Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
22. máj 2013

@melisska ja viem 😀 😀 😀 naschvál som to otočila, aby bola sranda 😀 😀 😀

melisska
22. máj 2013

@ria191 ostatné hviezdičky sem ani nenakuknu 🙂

melisska
22. máj 2013

@ria191 na desiatu som si dala halušky s kapustou 😀 raňajky jogurt , ale nebolo to nicmoc 🙂

ria191
22. máj 2013

@melisska podľa mňa nakuknú, len teraz to tu nejako viazne. Škoda, že ja môžem iba výnimočne ☹ ☹ ☹. Trošku by som sa zabavila 😀. Ty už máš za sebou aj desiatu? 😎 😎 😎. Bruško už rastie?

melisska
22. máj 2013

@ria191 no ja mám bruško už od 8tt, ráno menšie , ale aj tak veľké a večer ešte väčšie 🙂

lienka_1
22. máj 2013

@melisska Ja to nevzdavam - este nie, len ten pocit teraz je taky ukrutansky hrozny a prazdny. Ved to poznas.

mimika1973
22. máj 2013

Dobre ranecko prajem! 🙂 Ako sa mame?
My dazdovo (uz ma to aj ubija pomaly!), hmmm, cely tyzden len prsi a prsi, a na horach snezi, chyba mi slniecko a trosku tepla, a velmi!!! 😎
Ozki, beriem tie Femi kvapky, a vidim, ze moje "plodne obdobie" volako skor prislo asi, podla hlienov a ovul testikov, ja uz mojmu telu ani nerozumiem dako...ale nejdem si lamat hlavu, aj tak prirodzene to nefunguje (uz 7 rokov!) 😒 aj napriek snazeniu....tak si pekne pockam na leto a Marcelka! 😝 😀
Keby som tak vedela, kde to viazne? u mna ci mm???! ale pre odpoved, to by sme asi museli skusit kazdy inou stranou! 😀 Napadlo vas niekedy taketo rozmyslanie tiez? ach jaj...je to proste tazke! 😖

mimika1973
22. máj 2013

Melisska, ty papas rano halusky s kapustou? wow! maly musi byt riadny papajko v tvojom brusku teda! 😀
Este mavas tie nevolnosti zaludka ci uz je to lepsie? 😉

mimika1973
22. máj 2013

riuska, tak aspon rano mozes cvalat tu na MK a popisat nam nieco zabavane, nech mame hned lepsi den! 😀
Ides toho 29.5. do Ciech na konzultaciu? busom ci autom? pevne verim, ze to dopadne dobre a ze ti pomozu, aby si mohla opat ist na ET alebo KET a s pozitivnym vysledkom! 😉
Myomy su riadne pliagy! Ja mam jeden tiez, ale vraj vzadu v maternici, nastastie nie na endoske! ale myslim, ze sa vytvoril z hormonalnych predoslych liecb, lebo predtym som to nikdy nemala a nikto mi nic nehovoril, az od r.2011! hmmm....z coho sa to takto teda vytvori? dobre sa popytaj dokiho v Prahe pricinu a rast tychto myomov.

mimika1973
22. máj 2013

@lienka_1 ahojky, je mi to velmi luto, ale ani blastocyty niekedy nezarucuju 100% babetko, bohuzial, som to tiez takto mala a strasne som tomu vtedy verila! 😒
Treba verit v tom druhom bojovnickovi co vas caka na severnom pole, oki?! 🙂
Aj ma napadlo, ze keby ze ste si dali dvoch naraz pri tom ET, tak urcite jeden z nich by si uz hodoval v brusku!
Statisticky bud sa uchytia dvaja, alebo jeden. ale je to vzdy o nahode aj...
Tak verim, ze ten cakajuci bojovnicek to dobojuje na tych 9 mesiacov! Kedy by si isla na KET vlastne? 😉

mimika1973
22. máj 2013

@melisska len sa pekne zaokruhlujte! 😉

mimika1973
22. máj 2013

@lubica1979 verime, verime... 😉
Mas blastocystu ci inu kultivaciu?

melisska
22. máj 2013

@mimika1973 mávam, ale je to lepšie, trošku🙂

izzie27
22. máj 2013

@lubica1979 ahoj, ja mam take divne pocity. Toci sa mi hlava obcas, raz ma pichne v jednom vajecniku raz v druhom. Chodis aj do prace? 🙂 Kedy budes testovat?

turzovka
22. máj 2013

ahojte baby, uz pred nedavnom som pisala, ze zvazujeme reprofit a konecne doslo k tomu, ze som nas objednala. ideme k dr. kozumplikovi. nechodite k nemu niekto nahodou? a este, mate skusenosti ci v Gynfive daju zdravotnu dokumentaciu bezproblemovo? chcem sa vyhnut tomu, aby sme museli prejst vsetkymi testami nanovo. dakujem 🙂 a zelam vsetkym pekny den

lubica1979
22. máj 2013

@izzie27 ahoj, chodím do práce, lebo doma by som len rozmýšľala. Ja mám od včera zvláštne pocity, pobolieva ma ľavá strana a spodok brucha. Som si myslela, že vydržím netestovať až do 31.5. ale asi to tak nebude. Možno skúsim skôr. A ty ako, kedy budeš testovať?

vilaamalia
22. máj 2013

Ahojte dievcata, mam vysledok z krvi - 14. den po ET mam 392,98 hcg. Je to dost na to, aby som mohla povedat, ze som v tom?🙂 Sestricka mi to nevedela povedat, kedze je to IVF a lekar tam bude az zajtra.:(

nelly3
22. máj 2013

@vilaamalia
ja si myslim, ze dost, ja som mala po KET na 15 den cca 600hcg, sice to neskoncilo dobre, ale to je o inom. takze fakt len potichucky sa treba tesit 😉

nelly3
22. máj 2013

@turzovka
ja som bola tiez v gyn-five na 1.IVF, potom som zutekala do reprofitu, ja som si nic od nich nebrala, gyn. sa pytal a ja som odpovedala a on si zapisoval 😉

izzie27
22. máj 2013

@lubica1979 ja som si zobrala nahradne volno ale rozmyslam, ze zajtra by som sla do prace. ja mam testovat 29.5. A tiez asi nevydrzim netestovat 😀

nelly3
22. máj 2013

@lubica1979
ja som nemala ziadne pocity, aj ked to nevyslo aj ked to vyslo 😉 uplne, ze ziadne, ze bolenie brucha, vajecnikov, citit uhniezdovanie a pod.

turzovka
22. máj 2013

@nelly3 dakujem, tak to je dobra sprava. verim, ze s reprof si spokojna 🙂
krv a utz mi aj tak asi spravia. davala si aspon vediet gf ze odchadzas?

nelly3
22. máj 2013

@turzovka
na prvej konzultacii ti urobia len utz, krv nie, nic som nikomu nepovedala, naco 😉

martinusa22
22. máj 2013

No baby somnou sa nejak nic zvláštne nedeje, včera ma občas pobolieval jeden vajecnik potom druhy, špinenie skoro žiadne len trošička ruzovkaste špinenie ale to skor nič,som 10 den po et s 3 dk a rozmýšľam ci uz neskusit test len tak pre info🙂

turzovka
22. máj 2013

@nelly3 ok 🙂 tak to asi tiez zahram do stratena. tesim, uz sa neviem dockat

izzie27
22. máj 2013

@martinusa22 to ja som este len v polovici 5.den po ET ked neratam den ET. Pri testovani drzim palce a daj vediet. 🙂

martinusa22
22. máj 2013

A este k tomu skor sa cítim tak ako pred menzesom

melisska
22. máj 2013

@martinusa22
@izzie27
@lubica1979 držíme palceky naďalej 🙂
@vilaamalia pekné hcg, nech pekne rastie🙂
@nelly3 ahoj moja 🙂

izzie27
22. máj 2013

@martinusa22 ja som uz zvycajne na 10.den krvacala, dufam ze sa to nezopakuje

lienka_1
22. máj 2013

@martinusa22 Neopovaz sa! 🙂 Staci, ze ja zhorsujem statistiky!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre