Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
6. jún 2013

@ria191 ahoooooj.....no nemam,lebo nikto to odo mna nikdy nepytal a nevravel ze si to mam urobit......ale uz to nenecham len tak.... no a mam sa tak normalne .. brucho ma momentalne neboli, spinim stale od sivo hnedej po hnedu....no a testnem asi zajtra t.j. 10 den po... no a uvidim co dalej...

melisska
6. jún 2013

@stastenka42 naozaj si mala 13 x IVF??? A kety??? Dá sa to vydržať? Ja som mala 13 vkladov spolu s ketmia tiez som si povedala, ze tento je posledný. Okrem toho iné...
A vek je vek, ja sa cítim na 35 😀

melisska
6. jún 2013

@ria191 😀 neviem či je za každú ceny dobré brať prednison, je to veľké svinstvo 😉 ja som raz brala a nič.
@speranza1 ja stále verím // 🙂

speranza1
6. jún 2013

@melisska hej to som pocula aj ja, ze prednison je velke svinstvo a zataz pre organizmus... 😲 .... ale ked niektorym pomoze, tak potom 🤐 😉
..ale ty sa konecne pochval ako sa mas?

ria191
6. jún 2013

@speranza1 no zlatúšik budem ti musieť dať asi školenie hm 😕 😕 😕 😕 😕 😕 . Čo si nevydupeš, nezistíš na nete alebo nenaštuduješ tak to ani nedostaneš. Počítam, že skoro všetky čo máme tieto vyšetrenia za sebou sme po nich išli na vlastnú päsť. Každopádne je to krok vpred a ja dúfam, že tým správnym smerom. A testni zajtra, lebo ma cez víkend porazí, čo nebudem vedieť ako na tom si.

ria191
6. jún 2013

@melisska viem veľa sa o tom hovorí, ale ja som to konzultovala s imunologičkou a tá ma vtom podporila. Každopádne to nie je na škodu ak sa to nepreháňa. Inak aj ja stále verím v // že? speri @speranza1

ria191
6. jún 2013

@sarasota Elvis je perfektný. Adoptujem 😀 😀 😀

lucky29
6. jún 2013

@ria191
Ďakujem ti pekne, včera si mi veľmi pomohla , žiadosť včera odoslaná.

speranza1
6. jún 2013

@ria191 😀 😀 😀 😀 ...a vies ze ja som kludna ako apac...nic uz ziaden stres.... vcera som sa vyplakala do sytosti..podakovala Bohu, ved aj tak sa len stala vola Bozia.....no a idem dalej... jasan ze zajtra testnem..len musim ist kupit test..lebo okrem RF testu nemam doma ziaden😀...

speranza1
6. jún 2013

@ria191 znova som postlacala viac krat na paci nepaci..do kelu.... 😀 😀 😀 😀 ...som v poslednej dobe akasi zrychlena 😀 😀 😀

speranza1
6. jún 2013

@tlucka
@martinusa22 ..no co zeny testovali ste????????????

speranza1
6. jún 2013

😲 😲 😲 co to...som tu sama????? 😲 😲 😲 😀 😀 😀 😀 ...

amali
6. jún 2013

nie 😉

amali
6. jún 2013

@speranza1 nie 😉

martinusa22
6. jún 2013

@speranza1 dnes budem po robote len si este najskôr test musím kúpiť 😀

speranza1
6. jún 2013

@amali no caaau..tak ako ???? ako sa maju kinderka aj s maminou???

speranza1
6. jún 2013

@martinusa22 OK ja testnem zajtra ...ani ja nemam doma testy 😀

melisska
6. jún 2013

@speranza1 moja máme sa dobre, zajtra poradňa, dr. Nás chce vidieť každé 2 tt aj som rada, neviem či by s to mesiac vydržala🙂

amali
6. jún 2013

@speranza1 oooooooo mame sa dobre....dnes ideme do kozmetičky trošku sa poľudčiť......... 😉

speranza1
6. jún 2013

@melisska a co sa na takej poradni robi?

speranza1
6. jún 2013

@amali supeeer.... a ides na cistenie pleti? alebo len na obocko, ci masaz?

amali
6. jún 2013

@speranza1 musím sa najprv opýtať či molžem čistenie.....obočko...lebo ho mám už ako Brežnev 😀

melisska
6. jún 2013

@speranza1 donesiem moc, merajú tlak, a utz 🙂

speranza1
6. jún 2013

@amali 😀 😀 😀 😀 .. ja si vacsinou robim obocie sama doma a aj si ho sama malujem..ale rada zajdem aj ja raz za 100 rokov -200 ku kozmeticke😀.... a teraz by mi to aj bodlo, lebo plet mam ako pubertiacka... sama vyrazka.... fuuuuj

speranza1
6. jún 2013

@melisska aha...a uz si bola aj na ten test co tam musis vypit tu sladku tekutinku????

amali
6. jún 2013

@speranza1 ja mám to isté....aspoň pokecám s kamoškou a vypadnem z domu 😎

melisska
6. jún 2013

@speranza1 nie, to neskôr, ak nemá chuť po sladkých suš. Slivkach, tak to zvládnem

speranza1
6. jún 2013

@melisska 😀 😀 😀 😀

@amali a ty si na rizikovom? pytala si sa sama aby si bola doma, alebo lekar ti to doporucil?

melisska
6. jún 2013

@amali toto vypadnúť z domu 🙂

speranza1
6. jún 2013

@melisska
@amali dievcata a vy mozete chodit na prechadzky a podobne?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre