Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ludinka
28. jan 2014

@patrissia aj mne priniesol stelcl stastie 🙂
dobra volba 😀

sara1
28. jan 2014

@miskanr1. Tri mesiace trvalo, kym mi poslali vysledky z hematologie, prisli mi medzi vianocami 😉

gagik
28. jan 2014

@zoji79 lenze ja zase az take problemy z crevami nemam, s vyprazdnovanim-zatial. a ked mi to nema pomoct k tehotnstvu pride mi ta operacia ako velke riziko.

bergalm
28. jan 2014
bergalm
28. jan 2014

ta prva je 16tt a druha 20tt nasa laska

zoji79
28. jan 2014

@gagik kym nemas gastro problemy, urcite neodporucam radiklanu metodu. Par z nas je tu, ktorym uz robili resekcie a vieme, ze to nie je sranda. Predpokladam, ze ta uz riesili s GnRH analogmi. To ti nepomohlo?

gagik
28. jan 2014

@zoji79 hej liecili, ale pred liečbou som bola bez ťažkosti po liečbe paradoxne nejake ťažkosti mam, ale zatial sa mi nezdaju byt nejake neznesitelne. Počas MS možno dva dni nafukovanie, občas pársekundový kŕč asi čreva, ktoý sám odoznie, malokedy si musim dat analgetikum. Nasli mi hlboku infiltrujúci endo v stene creva, avšak fakt nejake hrozne problemy zatial nemam. Neviem ake problemy si mala ty.

miskanr1
28. jan 2014

@bergalm krásne 🙂

zoji79
28. jan 2014

@gagik ja som mala obrovske problemy a 4 x ma uz kvoli tomu rezali. Nechapem, ze ak nemas tazkosti a vobec problemy pri MS (co je zriedkave, skor vynimocne pri endo) preco ta chcu rezat??? To musi byt nejake mesiar a nie gynda, co ti to navrhuje... 😠

sarasota
28. jan 2014

Dnes ma nas anjelik Tomasko presne 1 rocik vsetko najlepsie do nebicka laska.Velmi nam chybas.

gagik
28. jan 2014

@zoji79 ja neviem, ja mam asi nejaky zvýšený prah bolesti alebo čo. Lebo sa velmi čudoval ze nemam bolesti pri sexe, potom mi tou USG sondou tlačil niektore ložiska a čudoval sa ze ma to neboli, ja som to fakt necitila.

patrissia
28. jan 2014

@miskanr1 ja som prave v polovici cyklu... ale povedal, ze aby sme nemuseli chodit az do odberu tak uz mi vsetko dal a ked distanem menzes od druheho dna zacinam stimulovat... pisala som si s nim rano mail a ten spermiogram dopadol este horsie ako ten prvy... ale povedal ze to skusime a uvidime..

wiwiennn
28. jan 2014

awojky.....prosím Vás má niektorá z Vás skúsenosti s užívaním- Gynex kvapky? Doporučila mi to kamarátka ako doplnok pred transferom, jej to vraj pomohlo.....chcela som sa aj spýtat, či sa musí k tomu používat aj ten krém Cytovital aby to bolo vraj učinejšie.....alebo stačia len tie kvapky...poradte mi prosím...... dakujem... 🙂

lusipe
28. jan 2014

@wiwiennn Ahoj, ja som to uzivala pre IUI, ale akurat som sa vyhadzala na celom tele a velmi to svrbelo... to teda nie som na nic alergicka a nemam problem s nicim....podla mna ti staci alchemilka...neber zbytocne toho teraz vela, lebo telo to nepozna a aby to nebolo kontraproduktivne....mooc drzim palceky. 😉

miskanr1
28. jan 2014

@wiwiennn Aj mne to odporučili. Uškodiť to určite nemôže 🙂 Je to len doplnok

speranza1
28. jan 2014

@sarasota posielam pusinku do nebicka Tomaskovi... hoci to isto iste boli..ale na druhej strane vidis ako krasne dava na maminku, tatinka a surodenca pozor... zelam vsetko dobreeeee zlatusik

sarasota
28. jan 2014

@speranza1dakujeme nebicko a Tomasko drzi nad nami ochrannu ruku 😉

miskanr1
28. jan 2014

@sarasota To mi je ľúto, posielam do nebíčka srdiečko, pusinku a pozdrav 🙂

ludinka
28. jan 2014

Baby dnes som kupovala utrogestan a maju ho v lekarni v martine pri heliose-a platila som len doplatok 3,08eura, niekto tu pisal ze poistovna ho uz nepreplaca-nie je to pravda!

ludinka
28. jan 2014

KOcky co ste tehotna je normalne ze mam take hnede spinenie uz 5 den? viem ze to moze znamenat uhniezdovanie ale tak dlho? 😒
uzivam aj ten anopyrin tak neviem ci to nie je z toho 😖

sarasota
28. jan 2014

@miskanr1 dakujem

falin
28. jan 2014

@miskanr1 - miska, tak to ti bude stacit hematologia, nemusis znovu na genetiku. A ked ste mali dobre vysledky, tak super. Po hemato vysetreni budete zas o krocik blizsie k babulku 😉

@ludinka - gratulka tehulka nasa dalsia 🙂 . Nie je to male cislo, neboj nic. Ak chces byt uplne spokojna , daj si o 2-3 dni zopakovat krv, aby si videla ze pekne rastie 😉

ludinka
28. jan 2014

@falin dakujem, no moj doktor mi uz krv brat nechce...povedal ze na tuto fazu tehotenstva je to dobre cislo, v pondelok idem na sono
skor ma zacina znepokojovat to spinenie 😒

falin
28. jan 2014

@jahoda333 - krasne rastie drobcek. Len tak dalej, drzime palceky 😉

miskanr1
28. jan 2014

@ludinka A písala si aj do Brna?

falin
28. jan 2014

@ludinka a na to spinenie ti nepovedal nic? Vseobecne vsak plati, ze hnede spinenie je ok. Teraz si asi v obdobi ked by si mala mat menzes a je vela zien ktore spinia v tom obdobi hoci su tehulky (aj pri prirodzenom pocati to plati). Drzkaj sa a zvol kludovy rezim 😉

falin
28. jan 2014

@sarasota - posielame mu pusinku. Navzdy bude v tvojom srdiecku, aj ked to teraz velmi boli, ale dava na vas a na braceka pozor

ludinka
28. jan 2014

@miskanr1 ano pisala som vysledky krvy a aj to ze idem na sono v pondelok, stelcl suhlasil
o tom spineni som sa nezmienovala...

ludinka
28. jan 2014

@falin vdaka za rady, nie nepovedal mi nato nic ,len ze mam dalej uzivat ten utros

zibi
28. jan 2014

@ludinka nie neozvala sa uz som aj pisala ci nezadudla
moja ja uzsom dajaka zmierena ze vsetko dookola tehotnie len ja nie 😀 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre