Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

dafy
4. júl 2013

@buba08 ináč teraz som si všimla ze som ti napísala o PICSI ze na nič vyhodené spermie ale 😀 😀 😀 😀 😀 myslela som ze za nič vyhodené peniaze 😀 😀 😀 😀 sa čudujem ze riuska nereagovala 😕

melisska
5. júl 2013

@dafy ja som si to všimla 😀 ,ale nereagovala som, lebo vpodstate je to prevda :-*😀

melisska
5. júl 2013

@skaredekacatko nie dúfať 🙂. Už sa podarilo tehulka 🙂

melisska
5. júl 2013

Dobré ranko slnko mojich oči 🙂 🙂 🙂

lenka2013
5. júl 2013

Ja som dnes 8.deň po ET a test je úplne negatívny,mali ste niekto negat. a potom o niekoľko dní pozit.test,mám ešte dúfať ,že sa to podarí?Transferovali mi blastocystu po PGD.

mimika1973
5. júl 2013

Bonjour babulky! 🙂 Ako sa mame?
U nas vonku kraaasne bude dnes, a teplucko! 😎

mimika1973
5. júl 2013

@lenka2013 lenka, a ty si v ktorom centre ked pises ze si mala PGD?

santamonica
5. júl 2013

ahojte dievcata......chcem sa opytat, teraz sa chystame na druhe IVF v Ba, rozmyslam, ze ak ☹ , tak by som asi skusila Brno, ale nejak si neviem predstavit to dochadzanie tam......popri praci, ja uz vela dovolenky nemam, takze neviem, ako by som to zvladla+ injekcie do brucha si picham sama, ale do zadku nie + vsetky vysetrenia......hmmm
ako to zvladate, da sa to?
dakujem za kazdu odpoved.......

skaredekacatko
5. júl 2013

@santamonica my sme tam boli od prvej konzultácie až po vklad len 4 krát a ešte keď sme chodili do Martina, tak môj muž si vždy dal oraziť papier, neviem či sa to dá aj v Čechách. a injekcie do zadku ti pichnú aj u vás na pohotovosti

mimika1973
5. júl 2013

Babulky, Pregnyl v baleni obsahuje kolko ampuliek a puder? jeden ci viac?

melisska
5. júl 2013

@mimika1973 ja som mala tri prášky a tri vodičky, ale v brne mi dali jednu ako. Prášku a jednu vodičky, podľa toho aký kupis 😉

dafy
5. júl 2013

@mimika1973 ja som mala tiez z Brna a jedna tam bola

dafy
5. júl 2013

@santamonica pozerám že okres Bratislava tak potom to dochádzanie zvládneš ľavou zadnou 😀 ...čo máme potom povedať my z Košíc 😎 ja som bola iba 2krat na konzultacii som nebola

melisska
5. júl 2013

@dafy ako? Dnes pečieme cernicovy zákusok čo som dala ráno na fb, som zvedava či sa mi vydarí 😎

melisska
5. júl 2013

@dafy aj my sme cestovanie zvládli no nie ? 😀

dafy
5. júl 2013

@melisska o 3hodky volám dufam!!!! ze všechno je v naprostém porádku 😎 😎 😎 neviem ako sa dáva mäkčeň na r 😀 😀 😀

dafy
5. júl 2013

@melisska ved to to 14 hodín cestovania zabijak ale tak dá sa zvládnuť 😀 😀 😀

mimika1973
5. júl 2013

@dafy
@melisska dakujem 🙂

mimika1973
5. júl 2013

@dafy ale urcite bude mojka! verime!!!! 🙂 😵 😵

mimika1973
5. júl 2013

@melisska urcite, ty si sikula! 😉
Mnam, pridem nan! odloz mi kusok! 😀

skaredekacatko
5. júl 2013

mam pocit ako keby sa niečo okolo brucha deje, verím, že fazuľka si hladá dobrý platz aby 9 mesiacov prečkala 😀 už pol hodku sa zberám do záhrady niečo malé porobiť 😀

dafy
5. júl 2013

ináč ked som povedala svojej gynekologičke ze potrebujem utrogestan a ze ho berem az osem ks denne tak bola zhrozené ze preboha 😀 😀 😀 😀

manita
5. júl 2013

@dafy
ahojte, neviete niektorá, či ide ten marcelko na tú dovolenku alebo nie?

mne písal, že pondelok - streda (8. - 10. 7.) bude na kongrese a potom normálne v RF (ale neviem dokedy)

a neviete, či máva služby aj cez víkend alebo vždy len cez týždeň?

dík 😉

dafy
5. júl 2013

@manita mne vravel ze v nedelu uz bude v Londýne tak neviem 😒

dafy
5. júl 2013

dievčatá aj v nedelu maju otvorenu pokladnu?? a mozem platit aj v hotovosti s eurami?? či potom preplatím ci ako to je

melisska
5. júl 2013

@dafy nie bude, je vporiadku, tešíme sa ako rastú🙂
@mimika1973 odložíme 😉
@dafy lepšie plat kartou 😉 ale aj v hotovosti sa da

melisska
5. júl 2013

Ako vonia🙂

melisska
5. júl 2013

@melisska černice, tvaroh, orechy ,kysnute cesto 😉

lenka2013
5. júl 2013

@mimika1973 Som v Reprofite,doporučil mi to lekár ,lebo mám za sebou neúspešné IVF.

manita
5. júl 2013

@dafy myslíš v nedeľu pozajtra? to áno, ak má v pondelok až stredu kongres, tak letí už v nedeľu

a potom nevieš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre