Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

jjajka
24. nov 2013

@bradik ten test je super. myslim ze je to OK.
Inak ja som raz spravila test 12 hodin po pichnuti pregnylu (5000 jednotiek) a ciarka bola este slabsia ako ta tvoja na RF teste, a ked si vezmete to bolo hcg 5000 a ciarka nic moc (ranny moc). Vtedy som to spravila len tak zo zvedavosti.

bradik
24. nov 2013

@gaga83 Juuj, tesim sa velmi i ked zatial len tak opratrne, len toto su moje prve // v zivote... Hm, dobra otazka, moj gyndos ma ambulanciu az v piatok tak neviem, je to strasne dlha doba... Ale skusim mu v pondelok zavolat

bradik
24. nov 2013

@jjajka To fakt? Ty si aky testovac 🙂 , ale tak zaujimava info, by som cakala ze to bude riadna ciarisko

lusipe
24. nov 2013

@bradik adi jej tie su krasne...mooc gratulujem tehulka 😉 pekne sa teskaj a uzivaj si tieto krasne chvile 😉 pevne drzim palceky nech to vsetko takto ide celych 9 mesiacov 😉

lusipe
24. nov 2013

@speranza1 zlata moja ja sice nevidim tvoj album ale ako pisu dievcata tak ciarka tam je....moooc drzim palčeky aby tmavla a urcite chod na krv to je istota 😉 tfuj tfuj pre stastie 😉

bergalm
24. nov 2013

@bradik ja som mala tiez na RF teste lepsie ciarky ako na dalsich mamatestoch ,ktore som robila po dalsie dni si tehu tak si to zacni uzivat gratulujem 🙂

lusipe
24. nov 2013

@jjajka ja pijem obcas alchemilkovy caj,cervene vinko a dzus čerstvy co si doma urrobim a dam tam aj červenu repu...a pred vkladom som zacala chilli v tabletkach...

gaga83
24. nov 2013

@bradik tak si to uzivaj tie tvoje prve kolajnicky😀😀 prajem ti to a nech vsetko prebieha ako ma😀😀

bradik
24. nov 2013

Dakujem Vam dievcence, som rada, ze vas tu mam 🙂

miscok
24. nov 2013

@bradik Krasne // 🙂 Cela stasticka do nasledujucich mesiacov 😵
@speranza1 Speri,neviem ci len zle vidim,ale ja v tych testoch rozdiel nevidim.Chod zajtra na krv a ta rozhodne.Velmi ti prajem,aby to bolo ok.

jjajka
24. nov 2013

@lusipe my tiez odstavujeme (cvikla, rajciny, mrkva, pomaranč, citron) je to mnamka 🙂

vlasatica
24. nov 2013

ahojte nieco pre smutne snazilky , take vesele video 😀
http://zasmejsa.com/videa/zobrazit/66325/ako-sa...

gaga83
24. nov 2013

@vlasatica suprove video😀😀 pobavili sme sa aj s muzom;););)

yanka1
24. nov 2013

jaaj defcata, ja som taka krava ...nevydrzala som a testla som rano -dnes 7 den po ET - samozrejme bielo-biele nyst !!!!! keby som nemala ohss pri stimulke, tak asi nevesam flintu do zita a poviem si ze este je skoro, ale pri mojom stadiu ohss, by pri uchyteni embrijka ohss prepukol v plnej krase ... a ja ani nikde ani najmensi priznacik ☹

yanka1
24. nov 2013

@jjajka ahoj jjajka, ja som pri stimulke tiez brala vitamin E,zinok,selen, kyselinu listovu, vceliu matersku kasicku aj vitamin D3 ... myslim ze nic z toho by sa bit nemalo ... a este som brala aj inofolic 2 x denne ...

yanka1
24. nov 2013

@gaga83 jaaaj moja, teraz citam o julovych/augustových tehulkach ... no, vyzera to, ze sa tam bohuzial nezaradim ... príznaky absolutne ziadne.... trosicku ma upokojuje, ze tentokrat mam aspon mrazacikov, ale uz som si aj poplakala 😒
a ty ako ? ako sa ti picha ten fraxik - skusas to rameno alebo stehno ?

jjajka
24. nov 2013

@yanka1 este neblazni, ved aj @bradik nemala na 9 den po ET nic a na 12 den krasne ciarky, a ty si len 7 den. A @miscok mala OHSS a zacal jej az tusim 8 den po ET. Ak sa teda nemylim. Vydrz este aspon 2-3 dni a uvidis 😉

gaga83
24. nov 2013

@yanka1 moja to si este skoro testovala😀😀 to som iba ja taka salena a vynimka tak to vizera na 6 den a boli tam //. To si baby nesmiete so mna brat priklad;););). Uz si robia baby strandu ze aj trojky to mozu byt😀😀.
Este nezufaj ja verim ze nic nie je stratene. Fraxik pocham este do bruska ale uz tak po bokoch. Zajtra idem na hematologiu tak uvidim co povefia. Citim sa unavena, ked nieco spravim hned ma brusko boli zakze musim sa naucit lezat:-P😀😀 inak to asi nepojde. A uz som ako sud maly tie tehu gate ma uz pomaly tlacia takze uz musim zhanat vacsie. Ty pekne mysli pozitivne.

yanka1
24. nov 2013

@gaga83 @jjajka baby, dik za povzbudenie ... neznasam tu moju netrpezlivost ... vdaka takym ako som ja prosperuju obchodníci s testami 😉 ale davam tomu uz len malu sancu, ze by to mohlo byt dobre ... najviac ma desi ta absencia priznakov ohss ... no, ale ved uvidíme ... testnem v utorok a vo stvrtok, aj ked oficialne mam az v piatok ... aj na krv pojdem vo stvrtok, aby som stihla rychle vysadit utros ak by bolo ziadne hcg ... lebo v pondelok 2.12. mame termin na imulologiu v prahe, tak by som chcela mat co najmenej hormonov v sebe ...
gagusa-tehusa, ty sa setri a nauc sa lezat a oddychovat... ani sa ti nedivimm s tym fraxikom, ze stale pichas do bruska ... ja si to ani neviem predstavit, ze budem musiet pichat inde ...

bradik
24. nov 2013

@yanka1 Fakt je 7.den skoro. Niektore dievcata nemali vobec ziadne priznaky, tak bud v klude.Mala si PK? A ake embryjka ti vkladali?

yanka1
24. nov 2013

@bradik mala som PK a vkladali mi 1/XB 1 ....mas pravdu, 7.den je skoro... len ja som mala pomerne silny ohss a otevrel pri vklade okolo mna po spickach, ze predpoklada, ze ked sa embrijko ujme, prepukne to na 5.den, co bol piatok a ze mam rychle volat a bezat k nim na infuzky ... a ja ani naznacik ☹ mozno tam nejaka sanca este samozrejme je, len ja som tak tuzobne ocakavala ohss komplikacie ... ja, co odpadavam pri injekciách a odberoch krvy, som sa tesila, ze budem utekat na infuzky 🙂
v kazdom pripade, dakujem za povzbudenie, skusim spozitivnit moje myslenie a priebezne vas budem informovat : )

yanka1
24. nov 2013

@bradik a este som ti nestihla poblahozelat k // 🙂 musi to byt krasny pocit, uzi si ho !!! drzim palce nech vsetko ide ako ma 🙂

bradik
24. nov 2013

@yanka1 Dakujem pekne. Ved to tu vsetky chapeme, to cakanie je na palicu a neskutocne sa to vlecie a tak sa iba pozorujeme. Pri bielom teste si povedz, ze je este skoro na testovanie a snaz sa byt v klude. Aj ked tiez som ten biely test osmutila, som ani plakat nemala silu. Drzim palceky

strapula27
24. nov 2013

@amali su zlatunki tvoji drobci, je to radost🙂 dufam,ze ste sa uz doma zabehli a vsetko zvladate🙂 my mavame aj tazke noci,lebo sa nevyspime a cez den to musime dohnat🙂

amali
24. nov 2013

@strapula27 to aj my musíme cez deň dobiehať, zvykáme si.......ale sú krásni naši drobci 😉

zelenagw
25. nov 2013

@bradik ano dnes mam krv a zajtra vysledok 🙂

jalaura
25. nov 2013

@jjajka bola som u Cunderlika...som sa k nemu prehlasila

jalaura
25. nov 2013

baby prosim ake ste mali folikuli ked ste boli na sone 7. alebo 10 den?

ludinka
25. nov 2013

@jalaura neviem ci ti to pomoze ale ja mavam 10 den cca 14mm folikuly (tie najvacsie)
ale myslim ze u kazdeho to moze byt inak

lienka64
25. nov 2013

@bradik ahoj bradik, ďakujem ti krásne za odpoveď...ja som sa už včera sem nedostala, pretože sme odcestovali.... takže ty si predsa len niečo pociťovala? ja zatiaľ nič moc, akurát, že od včera ma začali pobolievať prsia, ale to pripisujem skôr tomu utrogestanu... tak sa pekne držkaj a užívaj si tehulkovanie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre