Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
7. dec 2013

@bradik jej tak to museli byt rodicia nadseni 😉 krasne prekvapenie 😉 som zvedava dokedy vydrzim ja tajit 😉

lusipe
7. dec 2013

@monikak1 juj tak to mi je luto malinkej,prajem aby to skoro preslo. A hlavne aj tebe.pekne len papkaj ananas a hladkaj brusko 😉 no nestikutalo sa mi ale nejako som nemohla pit 😀 teraz mi odprucila v lekarni pinosol,vraj je prirodny.a preplachovala si to tak ze si si dala do dlani a vsiakla. 😉 a posielam ti vela tehu virusikov nech sa na teba nalepia 😉 krasny vikendik prajem 😉

schatje6
7. dec 2013

@lusipe ako sa vlastne citis? Ziadne priznaky? 😉

lusipe
7. dec 2013

@schatje6 cely den uplne v pohode.akurat trosku prsia a teraz ma zacalo podbrusko 😉 a ty ako?

deinad
7. dec 2013

@kako23 hodnotu D3 zmeranu nemam, no beriem prednison a ten hladinu d vitaminu znizuje, preto so si ho aj zo zaciatku nasadila vo zvysenej davke...tak aj ty si cez sviatky oddychni a v januari sa na to vrhneme spolu 🙂

mimika1973
7. dec 2013

@horalka79 smejulko malinky zlatunky 🙂 😵

schatje6
7. dec 2013

@lusipe neviem podbrusko a prsia..cakam do stredy-stvrtku ked budem 14dni od pregnylu, potom sa uvidi 😅
Aj lezis ci normalne fungujes?

miskanr1
7. dec 2013

@schatje6 a preco cakas co bude po pregnyle? Aky ma vplyv?

schatje6
7. dec 2013

@miskanr1 od pregnylu do 24-36h nastava ovulacia, po nej nasleduje lutealna faza, ktora je min 10dni.Utrogestan moze tuto fazu umelo predlzit, ale u mna sa to este nestalo.pri kazdom ivf som na 14den od pichnutia pregnylu dostala ms, aj ked hcg z krvi bolo pozitivne aj ked negativne.tak sa mi to zdalo ze to asi nie je nahoda.uvidime...

lusipe
7. dec 2013

@schatje6 no nelezim, uplne normalne fungujem.dokonca vcera som chystala oslavu a dnes tiez 😉 tak to su dobre priznaky 😉

schatje6
7. dec 2013

@miskanr1 ale niektore baby dostali ms az po vysadeni utrosu takze je to velmi individualne

lucia175
7. dec 2013

ahojte baby, viete mi poradit, kde mozem zohnat intralipidove infuzie? dakujem.

miskanr1
7. dec 2013

@schatje6 aha tak to je zaujímavé 🙂 to som netušila.

gerdusha
7. dec 2013

@deinad

vidim, ze tu riesite s inou kockou D3.

mne ho merali, mam velky hypovitaminozu, tzn. hlboko pod normou. prvy odber som mala v aprili, to som mala 17 jednotiek, odber v novembri ukazal 37, spodna hranica je 50, postupne postupne sa tam snad dostanem.

lekarka mi predpisala vigantol, uzivaju ho aj male babatka. predpisala mi 3 kvapky, ale ja som si velmi vela prestudovala o D3 na internete a dohodla som sa s nou na 8 kvapkach.

miskanr1
7. dec 2013

@lucia175 Fiha a to by malo byt načo dobre 🙂

kako23
7. dec 2013

@deinad tak presne máš pravdu. my ešte uvidíme čo poriešiem v pondelok a v januári pravdepodobne ideme nato 🙂

miskanr1
8. dec 2013

Baby dnes ráno som sa zobudila s bolestou pŕs.

lusipe
8. dec 2013

@miskanr1 super🙂....tfuj tfuj moja pre stastie-a posielam tehu virusiky nech sa na teba nalepia 😉

schatje6
8. dec 2013

@miskanr1 mozno prvy priznak... 😉 a mne je uplne vsetko, pms jak vysite 😅

schatje6
8. dec 2013

@lusipe aj jaaaaa si prosim 😵

lusipe
8. dec 2013

Dobre ranko dievcata,tak dnes som rano urobila znovu test na potvrdenie 😉 dolny je 9 den po a horny 11 den po...tak a zajtra mam robit reprofitacky lebo je 12 den po. Ze to rastie? 🙂

miscok
8. dec 2013

@lucia175 intralipidy riesila myslim gaga83,skus napisat jej

miscok
8. dec 2013

@lusipe krasny testik 🙂 kedy ides na krv?

lusipe
8. dec 2013

@miscok uz som bola v piatok na 9 den,hcg bolo 337 a teraz pojdem v stredu mojmu lekarovi ako rastie 😉

lusipe
8. dec 2013

@schatje6 tfuj tfuj posielam 😉 chytaj tehu virusiky 😉 a ked budes testovat? 😉

schatje6
8. dec 2013

@lusipe nadherne silnie, tesim sa s tebou
Ja testovat? Este som len 3den po et...

miskanr1
8. dec 2013

@lusipe super ďakujem pekne. Inak ako to ratate? Uz den transferu beriete ako prvy den?

miskanr1
8. dec 2013

@lusipe super, krása 🙂 dúfam, ze aj ja sa pridam za pár dni aj s ostatnými kockami.
@schatje6 , @jalaura,@jjajka, @ ludinka a ďalšie na ktore som zabudla 🙂

lusipe
8. dec 2013

@miskanr1 ja som ratala az od dalsieho dna.prvy som neratala 😉 jasne ze sa pridate.budem mooc drzat palceky🙂

mimika1973
8. dec 2013

@lusipe krasne testiky, a to k tomu tak skoro! 😉
Kolko si mala vlozenych bubliniek? Lebo na 9.den mas dost vysoke hcg, tak preto 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre