Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
4. okt 2013

@manita ak mate dobry spmg a ty si v poriadku, tak nevidim problem, preco neist na IUI 🙂

speranza1
4. okt 2013

@argenti malo tam byt hned na 1x v RF😀

manita
4. okt 2013

@speranza1 bola som 4xIUI na SK, ale nemajú moju dôveru ani za mak... stále som presvedčená, že celé načasovanie tam bolo naprd, aj s pregnylom aj s vkladom

speranza1
4. okt 2013

@manita a rozpravala si uz s lekarmi v RF ohladne IUI???? skus..uvidis ich vyjadrenie..

argenti
4. okt 2013

@speranza1 A ty ides kedy? A co máš Ty všetko za sebou? Je tu toho vela popisaneho až sa dakedy stracam, ktorá má co za sebou.

manita
4. okt 2013

@speranza1 áno, úplne pred 1. IVF, vtedy povedali, že šanca je veľká, ale že to chce čas, trvá to dlhšie, chce to viac pokusov, teda vzhľadom na vek sme to vtedy uzavreli, že IVF bude lepšie

speranza1
4. okt 2013

@argenti 2 x IUI, 5x IVF a 1x KET.... z toho 3x biochemicke tehu a potom koniec.... chceme ist v novembri na nase uz posledne 6 IVF

speranza1
4. okt 2013

@manita tak vypln medzery medzi cakanim na IVF s pokusmi IUI.... vyskusajte... 😉 prajem vela zdaru

manita
4. okt 2013

@speranza1 nakoniec sa naozaj ukázalo, že všetky moje 3 IVF bolo fakt to trápenie vajec,
asi to skúsim v tom RF, nemám čo stratiť, ešte mesiac musím čakať na výsledky z hematológie

speranza1
4. okt 2013

@manita tak vam prajem, aby vysledky boli v poriadku a vy ste mohli ist spokojne do dalsieho IUI alebo IVF... to uz je na vas ako sa rozhodnete🙂

miscok
4. okt 2013

@manita Skus to IUI.Ak to odobrili aj lekari v RF,nie je co riesit.A motyka dufajme vytreli 🙂

argenti
4. okt 2013

@speranza1 Tak tfuj tfuj, držím všetky palce aj na nohách😀😀😀 aby Vám to vyšlo. Máš toho uz dost za sebou, máš moj obdiv. A kde si to všetko absolvovala?

speranza1
4. okt 2013

@argenti okrem 3 ci 4 IVFiek v RF, vsetko na SVK.... ale teraz som uz len v RF... a nemyslim si, ze by som ich vymenila... ale asi ich opustim co najskor... lebo (budem tehu)....😀DDDDDDDD... si fandim co?

argenti
4. okt 2013

@speranza1 Suhlasim, šup šup uz nech si na materskej🙂. Ja verim tomu, že tentokrát uz skoncis na ten materskej letnej dovolenke.

falin
4. okt 2013

@speranza1 - jasnacka ze uz budes tehu 🙂 tentoraz si spravila super pripravu a verim ze sa to odrazi na vysledku 😉

manita
4. okt 2013

@miscok
ďakujem

@speranza1 dík, aj ja tebe držím palce

takže nový vánok tento mesiac bude - mením gynďáka za toho, čo odporučila @tlucka a skúsime IUI, dúfam teda, že motyka vystrelí a moja materská kašička s medovou kúrou mi v tom pomôžu... 😉

dlho som tam nebola, však už mi chýbajú... 😀

sally2401
4. okt 2013

@dafy
@tinna13 my sme mali 22.septembra 1 výročie až, ale 24.augusta 20 čo sme spolu.

amali
4. okt 2013

ked sa tehotná ženská doma nudí 😝

strapula27
4. okt 2013

@melisska 😀 tak to strihanie nechtov na nohach poznam😀 chcela som poprosit manzela,ale ked som videla ako sa mu trasu pri tom ruky,radsej som si to spravila sama...sice som fucala ako lokomotiva,ale podarilo sa🙂 a ked prejdem par krokov, hnes som zadychana, citim sa ako lopta🙂

annetty
4. okt 2013

@tinna13 my sme mali tiez 11 -ho septembra, ale len tretie 😕

tinkatinulka
4. okt 2013

@speranza1 speri mi tuto hnusnu statistiku pokorime..ty zacnes a ja sa pridam.IUI už nestiham ale ten počet mam ten istý 😢

melisska
4. okt 2013

@strapula27 asi tak 😀 😀 😀 a zaludok je ulozený tesne po krkom 😀

yanka1
4. okt 2013

@manita ahoj, urcite chod do toho IUI !!! 🙂 ak by si aj tak cakala na vysledky z hematky, mozes si takto vyplnit cas ...a mam pocit, ze si tak super pozitivne naladena, ze by v tom bol cert, aby to nevyslo 😉 a aj inu pripravu mas slusnu- vitaminky, kasicka, medik, atd. 🙂
budes po tine9075 dalsi ziarivy priklad 🙂
ja som bola dnes na endo, dala som si vysetrit Amh, tsh, ft4, Prl...kedze patrim k inemu lekarovi, toto vsetko som si musela zaplatit, ale neva, hlavne ze to budem mat rychle- v pondelok mam vysledky...dr je velmi zlata a ochotna, velmi sympaticky pristup ma 🙂
len s odberom krvi bol problem, sestricka mi musela napichnut 4 miesta, kym sa podarilo najst krv 😉

kacenkab
4. okt 2013

Ahojte, zdravim vas, dnes je moj stvrty den po vklade, zda sa mi ze tieto dni su nekonecne.....
@melisska ze vraj ucinne ogrciavas, mozes aj mne poslat dake grcky? Baby tvrdili vcera ze zarucene funguju, inak pozeram ze sa Ti to uz pekne krati, tak drzim palce nech vsetko dobre dopadne.... 🙂

jjajka
4. okt 2013

Ahojte,
my sme mali 8. vyrocie 17.septembra 🙂

tinka9075
4. okt 2013

@manita ahoj určite na iui treba ísť mne sa podarilo tak sa podarí aj tebe 🙂 🙂 mne hneď Marcel povedal na konzultácii že načo mi robili na sk ivf keď mne stačila iui a pravdu mal 🙂 🙂 aj keď sa mi to zdalo zavčasu na 12 DC tak povedal že on to vypočítal tak a iui spravíme tak som mu verila síce som chcela len jedno bábo a mám dve jedno ako anjelik a druhé zlé ako čert sa ho budem musieť opýtať ako ma to oplodnil 😀 😀 síce RF uvádza pri iui len 5 až 15% úspešnost 🙂 🙂

nelly3
4. okt 2013

@yanka1
myslis ze aj to amh bude tak skoro 😕 lebo mne brali krv na amh 2 tyzden dozadu a este nie je, dopatrala som sa, ze to sa posiela do ba, tam som dneska volala a ze maju to tam, ale este to nerobili nakolko toto sa robi len raz za 2-3 tyzdne ked sa to nazbiera hmmm.

speranza1
4. okt 2013

@nelly3 ajaaaj..takze budes este cakat na vysledky... no co uz.... 😨

manita
4. okt 2013

@yanka1 yani, ďakujem ti a som rada, že si tam dobre pochodila 😉 , hlavne nech sú teda dobré výsledky 🙂
@nelly3 tá endo je šupom vybavená za dva dni, ale na výsledkoch je pri AMH poznámka: výsledok telefonicky o 2 týždne (aj ja budem kvôli tomuto jednému číslu ešte volať)
@tinka9075 moja, ďakujem za podporu, bodaj by si mala pravdu, ty ich máš takých nádherných! neboj sa toho čertíka, takí bývajú nadpriemerne inteligentní, takže žiadna reklamácia a vydrž! odmena bude!
skúsim to bez stimulácie (keď oddych po IVF-kách, tak oddych), ale bojím sa aj toho utrošu, to už taký oddych od hormónov nebude... najradšej by som ho nedala, niekto mal IUI aj be utrošuz, tuším @belgarm neviem, či si dobre pamätám, ty si išla do IUI v RF bez utrošu po vklade? 😉

yanka1
4. okt 2013

@nelly3 to AMH trva prave tie dva tyzdne ☹ snad sa uz dockas, neuveritelne, kolko uz cakas a este sa stale nic nerobilo... moja vzorka isla do medirex labakov, tak dufam, ze uz ich budu mat dost ... na zaplakanie, ako tieto veci funguju...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre