Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
27. máj 2013

@falin aha dik za info! 🙂
No pri prvom pokuse IVF klasik teda bez ISCI, v roku 2009, sme mali 4 embryjka 3dnove. Dve mi davali a jedno sa ujalo, ale sa uz potom nevyvijalo, vak bol akoze prazdny, anembryola sa to vola. Tak ktovie, potom som mala aj jednu krasnu blastocystu a aj vklad 3 embryjok 2dnovych a NIC! ziadne tehu uz potom!
A vlani pred rokom presne, mi robili laparku a drilling! Mam len taky problem, ze moja sliznica dost rychlo narastie pri stimulke! Bola uz aj okolo 15-16mm!!!
Tento rok sa chystame na tento Softik minimalku, tak sa uvidi ci sa moze nieco zmenit, inym centrom, inou liecbou, a pod. A ci bude daky rozdiel u mna medzi IVF standard a IVF soft!? 😵
Reku vsak skusme, nemame uz take co stratit po tomto vsetkom, no nie?! 😖
Aj ked vekovo uz prichadzame k limitu plodnosti, a nemozeme tolko casu stratit uz, a nadeje a vysledky tiez klesaju veru...este to nevzdavame! 😉 Vsak aj po 40.-ke su zeny tehu, a to aj prirodzene..... 😉
V Brne to chcu skusit s nami tak raz alebo dvakrat, potom navrhuju to darcovstvo vajok!
A tu vo FR, ma uz odpisali, jednoducho! pffff...urobia Ti tie preplatene pokusy, a cau! game over!
Tak preto som sa obratila na Brno, lebo maju super reputaciu (vid vysledky!🙂 a vyjde to tiez lacnejsie nez tu v zahranici, co ani nepatraju po pricine, odpisu ta a hotovo! jasne, vsak nedvihame ich statistiky, pfff! :(
Verim, verim, verim v RF!!!! Mozno urobia maly zazrak a budeme konecne tehulkovat aj my! 🙂)

nelly3
27. máj 2013

@annetty
ahoj, ako pokracujes? co noveho? ja idem na konzultaciu, som zvedava co dalej.

mimika1973
27. máj 2013

Je toto vsetko o drzku, ale nechcem to este vzdavat! tak tak veru! 😀 😝

ria191
27. máj 2013

@speranza1 tfuj tfuj tfuj veľa veľa veľa veľa veľa veľa veľa šťastíčka 😀 😀 😀. Ty to zvládneš ľavou zadnou tomu verím a potom nakukni 😀

ria191
27. máj 2013

@tinkatinulka tinča tak sa drž moja a hlavne nech nemáš bolesti. Veľa šťastia 😀

izzie27
27. máj 2013

@tancik ahoj ja som na tom rovnako az na to ze ja som 10.den. Mamatesty 10 ukazuju skoro nevidetelny ale az po limite ☹ ☹ ☹

izzie27
27. máj 2013

@speranza1 drzim palce na zajtra 🙂 🙂 🙂

izzie27
27. máj 2013

@mimika1973 ahoj, nic moc, skusala som testovat, ved som 10.den a bielo 😒

tancik
27. máj 2013

@izzie27 a ako sa citis boli ta nieco?citis daco?moja daj tomu este sancu i ja davam

izzie27
27. máj 2013

@tancik vcera ma iba popichavalo ale vobec nic necitim. Skusam davat ale uz mi aj slzy vyhrkli

tinkatinulka
27. máj 2013

@ria191 dakujem budem ved dam potom info ako som dopadla.

tinkatinulka
27. máj 2013

@ria191 ty mas uz tuto stredu to stretko?

tancik
27. máj 2013

@izzie27 a prsia ta bolia?ci ani to?

tinkatinulka
27. máj 2013

@falin možem sa spýtať ake mutacie máš a v akej forme ? ja mam tiež dve

izzie27
27. máj 2013

@tancik vobec nic, ale to ma neboleli ani minule a mala som aspon // na 10.den a na 14. HCG 70 a potom to vzdalo. Zaujimalo by ma co, povedia, ked na 12.den im zavolam, ze test je negat. ci nas aj tak poslu na krv.

tancik
27. máj 2013

@izzie27 a budes im volat ?ja som myslela ze mailom svojmu lekarovi staci.Ake embryio ti vkladali co to bolo?

izzie27
27. máj 2013

@tancik kompaktna morula-2 a morula-3. To si nepamatam, ci mam volat alebo mailovat, asi zamailujem

tancik
27. máj 2013

@izzie27 ja mam hatchujucu blastocystu

izzie27
27. máj 2013

@tancik to mas lepsie, tak drzim palce, a kedy mas testovat ty?

tancik
27. máj 2013

@izzie27 v piatok mam testovat ....od kolkeho dna testujes?

izzie27
27. máj 2013

@tancik od 9. cize vcera

tancik
27. máj 2013

@izzie27 aha tak a na krvicku nepojdes?

izzie27
27. máj 2013

@tancik no to neviem a ty?

tancik
27. máj 2013

@izzie27 asi ano...neviem este....

izzie27
27. máj 2013

@tancik pojdes v ten piatok alebo neskor?

tancik
27. máj 2013

@izzie27 asi neskor.....ja som tak na tom z nervami , ze az...dnes som kopec veci robila nech na to nemyslim,ale to sa neda....

dafy
27. máj 2013

hlásim prvá injekcia uspešne pichnutá triasla som sa jak osika 😀 😀 lekárka ma donutila 😀 tak na tretí pokus som pichla 😵

tancik
27. máj 2013

@izzie27 uvidime ako dopadneme dam ti vediet

mimika1973
27. máj 2013

@dafy no vidis, sikula! 😉
Prva je taka vahava, dalsie uz pojdu lepsie! 😀
A kolko dni sa ma pichat ten fraxik vlastne?
ja uz mam normalne fobiu z injekcii....raz som musela pichat Lovenox, ale nie sama, taka tupa ihla to bola, ze nakoniec muzik musel, a ja som len ratala dni kedy uz bude poslednaaa!!! 😀

annetty
27. máj 2013

@nelly3 ahojky🙂 tak ja cakam teraz, na vysledky, potom bude az konzultacia a teraz ani netusim kedy dojde ms 😖 po PS mam este stale bolesti, nevizera to u mna ruzovo ☹ . Ale vsak uvidime 😉 Kedy sa chystas do Brna? Dufam daju ti ten najspravnejsi protokol uz si na rade 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre