Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martinusa22
16. mar 2013

@mimickapn takze ti to vyšlo na druhý krát ?🙂

mimickapn
16. mar 2013

@martinusa22 no este nevieme ci to vyslo lebo na krv idem az v pondelok ale verim ze mi povedia tu najlepsiu spravu v mojom zivote 🙂

kukulik30
16. mar 2013

@mimickapn vyzera to veeelmi dobre 🙂

zeina62
16. mar 2013

@mimickapn tebe pichali pregnil? Lebo ak nie tak ta ciaka vyzera dost dobre

melisska
16. mar 2013

@mimickapn kraasne testiky 🤐 😵 😉

zeina62
16. mar 2013

@mimickapn a pichali ti pregnil?

cookienka
16. mar 2013

@lubica1979 a ty si bola teda prvy krat na konzultacii? Robi sa aj spermiogram? A nasli ste to lahko v tom brne?

radina
16. mar 2013

@tinkatinulka Ahoj, takze dobra sprava zo vcerajsku je , ze zo 4 sa stalo 5 🙂 Ale az dnes je ten treti kriticky den. 😖

radina
16. mar 2013

@mimickapn moja, podla mna to nie su hormony. ja som si robila pri prvom ivf testy od 4 dna a nic tam nebolo, ani len tie hormony sa neukazali. 😝

zuzmil
16. mar 2013

Dievcata - tehulky, ako a kedy vam kazali vysadzat utrogestan?

tinna13
16. mar 2013

@mimickapn podla tvojich testov si urcite tehotna blahozelam, Kedze si nemala predlzenu kultivaciu tak tie ciarky mas velmi pekne a hlavne silneju 🙂 🙂 🙂

tinna13
16. mar 2013

@zuzmil utrogestan som brala az do 13 tt, na zaciatku 13 tt som postupne znizovala davky ale uz si nepamatam presne.

tinna13
16. mar 2013

@mimickapn a pregnyl to uz na 100% nie je

mimickapn
16. mar 2013

@zeina62 pichali mi pregnyl 5000 este 3.3 tak si myslim ze uz by to nemal byt pregnyl

mimickapn
16. mar 2013

@radina to je uzasne radinka no keby sa ti este aj v brusku ked ti ich vlozia takto pekne rozdelili to by bolo radosti vsak ? 🙂

radina
16. mar 2013

@mimickapn ja budem rada aj za jedno 🙂 vlastne oni sa nerozmnozili, ale vraj sa jedno vajko dooplodnilo. Vidno, ze bojuju 🙂

mimickapn
16. mar 2013

@tinna13 dakujem Tinka, uz nech je pondelok 🙂

mimickapn
16. mar 2013

@radina su statocny bojovnici lebo vedia ze ich lubite 🙂

radina
16. mar 2013

@mimickapn snad aj dnes bude dobra sprava z RF , lebo za hodku tam volam.
Ale uz aj tebe sa to krati 🙂

mimickapn
16. mar 2013

@radina Tak drzim palce a daj vediet ako sa maju vase embrijka 🙂 mi ideme v pondelok na krv verim ze s ocakavanym vysledkom 🙂

zeina62
16. mar 2013

@mimickapn pregnyl vraj ostava aj 12, 13 dni najlepsie bude to pozriet s krvi, ale podla mna budes asi tehu🙂

mimickapn
16. mar 2013

@zeina62 myslim si ze to nebude pregnyl lebo ta ciarka by bola uplne bleducka a urcite by nebola silnejsia ako ta vcerajsia

radina
16. mar 2013

Dievcata, takze, volala som do RF, pocet stupol na 6 😀 Samozrejme ze tym padom je tam aj rozdiel v bunkach atd. ,ale radsej nech pocet stupa, akoby mal klesat 😀

tinna13
16. mar 2013

@mimickapn presne tak po pregnyle predsa ciarka nemoze silniet, si tehotna o tom niet pochyb 🙂

tinna13
16. mar 2013

@radina no vyborne, drzim palce 🙂

mimickapn
16. mar 2013

@radina tak to je nadhera tie tvoje embrijka som na teba pysna 🙂 este do pondelku sa vratia na pocet 8 ked sa takto krasne delia uzasne 🙂

zeina62
16. mar 2013

@mimickapn ved aj ja si to myslim preto som ti napisala ze si myslim ze budes tehu

mimickapn
16. mar 2013

@tinna13 dakujem za podporu tinka 🙂

tinkatinulka
16. mar 2013

@radina jej to je super vy sa už rozmnožujete v labaku 🙂

radina
16. mar 2013

@tinkatinulka 😀 to sa len dooplodnili tie co zaostavali 🙂 Super vediet, ze ich nevyhodili hned po dni, ked sa s nimi nic nedialo. 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre