Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
7. mar 2013

@annetty ďakujem keď tak v tesnom závese za sebou 😀

annetty
7. mar 2013

@strapula27 Dakujeme!!! 🙂 A my ti tak isto silno drzime palceky, aby sliznica bola idealna na KET zajtra 🙂 🙂 🙂

speranza1
7. mar 2013

@strapula27
@annetty
@ria191
@nelly3 dievcata ja pevne verim, ze prave vy rozbehnete dalsiu tehu vlnu v tejto temicke a samozrejme ja sa k vam potom velmi rada pridam 😀 🙂

ria191
7. mar 2013

@speranza1 "ľahšie" prípady si si nemohla vybrať? 😀 😀 😀

speranza1
7. mar 2013

@ria191 😀 😀 😀 .... co uz, ked viacere z nas tu su tu take "lahsie" prípady 😀 ...co mas v plane na vikend?

ria191
7. mar 2013

@speranza1 montovať interiérové dvere 😠 😠 😠 s mm. Mali sme ich montovať už minulý víkend, ale museli sme to odložiť na tento. Ale už sa teším konečne dvere 😀 😀 😀

speranza1
7. mar 2013

@ria191 ja si asi zajtra vyberiem den dovolenky a budem "lenosit" doma pri umyvani okien 😀 😀 😀

strapula27
7. mar 2013

@speranza1 zajtra bude prsat,vobec nemusis okna umyva 😀

speranza1
7. mar 2013

@strapula27 hej viem 😀 to je len "zasterka", ze idem umyvat okna... ale zrejme kvoli dazdu nebudem moct..ach jaj...😀DDDD

strapula27
7. mar 2013

@speranza1 aka skoda,vsak?? 😉

speranza1
7. mar 2013

@strapula27 😀 strasna skoda..to ti poviem... "aaach ja nestastny zemepan"....ako sa mas inak moja?

ria191
7. mar 2013

@speranza1 ja som umývala minulý víkend 😀 😀 😀, ale skôr len tak olízala 😝

speranza1
7. mar 2013

@ria191 uvidim, ci sa ich mne podari tento vikend aspon olizat 😀 😀 ... lebo su spinave az hroza.. a to som ich pretierala pravidelne aj v zime...

strapula27
7. mar 2013

@speranza1 tak vselijako, doteraz som bola kludna,ale pre bliziacim sa ketkom zacinam byt zase nervozna ☹

karinuska22
7. mar 2013

@lubica1979 Ja som chodila ku Stelclovi. Ty ides ku komu????

speranza1
7. mar 2013

@strapula27 viem si to predstavit... ako si iste citala..ja sa snazim nastavit na pozitivne myslenie... len neviem ci sa mi to podari... u mna je to tak, ze cim viac neuspechov prezivam, tym je kazde dalsie skusanie pre mna tazsie... vy ste uz kolko krat absolvovali IVF? + KET?

strapula27
7. mar 2013

@speranza1 to ano,clovek sa snazi nastavit pozitivne,ale nie je to lahke.. my sme zatial boli len 2 krat na IVF, po prvom neboli ziadne zmrazene a teraz po druhom mame 5..takze toto bude nase prve KETko..ty ked opat zacinas??

speranza1
7. mar 2013

@strapula27 neviem este... "mozno" najskor v maji..alebo v lete..ja neviem...uvidim ako sa budem citit, pretoze mna to nase posledne 5. IVFko totalne rozladilo....a teraz sa chcem troska ocistit od tych vsetkych hormonalnych zmien, ktore na mna neskutocne zle vplyvaju....

strapula27
7. mar 2013

@speranza1 to ti verim, ja som bola len druhy krat a nebolo mi zrovna najlepsie 😒

speranza1
7. mar 2013

@strapula27 aj ty si bola v strese? lebo ja mam taky pocit, ze vsetky baby vedia byt v pohode, len ja som taky "stresman", ktory sam seba upokojuje a aj tak sa mi to nedari 😀DD

strapula27
7. mar 2013

@speranza1 jasne,ze bola 🙂 a budem aj teraz pri KETku 😀 budem sa zase kazdy den sledovat, ci nemam tehu priznaky a ked nebudu, pride este vacsi stres..i ked viem,ze ziadne ani nemusia byt 🙂

speranza1
7. mar 2013

@strapula27 😀 😀 😀 ....

strapula27
7. mar 2013

@speranza1 kazdopadne sa uvidi zajtra podla vysky sliznice,lebo ak nebude ok, na KETko mozem zabudnut..

speranza1
7. mar 2013

@strapula27 a ktory si DC?

strapula27
7. mar 2013

@speranza1 zajtra budem 12 DC

speranza1
7. mar 2013

@strapula27 neboj sliznica bude v pohode uvidis... ja som pri poslednom mala sliznicu 9 mm, vraj bola maternica pekne pripravena..aspon mi to tak pekne povedal Dr. a aj tak to nevyslo ...(asi kvoli tomu, ze som nebola v pohode) ☹

strapula27
7. mar 2013

@speranza1 ja som mala teraz pri ivf len 7mm, i ked podla dr to staci, podla ma nie..

speranza1
7. mar 2013

@strapula27 tak zajtra daj vediet ako si na tom... vino pijes???? 😉

strapula27
7. mar 2013

@speranza1 jasne, dam vediet..idem tam rano na deviatu..vino pijem, i ked sa musim prekonavat☹ vcera som si sice nedala,lebo mi nebolo nejako dobre..ale dnes vecer pokracujem🙂

lubica1979
7. mar 2013

@karinuska22 ahoj, tiež idem ku Štelclovi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre