Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
29. máj 2013

@dafy Hlavku hore, ked to ma byt bude, aj keby kvety padali 😉

Dobre ranko 🙂

izzie27
29. máj 2013

Dobre rano kocky, takze dnesny test je negativny. ☹

melisska
29. máj 2013

@izzie27 ☹ kolky den si po ?

falin
29. máj 2013

@dafy - aj ja mavam tiez nizku sliznicu, ale beriem estrimax pocas stimulky, aby trochu podrastla. Ty si nemavala estrimax?
A podla foto vyzeras na stihlucku kocku 🙂, nevyzera zeby sa stal z teba slon 😎

@renkita - dakujem 😵

@tinna13 - vdaka za info o dovolenke, aj mna to zaujimalo, uvidim ako to cele naplanujeme. Asi by bol lepsi jun

speranza1
29. máj 2013

@nelly3, @mimika1973, @dafy, @tlucka, @kukulik30, @sarasota, @pufa, @falin, @lubica1979, @alka025, @tinkatinulka, @annetty, @natali225, @melisska, @tancik, @cora41, @isabella, @ria191
dobre ranko dievcata, tak ako som slubila, tak Vam aj oznamujem, ze uz mam v brusku 1xHB/2.... neskutocne som vdacna za kazdu jednu vasu myslienku, ktoru ste vcera venovali mne🙂....prajem nam vsetkym vela stastia 😵 🤐

falin
29. máj 2013

@dafy - a nejdes v juni?

falin
29. máj 2013

@izzie27 ☹ ☹ ☹

falin
29. máj 2013

@speranza1 - ahoj moja, tebe teraz prajeme vela stasticka. Verim, verim, a este raz verim ze toto je tvoj uspesny pokus. Opatruj babuliatko

cora41
29. máj 2013

@vilaamalia moja, ja som anopyrin nikdy neuzivala, takze ti asi neporadim 😒

cora41
29. máj 2013

@melisska ahojte mojkovci, ja som vcera umierala v praci a potom doma...takze som len trochu pozrela na MK, podavala paci sa mi a skoncilo to.. nejak ma tie tazoby zmaraju, ledva zijem, takze sa veelmi ospravedlnujem 😒

cora41
29. máj 2013

@speranza1 jeeeej🙂 skvele, takze teraz silna viera, usmev na tvari a vsetko zvladnete obaja🙂

melisska
29. máj 2013

@speranza1 tesime sa s tebou 🙂
@cora41 Jaj ty si tiez pracujuca inteligencia 🙂 ja, že si doma,

melisska
29. máj 2013

Amali, strelila, co robíte doma? Že vas tu vôbec nevidno? 😉

Ria, ako sa máš????

nelly3
29. máj 2013

@majbo
ja si uz pre istotu ziadny pribalovy letak necitam 😉

nelly3
29. máj 2013

@falin
takze krv odobrata na hcg - mala by byt nulova, uvidime zajtra, pytala som sa nasho gyn. na nosifol, ze ved mozem to uzivat, ze dobre veci to obsahuje, ale ze je to vsetko v hlave, no super a ze ci mi neurobi nejake vysetrenia - hematologiu atd. ze ved uvidime co v brne povedia a potom dame urobit vselijake este vysetrenia, no super, este ze chodim na kona citat 😠 ale ze je za laparku, nech si dam do poriadku tu cystu atd. aj ja som zato, uvidim co koudelka navrhne, je to teraz zle s casom, jun, jul nemozem pre pracu, potom chcem este aj dovolenku, no neviem ako to dam cele dokopy, ale snad bude to dobre nakoniec vsetko. vcera mi manzelik napisal krasnu vetu : Tvoja vytrvalost a moja viera prekonaju VSETKY nastrahy 😵 no ja ho milujem, on je taky pozitivny v tomto smere, skoda, ze ja nie.

nelly3
29. máj 2013

@speranza1
moja, som taka rada, teraz to bude len a len dobre, velmi na teba myslim, moc si to zasluzis. cmuk 🙂

sarasota
29. máj 2013

@speranza1 tesim sa s tebou teraz opatruj bambulku v brusku nasledujucich 9 mesiacov 🙂 😉

melisska
29. máj 2013

@nelly3 preto ho máš, aby ste sa dopĺňali navzájom , je zlatí 🙂 kedy ideš za koudelkom?

nelly3
29. máj 2013

@melisska
jasne, ja som rada, ze mam takeho super manzelika 😵 12 juna idem.

melisska
29. máj 2013

@nelly3 to je zachvilu, viem, že ti pomôže 🙂

sarasota
29. máj 2013

@izzie27 je mi to luto.Kolky den si ? ☹

lienka_1
29. máj 2013
nelly3
29. máj 2013

@falin
prosim ta ty tiez uzivas ten nosifol? zvazujem, ze pokial mam cakacie obdobie, ze ho zacnem brat.

daska32
29. máj 2013

@mimika1973 ahoj. od 3.dna Clostil a potom 4 injekcie Merionalu

daska32
29. máj 2013

@mimika1973 dakujem, budem drzat palce, aby si bola na tom podobne.podla vsetkeho budeme mat PK 🙂

mimika1973
29. máj 2013

@daska32 ahoj, tak je to potom na dobrej ceste! 🙂
Ten Clostyl si brala 3x denne ci menej? a merional spolu s clostylom ci po dobrati clostylu az? a kolko jednotiek? jednu ampulku ci dve?
No je to krasa, 5! 😵 Verim, ze budete mat krasne blastocystiky! 😉
Volala si uz do centra ako sa delia dnes? 😉

falin
29. máj 2013

@nelly3 - zlaty je tvoj mm 🙂 a pekne sa doplnate, ty si zas vytrvala. Neboj dockate sa zazraku. Teraz si das vsetko d poriadku a po lete sup na novy pokus, oddychnuta, plna energie a novych nadeji 😵
To je fajn ze nas dr. suhlasi ze ti porobi tie vysetrenia, mne ich robili v iscari, ked som tam chodila , teda genetiku tam a na hemato ma poslala na Antolsku do BA.
Ten nosifol zatial neberiem, berie ho Anet a Ria zas berie inofolic. Rozmyslam aj ja nad tym, ale ked si pozriem zlozenie tak je tam hlavna zlozka inositol, potom kys. listova a nosifol ma navyse vit. B (tusim b6 a b12). Kedze listovku a B beriem (listovku vo vysej davke ako je v tom pripravku), rozmyslam ze si zozeniem iba ten inositol. Uz som ho nasla za dobru cenu cez google, ale postovne tam maju dost vysoke, tak este hladam dalej. 😉

mimika1973
29. máj 2013

@izzie27 ahoj, je mi to luto izzie! 😢 Na kolky den si dnes po ET? s PK ci skorsou?
Mate aj mrazacikov este?
Ci musis odznova ist na toto vsetko?
Neboj, jedneho dna to pride a babuliatko sa u vas usadi tiez! 😉

daska32
29. máj 2013

@mimika1973 Clostyl som brala 2xdenne (2-0-2, 5 dni) a nasledne potom Merional 2 ampulky denne ( 8. a 9. den).dnes som este nevolala, az medzi 13. a 14.hod sa budem informovat. a 😉 dakujem

amali
29. máj 2013

caute baby tak po týždni v nemocnici som sa dnes vrátila domov....bolo to na nevydržanie, ale som rada že som doma....nebudem všetko čítať za celý týždeň lebo by som sa nedočítala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre