Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
10. dec 2013

@miskanr1 mala som bolesti len pred odberom a po sa mi ulavilo a vsetko bolo dobre... 😉 a ty sa ako dnes citis?

lusipe
10. dec 2013

@jalaura super, mooooc gratulujem, nech len pekne silnie 🙂

mimika1973
10. dec 2013

@nomxxx drzim palceky moja na tohto posledneho bojovnicka snehuliacika! 😵
Ake mal oznacenie? HB ci XB?
A nech mate pekny darcek pod stromcek! 🙂

nomxxx
10. dec 2013

@mimika1973 táto bola HB2 🙂 ale doktor povedal, že veľký rozdiel medzi 1 a 2 nie je

sarasota
10. dec 2013

@nomxxx drzime palceky nech mate krasny darcek pod stromcek 🙂

miskanr1
10. dec 2013

@jalaura No vidíš moja 🙂 Super úspech určite to bude silnieť zo dňa na deň 🙂

miscok
10. dec 2013

@jalaura Len nech pekne silnie potvorka dvojciarkova 😉

miskanr1
10. dec 2013

@lusipe @schatje6 Ja som v noci trocha blúznila, 🙂 potom som sa zobudila na to, že ma strašne bolí brucho lebo som na nom spala a ráno ma boleli bradavky. Inak ostatné po starom. Pri vkladaní utoša cítim krčok tvrdý. No neviem. Nebudem už testovať skôr ako v piatok.

lusipe
10. dec 2013

@miskanr1 jasne, este mas cas, aby si nebola zbytocne v strese..aspo pockaj na 10 den 🙂...juj, tak to vyzera zatial dobre...moooc myslim na teba a vlastne vsetky spolubojovnicky...tfuj tfuj Tehu virusiky, i ked sa na to niektore dievcata hnevaju 😀

miskanr1
10. dec 2013

@schatje6 Inak tvoje príznaky sú podľa mňa tehotenské 🙂 Maternica sa rozťahuje 🙂 Neboj určite sa dočkáme //

miskanr1
10. dec 2013

@lusipe No nech sa hnevajú 🙂 Ďakujem za podporu a všetkým nám držím palce 🙂

schatje6
10. dec 2013

@miskanr1 no ja neviem, tlaci ma cele vnutro 😝
@lusipe ale my zufalo potrebujeme tie virusy, aj grcky, tak sa vobec neostychaj 😀

kako23
10. dec 2013

@nomxxx držím palce, aby sa podarilo 🙂

kako23
10. dec 2013

@lusipe ďakujem Ti veľmi pekne za info. Vieš mi napísať aké dávky vit.D3 a E si brala? Prípadne aj materskú kašičku? Bola si aj na krv, akú máš hodnotu D3? Určite si chcem niečo nasadiť, len zatiaľ netuším, že čo...ale toto čo píšeš vyzerá super. Veď ti to aj krásne zaučinkovalo 🙂

mimika1973
10. dec 2013

@nomxxx 😵 😵

lusipe
10. dec 2013

@schatje6 tfuj tfuj moja, mooooc posielam 😉

buba08
10. dec 2013

@lusipe posli tehu virusiky aj mne, potrebujeeeeem velmi 🙂 aj @miscok a @gaga83 prosim si tehu virusiky 🙂

lusipe
10. dec 2013

@buba08 neviem posielat tie foto 🙂...ale aspon tfuj tfuj chytaaaaaaaj....letia 😉

jjajka
10. dec 2013

@lusipe ahoj, aj mna by zaujmali tie davky a napriklad aj ake mnozstvo grepoveho dzusu, ten je tiez na kvalitu vajicok? Pytam sa aj kvoli kamoske, tiez sa nedostali ani ku vkladu, tak by som jej rada pomohla. A este ma zaujima, brala si to len do odberu, alebo aj teraz??? Dakujem

jalaura
10. dec 2013

@lusipe @miskanr1 @jjajka @miscok baby moc dakujem. je to fakt krasne ked citite ze vas niekto v tom povzbudzuje a tesi sa z toho...
@schatje6 citim sa uplne normalne...prsia splasknute☹...nic extra...len brusko mam take stale nafuknute - vacsie...ale to mavam aj pred mrchou tak by som povedala ze namam ziadne priznaky...
uz aby tu bola sobota...ale aj tak nebudem asi pokojna dokedy neuvidim na sone ze je vsetko OK. Myslite ze by mi doktor potom spravil sono aj v 5. tyzdni len aby vylucil hematom?

lusipe
10. dec 2013

@jjajka
@kako23 dievcata, mala som vitamin D3 jamieson, vitamin E jamieson 200g, coenzym Q10 tiez jamieson, grep som pila asi z 3 grepov denne do odberu, alchemilku 2xdenne do vkladu....ja som nepatrala v krvi po D3, takze neviem odpovedat aku mam hladinu...ja som vzdy pekne ovulovala a nemala problem s kvalitou asi, tak nepatrali.. po odbere po vklad som jedla chilli tabletky, pila stavy, kde bola cvikla a cervene vinko..a po vklade som pila aj grep a ananas cerstvy a papala jablko s mrkvou pokvapkanu citronom a vysadila vsetky ine vitaminy, len kyselinu listovu....

lusipe
10. dec 2013

@jalaura ale ved mas ciarocku, tak sa nieco deje 😉 mna objednal v RF az buduci tyzden a to budem 6tyzden.

gaga83
10. dec 2013

@jalaura tešim sa nech čiaročka silnie 🙂 🙂 🙂 ´dalšia do tehu vlačiku

gaga83
10. dec 2013

@buba08
@nomxxx
@miskanr1 i pre ostatné babule 😀

miskanr1
10. dec 2013

@gaga83 Ďakujem krásne 🙂

zabka1124
10. dec 2013

Ahojte baby🙂🙂🙂TAk zase sa hlasim Ja🙂!!
JUUJ nech sa to tu krasne rozbehne s tehulkami, aby sme potom v marci mohli aj my naskocit do vlacika🙂!
S mm sme sa rozhodli, ze je nacase zaobstarat krpcekovi surodenca,tak uz komunikujem s Marcelom🙂🙂🙂,nech nezabudneeee, ze sa vraaatim🙂!!A keby Boh dal, mohli by sme to stihnut este pred marcom, ale no neviem🙂!!

monikak1
10. dec 2013

@jalaura jeeeeej moja zo srdiečka blahoželám 😵 😵 😵 tak si ma v tom nechala v sobotu samú 😉 ale hlavne sa teším, že si si našla // čiaročky. Ja som ešte nenabrala odvahu testovať 😉. Užívaj ten úúúúžasny pocit, moc Ti to želám 😵 😵 😵

izzie27
10. dec 2013

@jalaura potichucky gratulujem 🙂 🙂 🙂

ludinka
10. dec 2013

@jahoda333 no neviem mozno zavisi od laboratoria ale co ja mam papiere tak tam je norma od 3 do 10,9 😕 a robili mi to v is care...ale ak sa mylilm tak sa ospravedlnujem

ludinka
10. dec 2013

@jahoda333 a nehovoris ty nahodou o TSH? tam je norma do 4,78
akoze ja nie som ziaden zdravotak len to citam z mojich vysledkov

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre