Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
13. okt 2013

@lienka_1 a s cim mam D-cko uzivat ja, ked mam alergiu na mlieko a vyrobky z neho? 😉

lienka_1
13. okt 2013

@buba08 Zapi ho kuracou polievkou 😀 😀 😀

buba08
13. okt 2013

@lienka_1 no ale kazdy den ? 🙂

lienka_1
13. okt 2013

@buba08 No ved niekedy kuracia a niekedy moze byt kapustnica napriklad 😀 😀 😀 Ja zapijam iba vodou. A mamka mi vravela, ze v lete treba vit. D brat vecer.

buba08
13. okt 2013

@buba08 prave citam v pribalovom letaku, ze sa neodporuca pri zvysenej hladine vapnika v krvi (momentalne mi pichaju calciove injekcie aj s vitaminom C), takze pockam, kym ich doberiem a potom zacnem brat D3

buba08
13. okt 2013

@lienka_1 no namiesto tebe som to poslala sebe, asi uz by som mala ist spat 😉

lienka_1
13. okt 2013

@buba08 Ja meskam hodinu za Slovenskom, ale uz asi pojdem aj ja. Prsi a je zima, cas zaliezt pod paplon 😉

buba08
13. okt 2013

@lienka_1 no u nas pod Tatrami dnes bolo krasnych 19 stupnov, no len dokedy 😝

sally2401
14. okt 2013

ahojte, tak môj neúspešný pokus som už trocha rozdýchala, a ideme ďalej, s Machačom som dohodnutá na KET, len napísal mi že bez estrimaxu, len mám obavy keď niekedy mi zle dorastá sliznica, čo mám všetko užívať aby mi narástala, viem že alchemilkový čaj, červené víno a čo poradíte ešte?

speranza1
14. okt 2013

@sally2401 este mozes chilly alebo kajenské korenie.... 😉 drzim palce , nech Vam to vyjde 🙂

sally2401
14. okt 2013

@speranza1 a to sa dá normálne v lekárni kúpiť? to sú tabletky?

speranza1
14. okt 2013

@sally2401 myslim ze chilly je aj v tabletacha kajenske korenie..je korenina... ale ty si nasad jendo alebo druhe... nemusis brat ziadne lieky..staci ak si do jedla pridas chilly papricku 😉 🙂

stella25
14. okt 2013

@sona_fit ahoj, ja som z clostylu mala 3 dni migrenu a 3 dni dvojite a take spomalene videnie, ale az po obede to zacinalo. Som sa vecer bala aj soferovat. Ale je to aj v letaku ako neziaduci ucinok.
Urcite to vsak spomen dokymu, lebo mas dost velke davky, aby vedel ako to znasas.

schatje6
14. okt 2013

@kacenkab tak ako??

lusipe
14. okt 2013

@sally2401 ahoj, skus sa poradit s mauerkou....ona ich dodala mne...za par eur....a v lekarni ich nemaju...uz som pochodila vsetko....

kacenkab
14. okt 2013

Ahojte, tak hlasim, ze test bol negativny, no co uz

miscok
14. okt 2013

Rana bez pichania injekcii su krasne 🙂 Ahojte dievcata. Prajem pekne slnecne i ked studene rano.

schatje6
14. okt 2013

@kacenkab je mi to velmi velmi uto ☹

nelly3
14. okt 2013

@miscok
u nas je zamracene a hmla, aj ja chcem slniecko 😉
@kacenkab je mi to luto, pozbieras sa a ide sa do dalsieho kola.

melisska
14. okt 2013

Dobré ranko 🙂
@kacenkab dalsi bude pozitívny
@schatje6 ako pokračujeme ???
@sally2401 ket to vždy istí 😉

melisska
14. okt 2013

@nelly3 ahoj 🙂 a ty ako potebujes???

lusipe
14. okt 2013

ahojte dievcata, tak dnes posle dve injekcie vecer decapeptyl a v stredu odber....prosim aj vas tak strasne boleli prsia pri stimulke?...neviem, ci je to merionalom, orgalutranom, ale tym, ze tam tych vajiciek mam asi 20....

nelly3
14. okt 2013

@melisska
ahojjj tehulka nasa krasna, pokracujes si myslela vsak, no vysledky mam porobene, cakam na protokol, v piatok som pisala gyn. do rf, ale zatial mi neodpisal. injekcie mam pripravene, tak hor sa do dalsieho boja 😉

ikuska
14. okt 2013

Ahojte, tak krvcika odobrata a zajtra o 12.00 hod volam o vysledok 🙂 System mojho dokyho nas necha v napati este cely jeden den 😒 no co uz, pockame 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

miscok
14. okt 2013

@nelly3 Posielam

miscok
14. okt 2013

@kacenkab To mi je velmi luto. Ale ako pise nelinka, nevzdavaj sa a hor sa do dalsieho boja. My budeme s tebou 🙂
@ikuska Na dobre sa dlhsie caka 😉 HCG bude ukazkove
@lusipe To bolenie prs pocas stimulky je normalne. Pri tych hormonochs a ani necuduj. Mna bolia od stimulky dodnes 😀

lubanka
14. okt 2013

@lienka_1 vďaka za info... skúsim sa im troška povyhrážať 😀 aj keď viem, že veľa z tých papieroch nevyčítajú, lebo správy od tebou spomínaného doktora boli vééééľmi chabé 😖 presne ako si napísala, že "študent odboru sanitár" 😀 😀 no veď uvidíme. drž sa 😉

melisska
14. okt 2013

@nelly3 áno pokracujes 🙂 to som rada a výsledky ??? Silne držíme palceky a hlavne vnútorný pokoj 🙂

stanislava87
14. okt 2013

ahojte zenicky chcela by som sa kvam pridat .Chcela by som sa opytat . Uz som presla z menopuru na merional a tie moje mrsky akosi nie a nie dozriet stava sa ze nedozreju uz mam pred odberom a neviem ci vobec dozreju. 😒 prosi o radu mam sa bat?

ikuska
14. okt 2013

@kacenkab Ahoj, tak to mi je luto, viem co prezivas, ale verim, ze dalsi pokus bude uspesny 😉 drzkaj sa moja ...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre