Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martini
11. apr 2013

@alka025 tak asi múdrejšia budeš až zajtra po konzultácií 😉 tam sa vyslovene opýtaj. neviem poradiť.
@dafy juj, neviem, lebo oni majú jednu cenu za protokol s odberom a potom inu cenu za protokol bez odberu. skus ešte pozrieť ich cennik na stranke RF.

alka025
11. apr 2013

@tancik na 13:30 hod a k dr. Kurecova

tancik
11. apr 2013

@alka025 aha tak to ja idem rano na ultrazvuk a neviem ci pojdem k tomu prvemu doktorovi co som bola na konzultaciu alebo k niekomu inemu....ja som bola u Dr. Otevrela

tancik
11. apr 2013

@alka025 a odkial?

tinkatinulka
11. apr 2013

@dafy za opu sa plati 3000

alka025
11. apr 2013

@tancik ja som zo Serede trnavsky kraj a ty? A uz stimulujes a je to tvoje prve ivfo lebo nase ano.

martinusa22
11. apr 2013

@alka025 to sme ale blízo, ja som zo Sládka🙂))

martinusa22
11. apr 2013

@tancik to je aj môj doktor, je strašne mily🙂))verím ze práve on mi pomôže

tancik
11. apr 2013

@martinusa22 aj na mna velmi dobre zaposobil, vobec cela klinika na mna dobrym dojmom posobi. A ty si ako na tom?

alka025
11. apr 2013

@martinusa22 super drzim palce aby ti v RF pomohli 🙂

lubica1979
11. apr 2013

@lienka_1 ja začínam začiatkom mája, ak neprídem mrcha skôr

martinusa22
11. apr 2013

@tancik ja som po prvom ivf a v máji začínam s druhým pokusom 🙂 musiii to vyjst, nebudem si uz pripúšťaš ze by to nevyšlo lebo je to to najhoršie, a ty stimulujes práve ?

tancik
11. apr 2013

@martinusa22 ano tak uz mam dostimulovane resp. zajtra idem 1x na ultrazvuk a uvidime....ja si to nepripustam mne to musi vyjst....inak obava tam je ,lebo som mala nadchu min. tyzden,ale uz som fit...tak verim tomu, ze mi to vyjde...drzim i tebe palce

martinusa22
11. apr 2013

@tancik podobne držím palce a ideš do Brna na ultrazvuk ?ako si presne stimulovala?

tancik
11. apr 2013

@martinusa22 ano do Brna idem....brala clostillbegyt od 3 dna cyklu rano vecer jednu tabletu pat dni...ty ako?

martinusa22
11. apr 2013

@tancik no ja som mala prvy krát to iste ale nejak som nezareagovala, neboli žiadne vajka ale potom druhy krát som mala od 3 dňa do 7 clostybegyt 1-1 a potom 7 a 9 den injekcie menopur a na konci pregnyl a bolo to dobre , v máji budem absolvovať zase to iste možno o jednu tabletku klistylbegytu viac 1-1-1 a uvidíme, ze som dobre zareagovala a nemusím brat vyššie dávky , ze to stačí

tancik
11. apr 2013

@martinusa22 a ty si mala vsetky vysetrenia v poriadku pred stimulaciou?

martinusa22
11. apr 2013

@tancik ano ja som akože uuuuplne v poriadku🙂priniesla som tam čerstvé moje výsledky tak to šlo hned, beriem samozrejme vitamíny od môjho gynoša a aj na stitnu žlazu

martinusa22
11. apr 2013

@martinusa22 mala som aj vklad všetko ale akosi sa mi to neudrzalo v maternici, začala som spinit 9 den po vklade az to prešlo k menzesu takze tak ale nevadi nabudúce to uuuurcite vyjde, verím tomu🙂

martinusa22
11. apr 2013

@tancik Ach napísala som to sebe🙂)))

tancik
11. apr 2013

@martinusa22 a kto ti robil ultrazvuk i vklad dr. otevrel?preeeeeeeeeeeeeeco sa neudrzalooo...nabuudce bude to dobre

martinusa22
11. apr 2013

@tancik ja chodím do Viedne k Štefanovicovi na ultrazvuk a potom hned kontaktujem Otevrela, bol pri mne od zaciatku az do konca🙂 a neuhnuezdilo sa jednoducho, strašne som bola nešťastná ako nikdy ale tento krát to nedopustim, nesmiem mysliet na to najhoršie ale občas tie hormóny robia svoje, vkusu som rumazgala🙂)))

tancik
11. apr 2013

@martinusa22 aha tak ja aj na ultrazvuk idem k otevrelovi....ja som zase po tych liekoch taka nejaka ospala....a nic sa mi nechce

martinusa22
11. apr 2013

@tancik ja by som tiez najradšej išla k Otevřelovi ale mam to troska komplikovane kedže pracujem tu vo Viedni ale tak zatial všetko išlo pekne 🙂

tancik
11. apr 2013

@martinusa22 a ved to nie je ani daleko a hlavne,ked o neprekaza a vsetko je tak ako ma byt tak je to potom dobre...kedy idete opat?

martinusa22
11. apr 2013

@tancik no našťastie to nemáme ďaleko , ty si odkial?ja teraz budem upenlivo čakať mrchu ale to bude az niekedy začiatkom mája a potom zacnem, zhanam si teraz potrebné lieky dovtedy

jahoda333
11. apr 2013

Ahojte baby kolko trva kym vas objednaju na konzultaciu,kolkokrat sa musi ist do brna staci ak by mi robil ultrazvuky moj gynekolog?Ake mate skusenosti a ktoreho lekara by ste mi tam odporucili? vdaka za odpoved.A daju sa vlozit aj 2 embryjka?

kukulik30
11. apr 2013

ahojte, ja hlasim 3. soft neuspesny 😔 ...necakane mi dorazila 7. den po ET mrcha...toto sa nam este nestalo ☹

martinusa22
11. apr 2013

@kukulik30 Ach je mi to ľúto ale ty si potom ten istý prípad ako ja, mne tiez prišla mrcha10 den, doktor co ti nato povedal?

kukulik30
11. apr 2013

@martinusa22 dr vravel, ze mam pockat , ist na krv a potom sa mozu lieky vysadit, takze zajtra pojdem ...ale ja vidim, je to normalan silna mrcha...
nechapem, ja som nikdy nedostala skor ako som vysadila progesteron....
a mam za sebou 15 transferov ( Et a KET spolu) , z toho som sice 2 x otehotnela , ale ked som boal neg, nikdy som ani nespinila, ani mrcha neprisla...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre