Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
13. nov 2013

@speranza1 no ta mensia to je chlap..a velka je kocka.kto to robil vklad? A ako zvysne?

speranza1
13. nov 2013

@tinkatinulka 😀 😀 😀 ostatne neviem ako su na tom

sally2401
13. nov 2013

@nelly3 no veď ak sa to na 100% potvrdí tak chcem ísť na PN

speranza1
13. nov 2013

@natali225 dakujem krasne za srdiecko.... 😵 😵 😵 😵

tinkatinulka
13. nov 2013

@speranza1 mas ruzove a modre papucky 🙂 budes do testu doma?

speranza1
13. nov 2013

@tinkatinulka nie moja som v praaaci 😉

lusipe
13. nov 2013

@sally2401 moja, ale ved je krasna na tento den po....nebojkaj, bude krasne silniet...co by som ja dala za taku 🙂....drzkaj sa.... 😉

speranza1
13. nov 2013

a kde su moje spolubojovnicky...@mirkakn, @bradik a @argenti ???? ci to len ja podavam info??? a ostatne tu pridu uz len s //??? 😀 😀 😀

lusipe
13. nov 2013

@speranza1 moooc drzim palceky, aby sa drobci pekne zabyvali 🙂

speranza1
13. nov 2013

@lusipe vdaka moja a ty ides na KET?

sona_fit
13. nov 2013

@sally2401 ahoj, ja som si tiež kúpila citlivejši test 10 IU, a večer pred tým než som mala testovať boli na ňom ciarocky krásne a ráno na RF teste ktorý ma IU 20 som to mala len take ako ty. Ten ich je menej citlivejši, takze kľud, určite je to ok. 🙂

lusipe
13. nov 2013

@speranza1 v utorok 19.11. idem na kontrolu sliznice a tam asi povedia kedy....to budem 12 den cyklu.... 😉

speranza1
13. nov 2013

@lusipe velmi ti budem drzat palce 😵

sally2401
13. nov 2013

@sona_fit veď presne toto potrebujem počuť, aby som sa ukľudnila, dík 😉

lusipe
13. nov 2013

@speranza1 moooc dakujem a hlavne teraz aby si nas ty pekne namotivovala 🙂...pekne odpocivaj a mysli pozitivne...tfuj tfuj pre stastie 🙂

tinkatinulka
13. nov 2013

@speranza1 tak len pekne pomaly a ked dojdes dom tak lezkaj..nech sa im paci u teba 🙂

miscok
13. nov 2013

@sally2401 Krasna ciarocka. Hlavne pokoj, aby to spinenie nebolo. Tfuj tfuj 😉
@speranza1 Joj tesim sa, nech sa bublinkam u teba dobre dari a dockas sa krasnych dvojnasobnych // 🙂 Posielam urodne virusy baby. Rovnako aj pre @mirkakn1 a @gaga83 a vsetky co to potrebuju 🙂

bradik
13. nov 2013

@speranza1 Ahoj, gratulujem k bambulkam v brusku. Ja mam u seba tiez dvoch drobcov, tak uz len cakat na // . Ine ani nepripustam 🙂

bradik
13. nov 2013

@sally2401 Krasne ciarky, toto uz su pekne kolajnice. Drzim palce na krv

buba08
13. nov 2013

@sally2401 krasny testik, drzim palce, aby bolo vsetko ok 🙂

speranza1
13. nov 2013

@bradik draha a ake ti vkladali.....a zostali nejake?? a kolko si mala vajok...

buba08
13. nov 2013

@speranza1 drzim palce, tak predsa ste dali 2 bambulky 🙂

speranza1
13. nov 2013

@buba08 hej tak nam odprucal lekar..kedze toto uz bolo nase 6IVF.... a ty si na tom ako?

bradik
13. nov 2013

@speranza1 Vkladali sme 1xB/1 a 1xEB/2 a ci bude co mrazit neviem. Jeden z tych 6 sa prestal vyvyjat, 2 vraj mali zlu fragmentaciu ci co a to posledne je otazne ci bude vhodne na mrazenie (to bolo CM+), lebo vraj boli trosku pomalsie kedze rano na 5.den boli len morulky

speranza1
13. nov 2013

@bradik a vy ste si davali aj nejake specialne vysetrenia, ze vedeli ze ma zlu fragmentaciu???

mirkakn1
13. nov 2013

@speranza1 tak mi nic, vzdali to po troch dnoch. mali sme dost zly spermiogram, takze buduci rok to isti 😒

speranza1
13. nov 2013

@mirkakn1 😔 😔 😔 😔 a kolko ste mali vajok? a kolke IVF to bolo?

lienka_1
13. nov 2013

@speranza1 Speri, dobre Vas teraz opatruj 😉 Drzim palce! Aj @bradik, baby je to teraz na vas kus poupratovat v tehu vlaciku 🙂 😀
@sally2401 Blahozelam k //. SU tam a su pekne 😉 Testy neporovnavaj, niekedy ani testy rovnakej citlivosti neukazu rovnako. A skus si vydupkat kvny test. Spinenie moze byt sposobene poriadnym prekrvenim sliznice a ked este pichas fraxik, tak vtedy mas nizsiu zrazanlivost krvi, takze nejaka ta cievka sem tam praskne.

yanka1
13. nov 2013

@gaga83 ahoj : ) tak vcera som mala OPU a zniesla som 26 vajicok !!! z toho asi 17 bude zrelych, predpokladal marcelko ... trosku bol z tohto poctu sokovany ... brucho ma bolelo hrozne a k tomu som vcera chytila hrdlo + nadchu, citim sa pod psa 😒 vklad ma byt v nedelu 17.11., dovtedy sa musim dat nejako dokopy...
strasne sa bojim, ze ked ich bolo tolko, ze bude ich sice vela, ale budu slabucke ... uz aby bolo 13:00 nech mozem volat ...
ale jedno ma strasne pozitivne prekvapilo - spermiogram sa nam upravil z astenoterato na normospg !!!!
aspon tak to hovoril marcel, ze to predbezne vyzera .... posledne asi 4 spg sme mali vzdy astentoterato ...

a ako sa citis ty ?

bradik
13. nov 2013

@mirkakn1 to je mi luto, naber sil do dalsieho uspesneho pokusu.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre