Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
27. jún 2013

@dafy
@ria191 Vy dve ste ale cisla! 😀 Toto je ovela lepsie ako 50 odtienov sivej 😀 😀 A ja akurat dnes musim makat a predstierat pracovny proces, ked toto tu citam. Ved to je na hranici unosnosti! 😀 😀 😀

melisska
27. jún 2013
jahoda333
27. jún 2013

Ahojte babenky nejde niektora z vas zajtra na odber vajicok rano na osmu? 🙂

melisska
28. jún 2013

Dobré ranko 🙂

melisska
28. jún 2013

Hallo? Kde ste? Sexuálne tigrice 😀
@jahoda333 asi nik nešiel

falin
28. jún 2013

dobre ranko kocenky 🙂

@dafy @ria191 - vy mate tusim zanedbany s.x ked to tu vami tak hadze 😀 😀 😀 😀
Ste dobra "dvojka" , len ked vas clovek cita v praci, tak je to niekedy velmo tazke 😀 😎

speranza1
28. jún 2013

@melisska krasne ranko meliska... ake mate pocasicko? aj vy mate chladnejsie?

falin
28. jún 2013

@melisska - tigrice dospavaju noc 😎 😀 😀
uz k vam prislo slniecko? u nas sa uz pekne usmieva 🙂

speranza1
28. jún 2013

@falin k nam slniecko este nedoslo..je stale pod mrakom....a celu noc prsalo... ach jaj...

falin
28. jún 2013

@lubica1979 - nie nerobil. Moj dr. bol dost opatrny a hovoril ze ziadne zbytocne zasahy. Prekonzultuj s lekarom s rf 😉

falin
28. jún 2013

@speranza1 - ahoj mojka, u nas tak bolo cely tyzden, vcera sa zacalo vycasovat a dnes je uz uplne pekne, len trosku pofukuje, ale inac je fajn. Posleme aj k vam na vychod slniecko, nebojte 😉

melisska
28. jún 2013

@speranza1
@falin včera večer bolo slniečko, neprsalo, dnes je zatiaľ zamračené ,ale lepšie ako včera ráno 😉

speranza1
28. jún 2013

@melisska
@falin no tu je stale pod mrakom a ani vecer nebolo slniecko.... a ani dnes rano...ale verim tomu ze v sobotu a v nedelu sa ukaze aj u nas🙂..tesim sa nanho velmi... zo slniecka ja nacerpam neskutocne mnozstvo energie.... 🙂

melisska
28. jún 2013

@speranza1 aj my 🙂 čerpame energiu zo slniečka 😵

Dnes koniec sk. roka, čo si nana spomenú...ja na nich myslím🙂 hlavne ked mi majú doplatiť pár eur za krúžok 😀 😀 😀

melisska
28. jún 2013

Či si na mňa ....😀 oprava

vrabcek24
28. jún 2013

@lenusika úžasné 😵 tak sa držte, nech ste zdraví a krásni 😵
ach, keby to človek vedel, kedy to konečne vyjde, neostáva nič iné iba skúšať a veriť, že raz to vyjde 🙂

vrabcek24
28. jún 2013

dobré ránko kočky 🙂

ria191
28. jún 2013

@dafy prežil mm útok šaľenej medvedice keď na neho skočila hm ????????

ria191
28. jún 2013

dobré ránko kočule. "Kua" ja som taká nasratá, že nemôžem byť s vami častejšie ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠 😠

ria191
28. jún 2013

@speranza1 ahoj speruška v poslednom čase na nás (mňa) dlabeš hm ??? ☹ ☹ ☹

sarasota
28. jún 2013

@dobré kánko mačičky 🙂

ria191
28. jún 2013

@sarasota a na medvedice východniarske si zabudla ???

speranza1
28. jún 2013

@ria191 draha, to by som si voci tvojej osobe nikdy nedovolila 😀 ...cmuk

melisska
28. jún 2013

@ria191 ahoj čiča 😀
@sarasota myslí, ze sme vsetky macicky 😉

falin
28. jún 2013

@melisska - tak tak, slniecko dava kopec energie. Ale ked boli tie 35, tak to uz bolo prilis 😝
Verim ze si deturence spomenu. My sme vcera s malou boli kvietky kupovat, zlata bola, sama vyberala komu ake kvietky. A uz je s vysvedčkom doma, zachvilu aj ja idem s roboty, nech si spolu uzijeme pekny dnik 😵

melisska
28. jún 2013

@falin super , tak si ten dnešný den užite 🙂

sarasota
28. jún 2013

@melisska presne tak som to myslela.Pozrime ze raz zacas sa tu ukaze a uz vystrkuje na zapadniarske cicusky drapky 😠 😠 😀

sarasota
28. jún 2013

@falin krasny dnik zelam 🙂

ria191
28. jún 2013

@sarasota na západniarske nie to by som si nedovolila 😀 😀 😀 to ja len provokujem tote východniarske šelmy 😀 😀 😀 . S nimi si veru neradno zahrávať a ešte aj o samote 😕 😕 😕

ria191
28. jún 2013

@falin asi bolo krásne vysvedčko keď idete oslavovať, ale super aspoň počo vyšlo keby to pokračovalo ďalej 😀 😀 😀 a veru máš pravdu tie 35-ky skôr odsávajú energiu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre