Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

daska32
13. jún 2013

@ofrah praveze prve 3 IVF boli na zaciatku pozitivne, ale skoncili MA a mimomat.tehotenstvom. a tieto v Brne bohuzial vsetky negativne.priznaky som mala zakazdym ine

daska32
13. jún 2013

@nelly3 ja sa tiez chcem objednat, kedze kompletne hematologicke vysetrenie nemam.mozno tam bude problem

sarasota
13. jún 2013

@daska32 a vysetrenia mas porobene?

ofrah
13. jún 2013

@daska32 ach jajaj ale sedmička je pekné číslo tak sa daj pekne dokopy, choďte na dovolenku a potom šup na ďalší pokus

sarasota
13. jún 2013

@daska32 takze daj spravit hemosku a sup sa tehulkovat

daska32
13. jún 2013

@sarasota imunologicke v Prahe u MUDr.Madara ,a scasti som mala aj hematologicke vysetrenia.a okrem toho mam za sebou aj genetiku (tu mi robili po 2.MA)

daska32
13. jún 2013

@ofrah asi tak.len to zavisi aj od mojej 1/2, ci do toho bude chciet ist.musim verit, ze ano

ofrah
13. jún 2013

a teraz chodíš v brne ku komu?

daska32
13. jún 2013

@sarasota a ty sa tiez chystas na hematolgicke vysetrenie?

daska32
13. jún 2013

@ofrah MUDr.Machac

nelly3
13. jún 2013

@daska32
ja ked som sa vcera pytala na imunologicke vysetrenie takze mi ho nejako neodporucil, ze aj tak mi daju prednison teraz, len tu hematologiu si mam dat urobt, pojdem volat len nemam klud v kancli, ked tu budem sama zavolam 🙂

ofrah
13. jún 2013

@daska32 hmmm tak to ti verím...pozri ja som tiež z toho na šrot, že to teraz nevyjde, my nemáme mrazáčikov, a manželovi museli robiť priamy odber spermií TESE takže máme už len ja jeden jediný pokus a ja som iba na softe takže zase by to bolo bez mrazáčikov, zostane mi vždy iba jedno embryjko ...no a mm sa vyjadril, že už nikdy viac TESE aj keby to decko zlaté bolo...mal vážne komplikácie skončil ako subileózny (nepriechodnosť čriev) stav v nemocnici a skoro ho operovali, bolesti mal jak sviňa no paráda

ofrah
13. jún 2013

@daska32 ja chodím k Otevřelovi

ofrah
13. jún 2013

inak babenky asi mi hrabe ale pri tomto ET bola pri mne sestrička čo sa volá Eva Čápová 🙂 tak som si hovorila, že ten "čáp" k nám naozaj prišiel a že to vyjde 🙂

sarasota
13. jún 2013

@daska32 ano chystam len sa nemozem dovolat mojej gynde. asi ma dovolenku nemam odporucanie.A na imune ti nieco nasli?

daska32
13. jún 2013

@ofrah drzim palceky, nech Vam to vyjde 🙂

sarasota
13. jún 2013

@ofrah kto chce dostat po zadku? 🙂

ofrah
13. jún 2013

@sarasota prečóóó 😀

sarasota
13. jún 2013

@ofrah ake nevyjde 😉

daska32
13. jún 2013

@sarasota odporucanie mat nemusis, aspon taku informaciu mam od MUDr.Drakulovej.staci sa len objednat.na imune som mala mierne znizene cirkulujuce imunokoplexy, ale ostatne bolo ok.na to mi predpisali Prednison

sarasota
13. jún 2013

@daska32 tak len tu hemosku a polovicku spracujes 😉

ofrah
13. jún 2013

@sarasota ak to nevyjde kľudne ma utasaj 😀

sarasota
13. jún 2013

@ofrah ze by bolo sado-maso 😀

andy175
13. jún 2013

Ahojte! neviete náhodou, kedy má doktor Štelcl dovolenku? tento mesiac tam mám ísť... Ďakujem.

karinuska22
13. jún 2013

@daska32 Urob si kompletnu hematologiu. Nam nasli problem v tom a mozno aj preto sa nam to podarilo. Ak ani tam nic nenajdu, tak potom bude problem geneticky. Alebo este moze byt problem v maternici. Ja som si pre istotu dala urobit hysteroskopiu maternice ale nic zle mi tam nenasli.

lienka_1
13. jún 2013

@daska32 g ☹ Drz sa! Je mi luto, ze to nevyslo.

lienka_1
13. jún 2013

Caute zeny! Ja iba tak narychlo. Mala som doteraz pritomnu dracicu. Uz je sice na chvilu prec, ale postarala sa, aby som sa nenudila. A mne sa taaaaak nechce! Ale zajtra budem mat sobotu 😀 😀 😀 tak si budem robit co chcem. Skoda, ze v sobotu budem mat piatok 🙄

sarasota
13. jún 2013

Pomooooooooooooooooooc nejake dobre cviky na boky 😠

tancik
13. jún 2013

@daska32 drz sa moja....

ofrah
13. jún 2013

@sarasota nóó asi tak 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre