Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martinusa22
3. apr 2013

@majbo to je super ze ti zostal aspon jeden, mne ani jeden🙂 aké tak stym testom to bola asi fakt blbost

dafy
3. apr 2013

@tinkatinulka kolko dni si si pichala??

strapula27
3. apr 2013

@tinkatinulka drzim ti silno palce!!!!!! tento krat to urcite dobre dopadne🙂

sarasota
3. apr 2013

@tinkatinulka drzim palceky nech sa aj Ty pridas k novim tehulkam 🙂

pufa
3. apr 2013

@martinusa22 tak si predsa nevydrzala? 🙂 myslim, ze len dve alebo tri baby tu mali dve ciarky uz tak skoro. urob si druhy test az toho 8.4., nie skor. verím, ze ich tam nájdes 🙂

sarasota
3. apr 2013

@ falin @ria191 ahojte. Tak co babulky uz mam drzat palce? 😉

tinkatinulka
3. apr 2013

@dafy od 2-11 DC po 225j

tinkatinulka
3. apr 2013

@sarasota jej dakujem budem sa za to moooc modliť aby sme mali bojovníka 😉

tinkatinulka
3. apr 2013

@strapula27 no verime že do tretice budeme úspešný až do konca 🙂 nalepšie na Silvestra 🙂

tinkatinulka
3. apr 2013

@dafy myslím že nás viac stimuluje ale baby len "šmírujú" a nepíšu a aj KETka sa nejak rozbehli 😝

natali225
3. apr 2013

@tinkatinulka ja ešte nestimulujem, ale budúci týždeň by som mala začať 😉

falin
3. apr 2013

@kika017 - krasna ciarka, to uz nevyzera na pregnyl. Dufam ze vsetko bude oki. Drzim palce

@amali - blahozelam ku krasnemu hcg, prajem aby na utz bolo vsetko ok. drz sa

@tinka9075 - ake krasne ciselko mas do porodu 😎 , ako sa mas s drobcami? vsetko ok?

@martinusa22 - juuuj, to je velmi skoro na test, nebud smutna. Skus pockat na cca 10-11-ty den a potom testnut. Mala si aj pk?

@tinkatinulka - drzim palceky na OPU, kolko folikov mas?

@dafy - prajem uspesny vysledok stimulky 😉 . Neboj viacere dufame ze tehu vlna ide dalej 😉

falin
3. apr 2013

@speranza1 @nelly3 @sarasota - baby vdaka ze na riu a na mna tak myslite, ste zlate 🙂 . Ja som bola vcera pre zmrzlinky, vkladali sme 2 x HB, drzte palce please

ria191
3. apr 2013

aj ja ďakujem, že na nás tak myslíte, ale teraz mi šlape šéf na krk, že potrebuje výsledky tak nemôžem sem chodiť tak často ale všetkým vám držím veľmi palce

speranza1
3. apr 2013

@falin to si pis, ze budem drzat palce ... som rada, ze sa Vam v poriaku rozmrazili... prajem vela stastia a zdaru 🙂 😉 😵
@ria191 aj tebe riuska..tfuj tfuj.... 😵 ale ved ty to uz vies 😀

nelly3
3. apr 2013

@falin
super a teda sa pekne rozmrazili vsak, rozmrazuju ich v ten den? nie som si uz ista, nejako sa mi to pletie. takze dalsia tehulka je na ceste 😉

sarasota
3. apr 2013

@falin tfuj-tfuj nech sa krasne zahryzkaju 🙂 🙂 🙂

falin
3. apr 2013

@speranza1 @nelly3 @sarasota - DAKUJEM 🙂 , ste perfektne
nelly verim ze budes mat pravdu. Pridas sa?

strapula27
3. apr 2013

@falin tak silno drzim palce!!! urcite to vyjde!!!!! takze uz len cakame na tvoje testovanie🙂

sarasota
3. apr 2013

@falin to by zaujimalo aj mna ci ich rozmrazuju v ten den?

martinusa22
3. apr 2013

@pufa no trosku ma tu jedna baba vyprovokovala k tomu spravit si ten test ale uz teraz skôr ako na 11 den nespravim 🙂
A verím tomu co vravíš, ze ich tam nájdem aj ked tomu asi ani verit nebudem 😀

martinusa22
3. apr 2013

@falin myslíš ze to nemusí nic znamenať ze som este dnes nemala dve čiarky? Trocha mi to teraz naburalo to aby som verila a myslela pozitívne 😖

martinusa22
3. apr 2013

@falin a co je to Pk?

strapula27
3. apr 2013

@sarasota ano, rozmrazuju v ten den..aspon mne to tak doktor hovoril...

strapula27
3. apr 2013

@martinusa22 PK je predlzena kultivacia, tz ze ti ich vkladaju az na piaty den,do toho dna sa sleduju..ale zvyknu ich vkladat aj skor, na druhy,treti den..vtedy sa to ako PK nepocita a teda ked ti ich vkladali skor je to este skoro testovat..

nelly3
3. apr 2013

@falin
jasne, ze ano 🙂

martinusa22
3. apr 2013

@strapula27 aha jasne, no ja som mala 5 daňovú kultivacii

pufa
3. apr 2013

@martinusa22 ja som v tomto ina, ja som teraz po mojom tretom ivf a az pri tomto tretom som pouzila moj prvy tehotensky test v zivote, a aj to na 15-ty den nie na 14-ty, lebo som si chcela este den uzit ze som mozno tehotna, ak by to nevyslo 🙂 prve dve ivf som isla rovno na krv. som skratka netestovaci typ 😀

martinusa22
3. apr 2013

@pufa aaaa podarilo sa, to si dost dlho čakala, ako si to mohla aj vydržať 🙂))

pufa
3. apr 2013

@martinusa22 ja som mala aj prve dve ivf s pozitivnym vysledkom, aj ked to nakoniec nedopadlo dobre ani v jednom pripade.. takze som poznala ten pocit, ze som tehotna, a v kutiku duse som to vedela aj na ten treti pokus, len som sa bala robit test 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre