Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miskanr1
18. dec 2013

@jjajka No tak to si presne ako ja. Tiež som bola prvý krát, ale ja zatiaľ nemám ani jedno dieťa. Tak hádam mrazený sa podarí

schatje6
18. dec 2013

@jjajka
@miskanr1
tak ja idem zase na krv zajtra rano a poobede budem mat vysledok, to iste mi povedala dr, co aj jjajke...
tak idem dohovarat krpcovi nech sa neskryva... 😕

ludinka
18. dec 2013

@kako23 otvorene maju do 20 decembra a zacinaju 6. januara

miscok
18. dec 2013

@lusipe Veru leti a pekne je to na mne aj vidiet, ale som na brusko hrda, tak ho vystavujema neskryvam 😵
@gaga83 Ja sa mam vcelku fajn, len som dost unavena, najradsej yb som uz o 8 zalahla. Ale uz len dva dni a mam dva tyzdne volno 🙂 Slivky som do seba pchala az ja a skoncila som este viac zastuplovana 😀 Tiez skusam co sa da, ale nezabera to velmi. Rano davam pohar teplej vody-skusala si? A vysetrenia: v 12tt mi brali krv na vsetky tie rozne vysetrenia, cize tripple testy a dalsie odbery som mala v 16tt.

kako23
18. dec 2013

@ludinka ďakujem za informáciu. Lebo mne dr. hovoril, že pravdepodobne už 2.januára budú robiť niektoré vyšetrenia...

lusipe
18. dec 2013

@miscok no to ani neskryvaj, pekne bud na neho hrda 😉 ved si ho zasluzis 🙂

jalaura
18. dec 2013

@lusipe ahojte baby tak moja krv vcera 7503 (17 den po vklade). 5. tyzden....taka som bola stastna ked mi to potvrdila...
ty inak ake rekordy tu davas...u teba to pocitam na dvojicky ako vysite....
ja neviem ako sa maju tie hodnoty pohybovat ale hadam som v norme🙂

jalaura
18. dec 2013

@miskanr1 juj mrzi ma to ... a fakt uz nie je nadej?☹

jalaura
18. dec 2013

@schatje6 no urcite tam ta ciarka mala byt silnejsia...chod na krv a mas to potvrdene...urcite sa tam nieco deje ked tam cosi je...otazka je co...

yanka1
18. dec 2013

@gaga83 drzim palce na zajtra !!!

lusipe
18. dec 2013

@jalaura ja a rekorderka?ved ty mas uplne skvele hodnoty...no neviem ci nie vaccsie ako ja 🙂 skvele mooooc sa tesim 😉 a kedy ides ma sono?

bradik
18. dec 2013

@jalaura No ja si myslim,ze i u teba to vyzera na dvojicky.. Ja som mala 18.den mala hcg cez 4000 a nakoniec to je jedn prcek... Velmi gratulujem, krasa

amali
18. dec 2013

@jalaura
@bradik ahojky, ja som mala hcg na 20 deň tiež okolo 4000 a mám dvoch reprofitákov.........držím palce baby

yanka1
18. dec 2013

@jahoda333 @ria191 @nelly3 a aj ostatne velke a samostatne dievcata : )) tak som dnes KET absolvovala sama, nebol s tym ziadny problem ... vdaka za rady : )

lusipe
18. dec 2013

@amali to nemysli vazne...ja som mala na 20 den 18 117...to ani zo srandy ...to by sa muselo to nase rozdelit...

miscok
18. dec 2013

@lusipe 😀 😀 😀 vsetko je mozne a tie hodnoty by tomu len nasvedcovali 😉

lusipe
18. dec 2013

@miscok 😀 😀 😀 si ma dobre pobavila 😉 hlavne aby tam aspn jedno bolo 😉

jalaura
18. dec 2013

@lusipe ale ved si pisala ze na 20 den si mala 18117 - to teda nedobehnem za 3 dni🙂

jalaura
18. dec 2013

@lusipe no mozno sa aj rozdelilo...🙂

jalaura
18. dec 2013

@bradik @amali bola by som stastna keby boli dvojicky...len nech su zdravucke a nech rastu...potom budem pytat rady od amali🙂
tie hodnoty si myslim ze je individualne u kazdeho ale kazdopadne je to tam...len este pockat na sono nech potvrdi ze je vsetko OK

balinka
18. dec 2013

@kako23dakujem, my chceme az tak marci a na krv sa chodi za svojim doktorom alebo do centra🙂

lusipe
18. dec 2013

@jalaura ved uvidime 😉 a kedy ides na sono? A ako sa citis? 😉

zibi
18. dec 2013

baby ako vam fajne skoro kazda ste uuz tehu len ja tu strasim 😖 este ... chystame sa po novom roku ist
... ale musim sa dat trochu aj ja dokopy lebo mi nasli zvysene NK bunky norma je do 18 ja ich mam az 40 tak bodaj by sa mi embryjka uchytili 😝

gaga83
18. dec 2013

@yanka1 ty si bola dneska na Ket? Juj tak nech sa pekne zahryzne male;);) Drzim palceky uz teraz to musi dobre dopadnut

gaga83
18. dec 2013

@jalaura krasbe ciselko to budu dvojky;);) tesim sa ze tu mane dalsiu tehulku😀😀😀
@miscok zajtra vyskusam ale pochybujem ze pomoze

yanka1
18. dec 2013

@gaga83 tak uz by sa to tentokrat mohlo snad podarit 🙂 vkladali sme 2 FHB, jedno 1 a jedno 2 kvality ...tak dufam, ze sa aspon jednemu u mna zapaci : ) testujem 30.12., tak drzte palce : )

lusipe
18. dec 2013

@yanka1 krasna kvalita 😉 moooc drzim palceky 😉

gaga83
18. dec 2013

@yanka1 tak take kvalitne embryjka sa musia zahriznut. Ja som mala HB a FHB a obom sa zapacilo v brusku😀😀

yanka1
18. dec 2013

@gaga83 @lusipe dakujem dievcata, snad by to mohlo vyjst ... nasadila som fraxik aj prednison, neviem co viac urobit ... uz len cakat na 30.12. ... a potom sa k vam pripojim 😉

jalaura
18. dec 2013

@lusipe na sono idem az 7.1...dost neskoro pretoze odchadzam v piatok na 2 tyzdne na dovolenku, vianoce a tak....takze pridem az 6.1 tak som sa hned objednala....aj ked neviem ci do vtedy vydrzim... a citit? no fakt nic...sem tam pichne v brusku ale velmi malinko....ty mas nejake priznaky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre