali v centre. A v správe z centra nemáš uvedené aký máš myóm?

speranza1
4. feb 2013

@ria191 no az sa na to musim doma kuknut... nikdy som necitala, co mi v CAR napisali na myom... ani v jednom centre sa myomom nezaoberali, pretoze vsade mi tvrdili , ze myom v mojom stave nema nic spolocne s otehu... to, ze nemozem otehotniet kvoli myomom mi tvrdi len moja lekarka a pri kazdom vysetreni spochybnuje to, co mi povedali v CAR (nielen v RF ale aj na SK a dokonca aj operater, ktory mi robil LPK)....takze sama neviem na com som....

ria191
4. feb 2013

@speranza1 no tak to ťa musím potešiť . Lebo v RF sú veľmi úprimní a mne vždy povedia na rovinu, že to nie je dobré. Aj môj gynďák je taký istý ako tvoja. Ber ju s rezervou. Ja by som to vďaka svojmu už dávno vzdala 😀 😀 😀. Ak v centre z tvojho myómu nerobia vedu tak nerob ani ty 😀 😀 😀.

speranza1
4. feb 2013

@ria191 😉 😀

tinkatinulka
4. feb 2013

@strapula27 tak ako?? nedočkavo čakám.ja idem piatok na UTZ

falin
4. feb 2013

@nelly3 - tak tam bol pes zakopany. Skoda ze sliznica nenarastla, aspon to mas odskusane a estrofem to ist 😉 . Mne vinko tiez nechuti, ani iny alkohol, ja som pila alchemilkovy caj, chutovo nic moc ale premohla som sa.

falin
4. feb 2013

@tinkatinulka - ides na kontrolu folikov? dufam ze pekne rastu

tinkatinulka
4. feb 2013

@falin ano ano ideme kuknuť čo moje vaječníky vyprodukovali, ešte ich moc necítim ale to ešte príde 🙂 budíci týždeň OPU 😝

tinka9075
4. feb 2013

@falin ahoj cysty hnusné musia sa vstrebat ja som mala cystu len raz a bola som riadne vylakaná nakoniec sa vstrebala taká úlava prišla lebo doktorka ma už chcela operovat 🙂 🙂 ja by som chcela najradšej trojkolku ved ja si pôjdem popozerat kočíky aj muž je za to aby sme kúpili trojkolku 🙂 🙂 no veru letí to velmi rýchlo nedávno som bola na iui a týždne utekajú 🙂 🙂

huginka13
4. feb 2013

Ahojček,maminky zlaté,potrebujem váš názor,lebo sa asi zbláznim 🙂 som 9.den po ET a dnes som so strachom testovala a zase len jedna čiarka 😒 čo si o tom myslíte??nič ma nebolí,iba prsia,menzes som mala dostať včera,je to moje 3.IVF a zatiaľ som po ET začala krvácať do 5.dní,myslíte,že mám ešte šancu?? 🙂 dakujem

tinka9075
4. feb 2013

@amazing1 no zase jedna múdra dnes sa zaregistruje a už ma pripomienky 😒 😒

zuzu1122
4. feb 2013

@falin ja viem, su to uzasni psy a straaaasne krasni... labradora ma sesterka, ktora byva hned vedla 🙂 uz sa strasne tesim ked ho budeme mat 🙂 zboznujem psov 🙂

zuzu1122
4. feb 2013

@tinka9075 ahoj tetula, netusila som ze je taky strasny problem, ked sa rozpravame aj o niecom inom ako len o umelom oplodneni 😖

tinka9075
4. feb 2013

@zuzu1122 no vidíš ale čo kašlat na to mna to vôbec netrápi 😒 😒 tú sú super babenky a že nejaké dve sa vymykajú z normálu na to kašlat 😀 😀

zuzu1122
4. feb 2013

@tinka9075 hhh... pekne si to napisala... co si dnes dobreho porabala? boli ste na tych korculkach?

tinka9075
4. feb 2013

@zuzu1122 nie nebola som sa mi nechcelo ale som si kúpila tehu rifle síce ešte bruško na ne nemám ale sa mi páčili tak musela som kúpit no padli mi do oka 😀 😀 a chcela som kúpit malinkým aj dupačky ale oddolala som 🙂 🙂

zuzu1122
4. feb 2013

@tinka9075 za to my sme dnes boli v jednom obchode a manzel takmer neodolal jednym vyteplenym oteplovackam 😀 😀 😀 ja si pozeram tiene na oci, otocim sa a chlapa nikde... kukam a najdem ho pri detskych veciach... pytam sa reku, ze co tu robi? ze ake to je krasne a ze nemaju ruzove 😀 😀 😀 vravim mu, ze to je este straaaasne skoro pozerat, ale ze jemu sa to paci 😀 😀 😀

kvakuska
4. feb 2013

@dafy je to tramvají opravdu 10 (max 15) minut od nádraží, jen tu stanici na které se vystupuje udělali "na znamení", takže po zastávce "Výstaviště - hlavní vstup" musíš zmáčknout na tyči u dvěří tlačítko že budeš chtít na další zastávce otevřít dveře ... ta výstupní zastávka je "Výstaviště - vstup G2" ... ale pokud náhodou přejedeš, nic hrozného se nestane, jen se kousek vrátíš ... poznáš snadno kam se máš vracet, na budově kliniky svítí nad chodníkem zelený kříž lékárny 😎

zuzu1122
4. feb 2013

@speranza1 moja sesternica ma myom, ale jej gyndos povedal, ze nebude moct mat deti, resp. ze jej to pojde velmi tazko ☹ ale je hlupa, lebo si ho nechce dat odstranit... je zdravotna sestra a pritom sa boji doktorov jak cert kriza 😖

tinka9075
4. feb 2013

@zuzu1122 ved aj môj ten pozerá viac ako ja len som ešte nejak opatrná 😒 😒 ale po sone v 23 týždni už idem kupovat 🙂 🙂 dnes mi volal bratranec z oravy tak mi hovoril že v polsku kúpim všetko pre bábetká mám mu zavolat ked pôjdeme tak pôjde s nami a povodí nás po obchodoch on má dievčatko ročné tak tam všetko kupoval jáj ešte že mám takého zlatého bratranca 🙂 🙂

zuzu1122
4. feb 2013

@tinka9075 keby som ja mala zlateho bratranca tak uz je daaavno v zalozni 😀 😀 vidis, vravela som ti, ze v u poliakov je to fasa... tinuska, chcem sa ta opytat, dnes ma fest bolel zaludok, stale sa mi grga (s prepacenim) a je mi nejak na vracanie... nic si nenahovaram, prave naopak, snazim sa na to nemysliet ale nieje to bohvie co... nemas s tym skusenosti? cely den som z toho taka podrazdena 😖 na vsetkych len vrcim

tinka9075
4. feb 2013

@zuzu1122 mna bolel žalúdok dva dni po iui až kým som si spravila test a grgala som tiež ale potom to nejak prešlo 🙂 🙂 ja som zase bola až velmi kludná muž sa smial že preto lebo mám dobrého muža 😀 😀

amazing1
4. feb 2013

@tinka9075 mudra-nemudra,v tejto teme som už nejaký čas, ak sa bude chciet nejaka nova kočka dostat k podstatnym informaciam,musi sa dostat cez cca 10 stran vašich blabolov.....pekny večer prajem

jomini
4. feb 2013

@huginka13 ahoj, pokial si mala PK tak testik by uz mal na 9. den ukazat druhu ciarku.. 😒

gerdusha
4. feb 2013

Ja som tu uz niekolko stran dozadu na to upozornovala... Treba si precitat pravidla diskusie... Nikto vam nebrani zalozit si svoju sukromnu temu, kde si mozete rozoberat riflicky a veci podobne. Uple suhlasim s amazing....

A chapem ju, preco si zmenila nick, pretoze teraz tu zo strany diskutujuci nastane pranier...

tinka9075
4. feb 2013

@amazing1 nuž len každá rozumná si prečíta čo potrebuje viac nekomentujem 😒 😒

zuzu1122
4. feb 2013

@tinka9075 ty brdo, ja uz sa tu bojim aj nieco napisat...

tinka9075
4. feb 2013

@zuzu1122 no vidíš aj tá druhá sa ozvala 😀 😀 nemám slov 🙂 🙂

zuzu1122
4. feb 2013

@tinka9075 to si nejaka hviezda dala druhy nick, aby mohla zamudrovat... sak ked nieco chcem, tak sa opytam... vies kolkokrat som tu nasla jednu a tu istu otazku na pomaly kazdej druhej strane? ved nikto to necita... zboznujem taketo primadony... asi jej je lahsie na dusi teraz...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre