Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

yasminne
3. okt 2013

@bergalm dakujem velmi pekne 😉

falin
3. okt 2013

@speranza1 - speri viem ze je to tazke, ale skus sa na to nesustredit, nechat to jednoducho plynut.
Moj oblubeny citat: "To co sa ma stat sa stane, aj ked spravime vsetko preto aby sme tomu zabranili a to co sa stat nema, sa nestane, aj keby sme sa o to neviem ako usilovali" Nie je to napisane doslovne, ale podstata tam je. Drz sa moja a pekne usmev na tvar 🙂

annetty
3. okt 2013

@ria191 presne ako nelka píše, umelý prechod 🙂 mňam Lucrin 😀 mne tiez bolo úplne ze super pocas toho, žiadne navali, depky a ziadneeee bolestiiii 😀 a libido som mala ako u zajka 😀 len otázne je, ci mi to vypise môj gynda dnes, ked ne tak smer Čechy a zacvakame to 😝

nelly3
3. okt 2013

@falin
moj citat je stary znamy: trpezlivost ruze prinasa (tento tyzden ma dost zaskocilo jedno vyjadrenie pana ked som mu povedala cim sa riadim - ale nevedel, ze to myslim ohladom tehotenstva, ze no to v dnesnej dobe uz nefunguje). ale funguje a hotovo 😵

speranza1
3. okt 2013

@falin jaj falin... krasny citat a aj verim tomu, ze je to tak v zivote...ale volajako sa neviem a nedokazem odosobnit od toho vsetkeho.... navonok sa snazim byt akoze v pohode ale to vnutro sa neda ogabat... 😠 .....ale keby si vedela ako krasne dokazem o vsetkom rozpravat ako sa to ma...fiiiha...rodena psycholoska...ale skutek utek 😀 😀 😀 😀

ria191
3. okt 2013

@annetty no ty macherka kebyže mám iba endošku 😠 😠 😠 na mňa civí jeden pako myómovský a ďalší mu idú na pomoc, ale keď ma naserie, tak sa ho zbavím kamoš nekámoš vysťahujem ho 😀 😀 😀. Najhoršie na tom je, že jeden odborník povie nevadí druhý vadí a ty si vyber som zmätená možno to chce iba čas a viacej pokusov, tak sa snažím tomu aspoň veriť a nesklamať vás aké ľahké že ? 😀 😀 😀 no veď uvidíme čo a ako teraz 😀 😀 😀

dafy
3. okt 2013

@nelly3 mne tiez odstranili vajcovody min,rok vraj ked su nepriechodné mozu iba uškodit pri umelom oplodnení ..tak som rada ze ich dali von 🙂

annetty
3. okt 2013

@nelly3 no mrte cyst som mala a nenormálne veľa zrastov. Dal mi fotodokumentaciu ze ako bolo pred a teraz po, všetko vysvetlil aj. Tak úprimne , som zvedavá aké budem mat bolesti ked príde pani červená 😕

amali
3. okt 2013

@speranza1 už chodím celý týždeň lebo mám strašne zapálené dasná,ale už to je lepšie 😉

nelly3
3. okt 2013

@dafy
a aj tak sa nepodarilo ihned, lenze kto mi ich vyberie? ked nikto nechce, ze laparkou to nepojde a rezat sa dat hmmm 😝

nelly3
3. okt 2013

@annetty
hod foto mna to velmi zaujima, asi som nejaka uchylna he-he 😀

falin
3. okt 2013

@nelly3 - jasnacka ze funguje, ked som chodila do temy dlhodobe snazilky na babätku.sk tak jedna babulka si ten citat zmeniala na "trpezlivosť babätka prinasa" 😉 , ja verim ze ta trpezlivost sa ti vyplati. Ved na dobre sa dlho caka 😉

falin
3. okt 2013

@speranza1 - chce to cas, uvidis naucis sa to aby si aj vnutorne bola vyrovnana

yasminne
3. okt 2013

ahojte najde sa tu niekto kto pichal pregnyl v den 3,6,9,12 po ET?

annetty
3. okt 2013

@nelly3 tak za chvíľu , lebo musím zapnúť comp a odfotiť to, a ja som este v postieľke 😀

ria191
3. okt 2013

@yasminne nie, ale počula som o tom 😀

melisska
3. okt 2013

@speranza1 to som si hovorila stale,a isla som dalej

annetty
3. okt 2013

@nelly3 tak fotecky su uz vo fotoblogu. Dala som to tam radsej, lebo nechcem vystrasit citlivky s takym nechutnym fotom. Inac aj ja som taka uchylka, mne neva operacia a take hnusne zabery 🙂

dafy
3. okt 2013

@nelly3 prečo laparkou nie?? 😕

annetty
3. okt 2013

@ria191 hej, to mas pravdu, ze mam len endosku, ale akú? Ja ju mam vsade v organoch a aj vo svaloch. Mne teraz vybral vsetky cysty ale tie male ktore nevidel, narastu. Ze to je ako mrkva v zemi, ze ked velke vyberieme, male dorastu 😖. Co sa tyka myomov, tak prave vcera v damskom magazine, ci club ci co to je na STV1 tak hovorili o myomoch ale uz iba len koniec videla. Bol tam jeden primar, meno si uz nepamatam, mozno na nete sa to da zistit, ale povedal, to nie je take hrozne pri pocati, ale ze treba to dat radikalne prec, este si dovolil povedat, ze neexistuje taky myom,ktory by nevedel dat prec. Ale najdem ti jeho meno ak chces na nete....

annetty
3. okt 2013

@dafy da sa laparkou, a mne to tak sparvili a aj velke cysty 5-7 cm mi vedeli vytiahnut 🙂

speranza1
3. okt 2013

@annetty anety ..ja vobec nevidim tie fotky??? ako je to mozne.... 😕

annetty
3. okt 2013

@speranza1 och, skusim to tam dat este raz...blondina 😅

speranza1
3. okt 2013

@annetty uz to vidim...ale vidia to zrejme vsetky...skus ich dat len pre priatelov, lebo niekto ti napise, ze si nechutna 😀 .... mne to vobec nevadi.. este mi vyasvetli kde mam vidiet tu endosku.... kde je to vidiet dobre? a to z operacie ti dali tieto fotky???? tak to je sila....

annetty
3. okt 2013

@annetty sorac, uz su tam, ja som nevedeka, ze treba este kliknut na kratku spravu 😅

annetty
3. okt 2013

@speranza1 vsak som sa snazila, ze len pre priatelov....to som fakt taka pizza? 😅
On celu operaciu natocil a mne dal iba fotecky. Na jednej su zrasty, na druhej cysty a na tretej vyliata cokoladova cysta v brusnej dutine

speranza1
3. okt 2013

@annetty hej uz ich vidim.... to je riadny masaker... 😉 🙂

dafy
3. okt 2013

@annetty no ja viem ze sa dá ved aj mne laparkou odstránili vajcovody len
@nelly3 písala ze sa nedá

buba08
3. okt 2013

@annetty myslim, ze sa volal Toth a myslim, ze bol z nemocnice z Tvrdosina

speranza1
3. okt 2013

@annetty ty ta cokoladova cysta je sakra velka... kolko cm mala?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre