Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

stastenka42
16. aug 2013

@tinna13 v pondelok...som zvedava,dnes mam zly den,boli ma brusko aj krize ako na mrchu a som z toho nervna...a ty sa ako citis? Dufam ze ako tehulka🙂🙂🙂🙂

lubicaligocka
16. aug 2013

@strapula27 krasne brusko. 😀

falin
16. aug 2013

@lubica1979 @melisska - super, som rada ze ste aj s babuliatkami v poriadku 🙂
@strapula27 -krasne brusko 😎
@lubicaligocka - ked mate vklad v utorok, kludne este cez vikend mozete 😉 . Po vklade sa 5 dni neodporuca, potom mozte

melisska
16. aug 2013

@falin ďakujeme 😵

Ach ten sex, mi od // nic myslime na chlapčeka, a v poho 😉 no nemám 20 ale tiez sa rada milujem 😀 v sexujem 😀

nelly3
16. aug 2013

@melisska
ale ved mozete ci? moj mm mi hovori, ze ma bude do vysokeho stadia tehotenstva toto 😀 😀 😀

melisska
16. aug 2013

@nelly3 mi sme rizikový, tak len s rizikom 😀 máme zakázané

tinna13
16. aug 2013

@stastenka42 prosim ta nebud nervna, ved s takym hcg mas este pochybnosti 🙂 . Tie bolesti budes mat cely prvy semester, maternica sa roztahuje.

tinka9075
16. aug 2013

@strapula27
@melisska babenky ja keď som šla piť cukrovú vodu tak mi sestrička od gynekologa kázala spraviť si čaj a do neho citron keď ja som sladké celé tehu ani cítiť nemohla tak mi do čaju dala ten prášok sladký šupla to do pollitrového pohára a pi mňa napínalo keď som to videla tak som to nejak vypila a po 10 minútach som to tak komplet vyvrátila 😀 😀 tak ma poslala domou že je zbytočné brať krv 🙂 🙂

melisska
16. aug 2013

Jaaaj my .... 😀

melisska
16. aug 2013

@tinka9075 no super 🙂 mne sladké chutí 😉 a stačí mi vypiť 2 dcl, nie pol litra

tinka9075
16. aug 2013

@melisska ja ked som videla tie babenky ako si tam popíjali a mne bolo na grc 😉 😉 neviem ako kde u nás musíš cecnút pol litra cukrovej vody 🙂 🙂

amali
16. aug 2013

tak baby, poradna dopadla celkom dobre.....plodová voda sa nám u jedného bába doplnila tak som spokojná, v utorok ma čaká glukozový test a máme krátky krčok......tak berieme magne B6 a o 3 týždne kontrola 😒

melisska
16. aug 2013

@tinka9075 no jedna my spomnala 2, dcl, to skor ako pol litra ...vsak bude ako ma byt 😉
@amali to je dobre moja , keby nebolo nedá ti kontrolu o tri týždne, aj my ideme 6.9. 😉

tinka9075
16. aug 2013

@melisska ja som tiež myslela že 2 dcl a sestrička mi dala pol litrák som sa čudovala 🙂 🙂

amali
16. aug 2013

a mne hovorila sestrička že mám písť na lačno, priniesť so sebou moč, dva obložené rožkya urobený čaj so 4 cukrami........chápete to 😒
@melisska

melisska
16. aug 2013

@amali čo? Mam si kúpiť glukozu 75 g, prísť nalacno, zoberú mi krv z prsta, potom vypijem glukózy, budem tam sedieť 2 hodiny a zase zoberú krv

amali
16. aug 2013

@melisska mne sestrička na internom povedala len to........aj som sa divila, ale možno je to lepšie neviem vyskúšam a potom dám vedieť 😒

melisska
16. aug 2013

@amali aj moc mám priniesť, no ak by to chutilo ako čaj so štyrmi cukrami, tak to sa dá

lubica1979
16. aug 2013

@falin ďakujeme 🙂

sarasota
16. aug 2013

@lubica 1979 som rada ze ste v poriadku este raz dakujem za lieciky dnes mi prisli. 😉

sarasota
16. aug 2013

@melisska@amali som rada ze ste v poriaku len tak dalej 😉

sarasota
16. aug 2013

@strapula27 krasne brusko 🙂

melisska
16. aug 2013

@sarasota a vy 🤐 🤐 🤐 😵 😵 😵 ako ???

sarasota
16. aug 2013

@melisska sama neviem chvilku tehotno a chvilku mrskovo - verime 😉

melisska
16. aug 2013

@sarasota tak len tehotno, aby sme v tom mali jasno 😉 😀

tinna13
16. aug 2013

ohladne tej glukozy ma kazdy ine postupy, ja som to napr. mala vypit doma rano o 6:00, nic nerobit a o 8:00 som sla na krv

tinna13
16. aug 2013

@sarasota urcite len tehotno 🙂 kedy budes testovat?

melisska
16. aug 2013

@tinna13 no ro by bolo lepšie, ako cakat 2 hodiny v čakárni 😒

sarasota
16. aug 2013

@tinna13 zajtra by som mala dostat mrchu ak nepride tak az v stredu ako mam v papieroch 😉 a ty kedy testujes?

tinna13
16. aug 2013

@sarasota tak drzim palce nech urcite nedorazi. Ja urcite testnem skor ako mam v papieroch, aj zajtra asi, to uz budem 9 den.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre