Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

sasa1983
14. okt 2013

@lusipe tak to máš super, aspoň je to menej stresujúce, či? Ja by som aspoň 1dno chcela..

lusipe
14. okt 2013

@sasa1983 hej asi je to ine...ale stres mam tiez neboj 😉 ...ja by som este dve chcela 😉 ...ale ved mna to prejde pri prvom 😉

miscok
14. okt 2013

@jjajka @ikuska Dievcata dakujem.Som dost vyplasena zo vsetkeho,kedze je to moje tehotenstvo 🙂

sasa1983
14. okt 2013

@lusipe jasné, veď sa každá cítime na iné..A test si kedy spravíme?

lusipe
14. okt 2013

@sasa1983 ja asi tak ako nam odporucia....lebo tie testy ma zabijaju...radsej by som pockala na krv 😉 ...ale my to dame 😉

ikuska
14. okt 2013

@miscok verim ti, aj moje je to prve tehotenstvo a v piatok ides potvrdit srdiecko ?? Ci ??

sasa1983
14. okt 2013

@lusipe tak to je slovo do boja!!Iidem si čítať a potom vpich vpich..Držím palce, zajtra sa ozvem.cmuk Dobrú noc ešte

lusipe
14. okt 2013

@sasa1983 aj ja uz idem k nejakej dobrej knihe 😉 ...aj ja drzim palce...posledne vpichy 😉 drzkaj sa a pekny vecer 😉

miscok
14. okt 2013

@ikuska Ano,v piatok sa idem pozriet na drobceka,ci je vsetko v poriadku 🙂
A ako to ze tvoje prve?Mas v profile uveden 2 deticky..

lienka_1
14. okt 2013

@mirkakn1 Nemam prehlad, co je k dispozicii na SK, ale verim, ze ti poradi @zibi...ma slusny prehlad 😉

lienka_1
14. okt 2013

@sasa1983 Ahoj Sasi, tak Ty v stredy uz OPU! Silno-silno drzim palce 😉 ....aj dalsim zienkam
@lusipe a kto bol treti?...kazdopadne nech je uroda tych spravnych vajicok v stredu 😉

lienka_1
14. okt 2013

@zibi Pisala mi jedna kocka z temy, ze jej to gynekolog predpisal a ze v lekarni jej dokonca objednali iba tri infuzky a nie cele balenie. Musela by som sa pohrabat v poste. Som teraz uplne grogy, akurat som dosla v prace, tak mozno zajtra rano na to mrknem. A my momentalne nic neplanujeme. Ak budu vysledky ako tak dobre a termin bude vyhovovat, tak najskor december prichadza do uvahy, ale realisticky to vidim na januar.

ikuska
14. okt 2013

@miscok to som si dala tak ze jedno sa bude tak volat a druhe sa bude tak volat, ale ked sa potvrdi moje tehotenstvo, tak si to zmenim 🙂

miscok
14. okt 2013

@ikuska Ahaaa a je ze ty si uz zbehla maminka 🙂 Nevadi,bude aj to 😉

ikuska
14. okt 2013

@miscok Neni som zabehnuta mamicka, ale uz som vela deti vychovala, len vlastne zatial nie 🙂

mirkakn1
14. okt 2013

@lienka_1 dakujem moja, ozvem sa zibi, dufam, ze poradi 🙂

gaga83
15. okt 2013

@lusipe
@sasa1983 tak ja som objednana na 11 hod - ja tmavovlasa s okuliarmi a muz cierne krate vlasy. Tak babule kym pridem aby ste uz mali kazda kopec vajicom odobratych😀😀😀

gaga83
15. okt 2013

@zibi ahoj zatial nic v zajtra hystero tak som uz nervozna aby nieco zle nenasli ☹☹☹. A ty co ides to este teraz skusit?

lusipe
15. okt 2013

@lienka_1 si velmi mila, dakujem pekne..... 🙂....

miscok
15. okt 2013

@gaga83 Myslim na teba, drz saaaa 🙂

lusipe
15. okt 2013

@gaga83
@sasa1983 kocky, tak to si tam urobime riadnu party 🙂....budu mat z nas srandu 🙂...uz sa neviem dockat...lebo vajecniky tak napucene, ze citim pri kazdom pohybe....a prsia ani chytit nemozem...muz sa smial, ze z tych mojich nic, mam prsia 🙂🙂🙂

schiantii
15. okt 2013

@gaga83
@lusipe
@sasa1983 baby, na zajtra drzim palce, nech mate co najviac najkvalitnejsich vajok!! 🙂

lusipe
15. okt 2013

@schiantii dakujeme....uz aby to bolo za nami, a hlavne nech je ich tam zopar kvalitnych...ale tak myslime pozitivne, no nie? 🙂🙂🙂

sasa1983
15. okt 2013

@gaga83 to je cool, že ideme takto ako kačičky..Vždy som chcela byť kačička a som druhá, tak sa nikam nestratím (predsa som blondína..)

sasa1983
15. okt 2013

@schiantii Ďakujeme!

gaga83
15. okt 2013

@miscok ďakujem 🙂 🙂 🙂 🙂

sasa1983
15. okt 2013

@lienka_1 Ahoj Murka, ďakujem, áno, stredu, Išlo to celé celkom rýchlo, som sama prekvapená..Ty máš niečo nové?

manita
15. okt 2013

babule, držte palce, dnes mám jáchyme, hoď ho do stroje! 😵

schatje6
15. okt 2013

@sasa1983
@gaga83
@lusipe kacicky, drzim silno paluchy na zajtra 😉
Volala som a pan dr., zevraj sa drobci zase zacali kompaktovat, tak ich nechaju do zajtra, rano mam zase volat, ci teda tranfer ano alebo nie. Budu zvazovat, ci vobec budu vhodne na transfer.
Boze, to je riadny adrenalin 😨

gaga83
15. okt 2013

@schatje6 dakujeme neboj drobci bojuju tak to bude dobre;) drzim palceky 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre