Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sarasota
2. júl 2013

@dalida budem drzat palceky nech su kolajnicky 🙂

sarasota
2. júl 2013

@tinka9075 gratulujem k drobcekom zelam vela zdravicka 🙂

sarasota
2. júl 2013

@andy175 huraaaaaaaaaaaaa a takto pekne pokracujeme 🙂

dafy
2. júl 2013

ahojte takze 11vajok 🙂 z toho jedno prázdne takze 10sa pokusia oplodniť som štastná 🙂

amali
2. júl 2013

@dafy pekne...nech sa im darí 😲 😉

sarasota
2. júl 2013

@dafy jupiiiiii nech sa krasne oplodnia,delia a sup do bruska nech krasne tehotnies 🙂

dalida
2. júl 2013

@sarasota dakujem 🙂 Este cakam na odpoved od Koudyho... 🙂

dalida
2. júl 2013

@dafy super 10 vajok... ja som pri poslednej stimulke mala jedno jedine... dufam, ze tentokrat vyprodukujem viac... aspon dve, aby boli dvojcence 😉

vrabcek24
2. júl 2013

@dafy super, len tak ďalej až k tým // koľajniciam 😵

dafy
2. júl 2013

@dalida minule som mala aj ja len jedno preto som sa bála 🙂

dafy
2. júl 2013

@vrabcek24 dakujem dufam ze sa ktomu uz dopracujem 😵

dafy
2. júl 2013

@sarasota 😵 😵 😵

dafy
2. júl 2013

a vklad mi bude robit bud Vitousková alebo Otevrel 😕 toho nepoznam 😝

lienka_1
2. júl 2013

@dafy Super! Ty si ina nosnica 😀 😀 😀

dafy
2. júl 2013

@lienka_1 no povedz ty 😀 😀 😀 ja som taká rada dufam ze zajtra nebudu oči pre plač 😎 😵 a ze aspon polovicu sa im podarí oplodniť 😝

lienka_1
2. júl 2013

@dafy Jasne, ze sa podarilo 😉 Nam ked sa oplodnilo 5, tak sa ma segra spytala, ze ci to myslim naozaj vazne tolko deti 😀 😀 😀 ....a ja ze , ked ma kazde jedno byt, tak bude 😀....tak si predstav, ze sa vsetky oplodnia 😀 😀 😀 budete velka rodina 😀

amali
2. júl 2013

@dafy mne robila opu Vitousková a vklad Otevrel.....sú super obaja 😉

melisska
2. júl 2013

@dalida moja🙂 silne budeme stiskat palce 🙂

nelly3
2. júl 2013

@dafy
super a cim si teraz stimulovala? drzim moc palce 😉

melisska
2. júl 2013

@dafy no čo som povedala vitouskova 😉 tu berieme 😀

schatje6
2. júl 2013

Ahojte baby co si myslite o mobilizacii kostrce resp. Absolvovali ste to niektorá? Bola som dnes na masazi u jedneho chyropraktika a vraj mam kostrc posunutu smerom dnu...vraj si mam rozmyslieť ci mi to ma spravit kedze je to nepríjemné. Poradte...

dafy
2. júl 2013

@nelly3 6dní menopur,3dni merional 150jed ..denne.....predtým merional 75jed a iba jedno vajko bolo zrele ale ináč bolo ich viac

andy175
2. júl 2013

ahojte! tak sa Vám hlásim už po vklade. Doktor mi povedal, že moje embryo má známku dva. že je to expandovaná blastocysta. Tak teraz budem čakať 12-14 dní a potom sa uvidí. Len momentálne dosť kašlem až ma dusí. Som sa doktora pýtala, či si môžem dať niečo proti kašlu. A ten mi povedal, že najlepšie je nič neužívať. a že embryo nevykašlem. Len sa bojím, lebo to je tiež taký tlak na brucho. tak neviem....

melisska
2. júl 2013

@andy175 silný bojovnicek 🙂)))

tinkatinulka
3. júl 2013

@dafy Mala si aj clostil? Krasny pocet,Dneska drzime palce.

melisska
3. júl 2013

Dobré ranko 🙂

nomxxx
3. júl 2013

@tancik tak ja rovnako, po 2 IVF v Iscare MT ani ťuk, tiež bez diagnózy, ak nepočítam nízke AMH (vraj je to iba číslo)...A v Brne mi povedali, že bez diagnózy je to dobré, lebo s takými majú vraj väčší úspech 🙂 ...v auguste uvidím, či budem patriť do štatistiky úspešnosti 🙂 verím, že sa tam postupne zaradíme všetky 🙂 🙂

ria191
3. júl 2013

@melisska ja chcem pápapapapapapapapapapapapapapapapapapa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
3. júl 2013

@lienka_1 nie Kouďák ale Marcelko je posadnutý smajlíkmy 😀 😀 😀. Mne raz vybavil Marcelko na transfér Kouďáka a odvtedy som z neho na mäkko 😀 😀 😀 ale inak patrím Marcelkovi že @dafy 😀 😀 😀 . Inak dobrá nosnica je z teba ty kokso to bude nanukov ako maku 😀 😀 😀 a šancí ajejejejejejej habadej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to si spravila naschváľ, aby si Marcela často videla že ty potvurka 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ale som šťastná prešťastná že si tak super dopadla. Peňaženku máš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ?????,

ria191
3. júl 2013

@andy175 super uff teraz prežiť tieto dva týždne a potom 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 veľa šťastia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre