Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
27. máj 2013

@dafy no myslela som kolko jednotiek injekcii? 😀
A to nemas novy recept na novu stimulku? ked hovoris, ze papiere z predoslej IVF?

speranza1
27. máj 2013

@tlucka kolko dni ma embryjko?

mimika1973
27. máj 2013

@speranza1 ok, ale sem tam mozes sem nakuknut. 😀 Nech vieme ako ti dopadol KET, kolko bunkove a tak...potom si mozes dat pauzu a nesledovat sa! 😀 😉 Treba zostat zen, to je Pravda! 🙂
A mna tiez zaujima, ci su nejake rozkopavky v Brne, ake cesty atd. .... 😉

mimika1973
27. máj 2013

@tlucka je mi to luto, ale este treba pockat do zajtra, ak nie, tak nabuduce urcite lepsie prisposobia liecbu! 😉

mimika1973
27. máj 2013

@martinusa22 a ktory doki?

martinusa22
27. máj 2013

@mimika1973 Otevřel

sarasota
27. máj 2013

@tlucka posielam objatie

nelly3
27. máj 2013

@speranza1
presne ako pises, ja som sa nepozorovala lebo som nemala aj tak ziadne priznaky a robila som vsetko, bicyklovala atd. ako keby som ani na vklade nebola, po vklade sme boli este v brne na nakupoch, ako dobre mi to padlo 😵 len manzel bol ten pozitivny, ze urcite do vyjde, ja som to brala ze asi eee, som proste taka a ked sme mali ducha na teste som aj tak neverila tomu, potom aj ked krv pozitivna, som sa bala tesit a aj tak to zle dopadlo. ale teraz to uz bude len dobre, zle som si uz vycerpala 🙂

mimika1973
27. máj 2013

@falin a na akom podklade predpisuju ten fraxik?
Robili ste nejake krvne testy pred IVF alebo ak su nejake potraty tak potom sa to ordinuje?
No neviem, mne na zrazanlivost krvi nikdy nerobili ziadne testy...mam sa ich na to tiez opytat? ci?

mimika1973
27. máj 2013

@martinusa22 a nie je na tom kongrese teraz?

tlucka
27. máj 2013

@speranza1 v sobotu som mala OPU, takže už má dva dni. ☹ ☹ Embryologička mi povedala, že je síce pomalšie, dnes malo mať už 4 bunky, ale zatiaľ sa vyvýja. Tak neviem, ako to nakoniec dopadne. Som z toho zúfalá ☹ ☹

speranza1
27. máj 2013

@nelly3 nelly my sme im v RF uz dost tvorili statistiku neuspesnych ET a KET..teraz je rad na nas, aby sme sa pridali a a nastupili uz do toho spravneho radu.....vies, minuly vklad som bola taka pesimisticka, ze fuuuuj 😲 😲 😲 ... takze som musela nieco spravit so svojim vnutrom a SAMA prist na to, ze ten negativizmus mi nepomaha..len vsetko zhorsuje... a nemysli si..aj ja mam slabu chvilku, ked som v kostole, tak mi pravidelne tecu slzicky, ale potom samu seba upozornim, ze v zivote je vsetko len tak ako ma byt....a su v zivote aj horsie "krize" ako si nesiem ja 🙂

martinusa22
27. máj 2013

@mimika1973 ani nevrav a komu sa teraz ozvem?:(

speranza1
27. máj 2013

@tlucka no trosku meska, to je pravda... ale ked sa tak vyjadrila embryologicka, ze zatial sa vyvija, tak je to fajn... niektore embryjka su take pomalsie... (u nas to boli stale tie, co sa podali na manzela 😀 😀 😀 )... a neboj sa a ver im....

speranza1
27. máj 2013

@mimika1973 iste... dam vam vediet, ci sa bombuliak rozmrazil a ci sa konal KET a aj ake su cesty.... 😉 😉 ..

sarasota
27. máj 2013

@speranza1 tak nie som sama po tomto poslednom neuspechu to aj na mna pride v kostole neako ma to tam rozcitlivie 😉

martinusa22
27. máj 2013

Takze je tam volala som do centra ze majk toho veľa ako vždy tak počkám kým odpíšte🙂

mimika1973
27. máj 2013

lucky29, lubica1979, izzie27, alka025 co nove u vas babulky? 🙂

speranza1
27. máj 2013

@sarasota ani mi nehovor, strasne sa snazim udrzat slzy..ale niekedy to jednoduche nejde... sameeee mi stekaju po tvari.. a tak sa snazim inkognito si ich utierat...ze akoze nic...ale ja verim, neskutocne tomu verim, ze slzicky v kostole uz budeme ronit len od stastia 😵

mimika1973
27. máj 2013

@speranza1 diky! 😵 a drz sa zajra! neboj roztopi sa v pohode, aj on uz urcite sniva po teple! 🙂

speranza1
27. máj 2013

@mimika1973 😀 😀 jasne ze sniva o teple... zeny ved ja v podstate budem od zajtra tehula ...jupiiiiiiiiiiii

pufa
27. máj 2013

@sarasota dakujem 🙂

alka025
27. máj 2013

@mimika1973 ahoj zatiaľ nič čakám. Testujem 1.6 v sobotu.

mimika1973
27. máj 2013

@speranza1 velmi Ti to prajem! 🙂 😵 buduca tehulka! 😉

speranza1
27. máj 2013

@alka025 drzim paluchy 🙂

mimika1973
27. máj 2013

@alka025 jeeej, na aky pekny symbolicky den! MDD, to je znamenie! 😉 🙂 😵
Mas aj nejake priznaky, bolesti vajecnikov, bruska, prsia?

pufa
27. máj 2013

@speranza1
@sarasota ach, toto kostolne plakanie velmi dobre poznam .... ani brvou pohnut nemusim, len to tecie a tecie.. teraz uz nastastie na mna tieto stavy nechodia, ale po dvoch neuspesnych tehotenstvach to bolo stale..

sarasota
27. máj 2013

@speranza1 aj ja to potlacam ale niekedy sa neda 😉 uz budu iba od stastia 🙂

izabela7
27. máj 2013

@mimika1973 cesty pozri: http://www.dopravniinfo.cz/, naposledy som bola pred 2 tyzdnami a bola uzatvorena odbocka na BVV a Prahu, bolo treba ist na centrum.

tlucka
27. máj 2013

@speranza1 Veľmi ti prajem, aby sa ti to podarilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre