Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
23. máj 2013

@cora41 pravdaže bude 🙂 budem na vás myslieť
Najradsej by som mala fpnendoskop a popocuvala drobceka😀 kamoska ma, ale možno by to boli väčšie nervy
@ria191 ďakujem😀 no mne chutí, vyskúšaj 😀
@speranza1 no neviem, ale pri vklade bola8,1mm 😉

ria191
23. máj 2013

"kua" baby už musím zosadnúť ach jaj ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ krásny deň 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

speranza1
23. máj 2013

@ria191
dakujem moja...ja som sa o sliznicu nebala, ja ju mam stale peknu a dokonca som este pokojna co sa tyka KET.... 😉 😵 ...povedala som si, ze bude ako bude, testovat nebudem tak ako po ine razy, ze uz od 6 dna testujem 😀 😀 😀 ...

speranza1
23. máj 2013

@melisska ahaaa 😀 🙂

ria191
23. máj 2013

@speranza1 ja o tvojom pozitívnom zmýšľaní ani nepochybujem 😀 😀 😀 .

speranza1
23. máj 2013

@ria191 no ja len dufam, ze mi to aj co najdlhsie zostane 😀 😀 😀 .. lebo niekedy z nicoho nic na mna dojde uzkost a smutok a strach a vsetko naraz... 😕 😕 😕 😨

falin
23. máj 2013

@melisska - ahoj moja, ako sa mas s drobciatkom?

martinusa22
23. máj 2013

@ria191 ďakujem ale este nechcem sa dopredu tesit, mala som pregnyl tých 36 prec inak nic ine a najlepsie ns tom všetkom bude ze len jedno vajko som teraz mala a robím po vklade aj pred všetko úplne normálne ako vždy vôbec som sa nesetrila a ani nechcem, snažím sa normálne aj teraz fungovať tak uvidíme co z toho bude,vydrzim teraz az do nedele testovat

tancik
23. máj 2013

@martinusa22 jej gratulujem potichutky a v nedelu budem nahlas....tesim sa

falin
23. máj 2013

@vilaamalia - jasnacka, uvidis ako sa budes citit 😉 . No tie pelove alergie su potvora 😖 A to ochladenie, no comment, tak som sa tesila z teplucka a zas to bola iba demoverzia 😝

@lienka_1 - neboj, dockas sa. Ja viem ze tie neuspechy sa tazko znasaju, ale clovek musi verit. Drzime palce do dalsieho boja.

@martinusa22 - 10-ty den, to uz nebude pregnylom. Tisko blahozelam a prajem nech krasne silnie 😉

martini
23. máj 2013

@martinusa22 🙂 🙂 aj ja si myslím, že na 10ty deň to nemôže byť pregnyl. Kedy máš ísť na krv? v pondelok?

falin
23. máj 2013

@speranza1 - ahoj speri, krasne, super postielka pre babulko 😉

@cora41 - na pondelok drzim palce, nech uvidis krasne srdiecko

melisska
23. máj 2013

@falin ahoj🙂 máme sa dobre,teraz fičíme na rybacej natierke 🙂
Zajtra prva poradňa....

melisska
23. máj 2013

@martinusa22 no neverím, že vydržís do nedele necestovať 😀

melisska
23. máj 2013

@ria191 nie buď s nami 🙂 aspoň v myslí😀

melisska
23. máj 2013

@falin veru zima, u nás 7-8 stupňov , musela som zakurit

speranza1
23. máj 2013

@falin dakujem moja a ty si v akom stadiu???

martinusa22
23. máj 2013

@martini no asi v pondelok ani neviem, v nedeľu mam akože testovat 🙂ale baby naozaj je všetko otom ze ked niečo ma prísť tak to príde 🙂)))

falin
23. máj 2013

@melisska - rybacia je mnam, moja mala to vsak nechce 😖 Ale zaujala ma ta kombinacia kalerabu s vegetou a octom, by ma to nenapadlo tak skombinovat 😎
Tak zajtra uvidis drobciatko, jeeej. Verim ze vsetko bude v poriadku

@speranza1 - ja som si zhanala lieky a teraz sa psychicky pripravujem 😵

melisska
23. máj 2013

@falin ďakujeme🙂
Aké máš lieky, začínas v júni?

linteolinka0
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimika1973
23. máj 2013

Dobre ranko! 🙂

cora41
23. máj 2013

@speranza1 moja, zatial som 5tt+5 dnes a v pondelok sono, tak hadam nase nebicko bude s nami 😉

cora41
23. máj 2013

@falin dakujeme pekne, aj my verime a modlime sa 🙂

falin
23. máj 2013

@melisska - clostil a merional, asi hej 😵

dafy
23. máj 2013

dievčatá ja už som z toho jeleň ktorá je tehula a ktorá nie kedze nevystavujete svoje tt 😀 😀 😀

dafy
23. máj 2013

@melisska takze zajtra potradňa??teším sa že ty sa tešíš 😀 😀 😀 a pozdravujem slečinku v brušku 😝 😀 nech len dalej tak pekne rastie 🙂

dafy
23. máj 2013

@martinusa22 super dalsia tehulka 🙂

dafy
23. máj 2013

kto chystá stimulku cca na 21 jun?? 🙂 🙂 dufam ze tu nebudem sama?? 😝 😝

melisska
23. máj 2013

@dafy prečo myslíš ,že slecinka? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre