Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
1. júl 2013

@melisska dakujemee, ani si nevies predstavit aki sme z neho namako(nameko?)Sak uvidisss,ked budete mat uzlicek🙂🙂🙂!!A ozaj co budete mat?Babu-chalana,ci prekvapenie?????Drzkajte sa🙂

andy175
1. júl 2013

@dafy ja budem zajtra už šiesty deň po oplodnení. dúfam, že som spravila dobre a že zajtra bude tiež v poriadku.

tancik
1. júl 2013

@melisska aha takze hematka a genetika su najdolezitejsie

dafy
1. júl 2013

@andy175 a na ktoru si objednana zajtra?? kto ti bude robit vklad?

melisska
1. júl 2013

@buba08 existuje, fragmin, arixtra, nemozem si samovoľne meniť sama, dr. Tu tento tyzden nieje, a viaceré dr. Odporúčali počkám pichať iní. Aj cez alergiu, čítala som tu na fórach

melisska
1. júl 2013

@zabka1124 zatiaľ prekvapenie 🙂

melisska
1. júl 2013

@tancik ak mas cas urob si aj imuno, ja neviem aké máte problémy, ale ten prednison dr. Predpisujú sami ked sa dlho nedarí, mne ho dala vtedy hematologicka

andy175
1. júl 2013

@dafy doktor Štelcl mi povedal, že okolo dvanástej by bol vklad... vklad mi bude robiť asi on... neviem... nech už je zajtra ráno a je po všetkom...

pufa
1. júl 2013

@melisska ahoj 🙂 ako vysledky? vsetko v poriadku?

melisska
1. júl 2013

@pufa verím ze áno nikto mi nic nepovedal, a dnes šimák volala dr. Kolu clexanu a nic nepovedala, babo je zdravé a bašta 🙂 ako sa máte ?

pufa
1. júl 2013

🙂 super! Dobre sa máme, dnes posledný deň v práci. Som z toho trošku nesvoja, lebo som riadiaci pracovník, ale snáď všetko pôjde dobre. A dnes na poradni ma Dr. informoval, že náš "drobček" má 6 týždňov pred porodom uz 3 kilá, tak asi objednám EPI-NO. A zajtra idem pozriet do porodnice v Breclave, lebo v BA rodit nechcem, tak som zvedava ake budem mat dojmy 🙂 vela je toho, nejako mi to vsetko este nedochadza..

lienka_1
1. júl 2013

@andy175 Ako to po vsetko!? Zajtra sa to este iba zacne 🙂 Embrusko bojuje 🙂 a to je hlavne. Posielak vela-vela pokoja na zajtra 😉

andy175
1. júl 2013

@lienka_1 ja som to tak myslela, že už bude po tých nervoch a stresoch z čakania! dúfam, že to vyjde 🙂

ria191
1. júl 2013

@andy175 ajajajaaaaaaaaj po transfére to ešte len začne, alebo žeby nie ??????????? takých je málo 😕 😕 😕

lienka_1
1. júl 2013

@andy175 Ako to po vsetko!? Zajtra sa to este iba zacne 🙂 Embrusko bojuje 🙂 a to je hlavne. Posielak vela-vela pokoja na zajtra 😉

tancik
1. júl 2013

@melisska manzel ma protiladky proti spermiam...mne nic nenasli zatial

melisska
1. júl 2013

@pufa verím ti, aj ja som riadiaci, a bolo mi tak všelijako, ale hneď to prešlo :-* pekne 3 kg 🙂 asi mas dôvod keď nechces v blave rodiť, no som zvedava či sa ti bude páčiť. V breclavi 🙂

buba08
1. júl 2013

@melisska jasne, krvicka musi byt rozriedena a zihlavka sa da prezit 😀. Drzte sa, skoro kazdy den vas sledujem, vsetko dobre dopadne.

stella25
1. júl 2013

Baby otazocka, lekar mi doporucil pichat Elonva 150, mala ste to niektora? Ako ste to znasala? Kombinovala ste to niektora s Prednisonom?

melisska
1. júl 2013

@buba08 si zlatá, ďakujeme 😀

melisska
1. júl 2013

@dafy andy stihla Este stelcla 🙂

melisska
1. júl 2013

@stella25 nie ja nie ani neviem čo to je

dafy
1. júl 2013

@melisska ty podpichovačka 😀 😀

dafy
1. júl 2013

@melisska mne bude dobry aj koudelka 😉

vrabcek24
1. júl 2013

@stella25 nie ten liek nepoznám 😒

melisska
1. júl 2013

@dafy no aby si ho netoto potom tam 😀 na maca😀

dafy
1. júl 2013

@melisska nebojaj ja potrebujem iba jeho šikovné ručičky 😀 😀 😀

melisska
1. júl 2013

@dafy no ved, a kde ich budeš mať 😀 😀 😀 🤐

dafy
1. júl 2013

@melisska no predsa na správnom mieste 😀 😀 😀 a možno ho stíham 😉 😉 😉 😎 😎 😀 😀 😀 😝

melisska
1. júl 2013

@dafy jasné, tak si pohni ,aby si ho stihla🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre