Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

holly74
12. júl 2013

@melisska diki, Meli. A chystas sa aj na amnio ?
Aj my ideme od zajtra, do Tatier. 🙂🙂

melisska
12. júl 2013

@lubica1979 ak ma dr. Zoberie pôjdem, je to moffolog.utz, robí sa okolo 19-20 tt

melisska
12. júl 2013

@holly74 nie amnio nie
Odychnite si 🙂

lubica1979
12. júl 2013

@melisska ja som chcela ísť ku nemu na skrining v prvom trimestri, ale pozerám, že má dovolenku a začína len 4.8. a to už ja začína 14 tt. Tak teraz neviem. Ty si bola u neho aj na vyšetrení v prvom trimestri?

melisska
12. júl 2013

@lubica1979 nie v prvom nie, áno robí od 5.8. A do 12.8. Ma plno, dnes dom mu volala

lubica1979
12. júl 2013

@melisska no super, tak môžem hľadať niekoho iného ☹

melisska
12. júl 2013

Aj v reprofite je prenatalna diagnostika, nie, asi aj tam zavolám

buba08
12. júl 2013

@holly74 chodte sa pozriet do Kezmarku na ELRO - Europske ludove remeslo , tento rok je uz 23. rocnik, je to velmi pekne

holly74
12. júl 2013

@buba08 diki za tip..práve to aj ukazovali v tel. novinách... 🙂

buba08
13. júl 2013

@holly74 je to do nedele poobedia

buba08
13. júl 2013

@holly74 a pred chvilou sme odtial prisli 😀 😀 😀

buba08
13. júl 2013

@melisska he melisska dnes som ta predbehla, som tu skor ako ty, len s tym rozdielom, ze ja sa este len chystam do postele 😉

buba08
13. júl 2013

... tak dobru noc baby 🙂

melisska
13. júl 2013

@buba08 trošku si ma predbehla 😀 ja už som tu 😀

melisska
13. júl 2013

Dohodla dom sa s dr. Grochalom, zlatý človek, zoberie ma na morfo zajtra večer 🙂 tesim sa 🙂 uvidíme bambulliatko 🙂
Len včera som mu volala, zlatý🙂)))

vrabcek24
13. júl 2013

dobré ránko baby, u nás zamračené, ale upratovať sa dá aj keby pršalo 😝

vrabcek24
13. júl 2013

@melisska jéééj, a dajú ti aj fotečku?

dafy
13. júl 2013

ahojte tak ja hlásim ze aj tentokrát som prehrala 🙄 6deň test snehobiely ....podla mna by tam aspon dušik bol kebyže ale vobec nič ☹

melisska
13. júl 2013

Nekysnuty nugatovy koláč 🙂 dobrú chuť

melisska
13. júl 2013

@vrabcek24 áno, teším sa 🙂
@dafy dostaneš po riti a basta 😠

vrabcek24
13. júl 2013

@dafy ale no ták, veď ešte nie je koniec, musíš im veriť 😵 😵

vrabcek24
13. júl 2013

@melisska ďakujem, už som po raňajkách a sladkému sa snažím, aj keď neúspešne vyhýbať 😝

dafy
13. júl 2013

fajn dalšia super správa zamrazili iba 4 blastocysty zo siedmych to prečo?? nechápem ☹

kukulik30
13. júl 2013

@dafy ved to je krasa , ze 4 zamrazene..tie dalsie zrejme nevyhovovali mrazeniu, neboli kvalitne...v RF mrazia len naozaj kvalitne embryjka...bud spokojna, mne sa este ani raz nestalo, ze by som mala 4 zamrazene ..vzdy 2, alebo nic...a to som mala oplodnene 7 -9... 😉
drzim palce !!!

melisska
13. júl 2013

@dafy no
@kukulik30 ma pravdu, krása, ja som ľaváka tiez oplodnene aj desať a iba jeden mrazacik, buď šťastná🙂

dafy
13. júl 2013

@melisska ale ved predtym v splne stále vsetky zamrazili ani raz sa nestalo zeby nevedeli zamrazit 😕 a teraz som ich mala o hodne lepsie a nedalo sa?

kukulik30
13. júl 2013

@dafy lebo v Splne mrazia vsetky , nekontroluju kvalitu...a potom sa stavalo, ze sa z 5 rozmrazili len 2...
RF so Splnom neporovnavaj 😉 ten ma od nich velmi daleko 😝
dalsia vec, ze to, co v Brne zamrazia , sa krasne rozmrazi...dokonca pri KEt maju vysoku uspesnost

tinkatinulka
13. júl 2013

@dafy neboj este je skoro na test počlaj aspon este dva dni a uvidíš..neboj aspon jedno babulko tam určite je vrta sa.

lenka2013
13. júl 2013

@dafy Neboj,ešte nič nie je stratené,6-tý den je skoro,pokiaľ nekrvácaš je to dobré.Na teste nemusí byť ešte nič vidno a HCG môžeš mať v krvi už 20.Ja som svoj boj prehrala ,nič,len sklamanie

lubica1979
13. júl 2013

@dafy podľa mňa je ešte skoro na test, ešte vydrž pár dní a potom urob test ešte raz.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre