Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
8. nov 2013

@ria191 presne ako vravis, alebo si kup len 3 😀 , ja som taka kabelkova maniacka 😝, ale minule som sa vyjadrila, ze ani Jezisko mi nemusi doniest ziadnu kabelku, lebo uz ich nemam kam davat 😝

buba08
8. nov 2013

@ria191 no ved na zaciatok jedno a potom dosetris a pojdes si po druhe 🙂
ja budem rada aj za jedno, myslim, ze to bude zazrak, ak budeme mat vôbec jedno ...

ria191
8. nov 2013

@vlasatica ono je na chuja tá neistota a ešte aj v takom prostredí nooo veru nie je ti čo závidieť. Ty kokso to je fakt na mašľu. Drž sa moja

ria191
8. nov 2013

@buba08 to je diagnóza no a čo z čoho by sme mali potom radosť? 😀 😀 😀

ria191
8. nov 2013

@buba08 to je pravda aj ja budem šťastná aspoň za jedno, ale také dve tri to by bolo krásne prekrásne 😀 😀 😀

buba08
8. nov 2013

@vlasatica podla mna by si sa mohla este teraz ozvat Stelclovi a ked on povie, ze mas prist, asi by som sla

buba08
8. nov 2013

@ria191 tak z predstavy velkej rodiny som sa uz davno prebudila, stale sa mi nieco komplikuje, rok trvalo, kym som mohla zacat brat prednison (furt boli nejake zdravotne komplikacie, kym mi to konecne dovolili), a mam aj ine zdravotne komplikacie, takze ja som tvrda realistka a fakt si myslim, ze ak vôbec babatko v nasom pripade bude, tak s najvacsou pravdepodobnostou len jedno

cmudlo
8. nov 2013

Ahojte dievčatá. Chcela by som vás podporiť a zaželať veľa šťastia na vašej ceste za vytúženým cieľom. Chcela by som použiť vetu, ktorá sprevádzala aj mňa, ktorú som si prečítala tu na MK predtým ako som navštívila Reprofit..."Ak neotehotnieš v Reprofite tak už nikde!!!" 😀 Svätá pravda!!! U mňa sa to začalo takto...5 rokov sme sa snažili prirodzene otehotnieť, 2 x mimomaternicové tehotenstvo, rôzne operácie...keď nič nepomáhalo, rozhodli sme sa navštíviť Centrum pre asistovanú reprodukciu... vyskúšali sme 2 centrá na Slovensku, 3 neúspešné IVF ..more sĺz...to ani jednej z vás nemusím vysvetľovať ako som sa cítila...lebo určite prežívate to isté. A tak som si prečítala tú povestnú vetu...a rozhodli sme sa navštíviť Reprofit. Momentálne nám tu bebá krásna ročná dievka, naše zlatíčko, náš pokladík,.,aj keď niekedy dáva zabrať, lebo je naozaj veľmi akčná...ale nedá sa ani slovami vyjadriť to šťastie, aké prežívame!!!Po tom ako sa podarilo otehotnieť mne (hneď na prvý krát) odporučila som tam aj moju kamarátku, taktiež vyskúšali centrá na Slovensku a nič...tam otehotnela hneď teraz má o dva mesiace mladšie dvojičky dievčatká 🙂 tak sú veľké kamošky 3 Reprofitky 😀. Tak dievčatá, buďte trpezlivé!!!Ak sa to náhodou nepodarí na prvý krát, tak nezúfajte...tam sa to určite podarí!!!Držím palce 🙂

miscok
8. nov 2013

@vlasatica Suhlasim s @buba08 Zavolaj alebo napis Stelclovi a nech rozhodne on. Ak sa mas trapis este cely vikend a este aj v takom nehostinnom prostredi, tak to nema vyznam. Drz sa, myslime na teba.

lusipe
8. nov 2013

@speranza1 super, mooooc gratulujem a prajem nech sa krasne delia...tfuj tfuj pre stastie 😉

vlasatica
8. nov 2013

@buba08
@speranza1
primar povedal ze ak je to v tom vajicovode tak ze taky dlhy prevoz je nebezpecny.ze ani vlastnu dceru by nepustil. aj dnes brali krv na hcg. a keby mi aj stelcl povedal ze naozaj to je mimo.by som sa sem musela vratit.to si ani len nechcem predstavit ako by na mna kukali

buba08
8. nov 2013

@vlasatica nemusela by si sa tam vratit, mohla by si ist do nejakej inej nemocky aj ked mozno trosku vzdialenejsej od tvojho bydliska, no rozhodnut sa musis sama, ale ked v podstate nic nerobia, tak je to divne, no ked tak uvazujem, nevyhoda je, ze je piatok, ked prides do inej nemocky, kym nieco urobia bude tiez pondelok, no je to tazke ...

lusipe
8. nov 2013

@vlasatica moja zlata, moc na teba myslim a drzim palceky, aby to dobre dopadlo...a mozno by som sa fakt zbalila a isla...no co horsie sa moze stat...v brne aspon spravia rozhodnutie...

vlasatica
8. nov 2013

@miscok prelozili ma na pooperacku.ze aby som bola pod dohladom keby nieco.aj zvincek mi dali vlastny.dokonca mi bola ponuknuta nadstandartna izba ( 1den 15 euro asi tie peniaze doma tlacim)

speranza1
8. nov 2013

@cmudlo tak dufam, ze mne sa tento 4ty reprofitacky pokus zadariiiiii 😀 😀 😀 😀

annetty
8. nov 2013

@speranza1 Ahoj speri, myslela som na teba a aj som sa modlila, nech to super dopadne. Je to krasny zaciatok, nech krasne rastu embryka 🙂 Drzim moc palce 🙂

speranza1
8. nov 2013

@vlasatica preco vratit? neurobil by ti to stelcl? myslim tu urgentnu operaciu..... skus sa opytat..ja by som sa aj tak radsej obratila na RF nech si tam uz so mnou robia co chcu ako sa zverovat prave tym ludom, ktori si tam v nemocke pohadzovali ako horuci zemiak.... (tymto sa ospravedlnujem vsetkym naozaj dobrym lekarom kt. si robia robotu ako treba)....

speranza1
8. nov 2013

@annetty vdaka draha...ale vies aj sama..ze naozaj toto ze boli vajka len len taka malinka bodocka z toho vsetkeho 🙂 ..takze aj ja som zatial pri zemi a 🤐 🤐 🤐 🤐

annetty
8. nov 2013

@speranza1 ale ja tym embryjkam fandim a verim im 🙂 Musi to byt uple ze tutkove a na 100 % 😵 Aj ja mam pred sebou 4 RF pokus a citim ze to bude dobreee 😉

vlasatica
8. nov 2013

@speranza1 veru netusim ci tam nieco take robia. a zas ide aj o financnu stranku. bohvie kolko by to stalo

speranza1
8. nov 2013

@vlasatica to je pravda... tak ti drzim palce preveeeeeeeeeeeelmiiiiii....

bibi24
8. nov 2013

@speranza1 tak velmi Ti drzim palce, vlastne drzime, aj spolu s malymi reprofitackymi certami 😀 😀

speranza1
8. nov 2013

@bibi24 😵 😵 😵 dakujem 😵 😵 😵

miscok
8. nov 2013

@vlasatica Nadstandardna nestarostlivost 😖 Ako nechcem nikomu krivdit, ale to, ze budes mat na izbe TV a mozno si tam sama alebo len dve ti nevynahradi to, ze stale nevies na com si a len cakas ☹ Napis Stelclovi, ci schvaluje cestu do RF a kolko by v pripade potreby stalo to ktore vysetrenie. Ved za opytanie nic nedas.

tinkatinulka
8. nov 2013

@speranza1 super vykon neboj budu krasne a oplodnia sa ako maju a utorok vklad?

speranza1
8. nov 2013

@tinkatinulka to vsetko je vo hviezdach... vies, sama ake to vsetko je zvlastne citlive.... ja si teraz mozem mysliet ze vklad v utorok...ale realita moze byt uplne ina...tak radsej nemyslim a beriem uz vsetko tak ako pride 😉 🙂

lienka_1
8. nov 2013

@speranza1 Ahoj Speri! Ja som vcera dookola chodila kukat na kona, ci si uz pisla. Krasne ciselko! Zly zaciatok, dobry koniec 😉 🙂 Ved tie vase deticky sa uz vlastne nahanaju po pertiho miske 😀 😀 😀 Silno-silno drzim palce!
@ria191 Moja a ty fakt setri!!! 😝 😝 Vies kolko stoji take dieta?! 😝 😀 😀
@buba08 Ja som pre zmenu prednison este nezacala brat a o tom druhom oparteni ani nehovorim 🙄 😀
Ale dnes mi je vsetko jedno. Som nezamestnana, muz mi slubil, ze ma bude pekne zivit 😀 😀 , ze sice ziadne kabelky ani rifle(ja som teraz skor na bytove doplnky, takze mi to ani nevadi), ale ze chvilku mozem sunky valat 😀 Takze teraz pekne vstanem a idem vyslahat cesto na parizske rozky a upiect veterniky, nech na nas nasi kamarati v dobrom spominaju 😉
@ria191 Rius, poslem Ti potom vysledne foto??? 😀

speranza1
8. nov 2013

@lienka_1 dakujem moja.... mam vas vsetky naozaj velmi rada a vazim si vas, ze mi drzite palce 😵 😵 😵

azzura
8. nov 2013

@cmudlo cau, zaujal ma tvoj pribeh, lebo akurat mi nevzslo 3.ivf a riesim co dalej a ci dalej

speranza1
8. nov 2013

@lusipe a ty sa mas ako moja?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre