Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zoji79
18. feb 2014

@lienka_1 dakujem este raz🙂 Nevadi ked to nebola Malickova, hlavna vec ze defect sa nasiel a k tomu aj liecba.....este keby aj zabrala tak ako to ocakavame 😒 ....Plan uz mas lienocka na dalsi ivf?

ria191
18. feb 2014

@zoji79 ja nie moja chacharuša 😀 😀 😀 . Aj ja chcem ísť do Ba na reprodukčnú imunológiu ale najprv si oddýchnem takže až po hysterke pôjdem ovšem ak dobre dopadne myslím tá hysterka 😀 😀 😀

nelly3
18. feb 2014

@lienka_1
no ja sa neradujem este, lebo uvidim co poistovna, nuz keby mam money navyse, tak neriesim ziadnu poistovnu 😝 .
@zoji79 no asi plati DP, pisala som vcera fesimu, ale mi neodpisuje, nevadi, ma tyzden este cas 😉

lienka_1
18. feb 2014

@zoji79 Plan uz mame od augusta 😀 , len nebolo cim bojovat, tak sme cakali.

lienka_1
18. feb 2014

@nelly3 Ja som sa vcera bola konecne nahlasit do zdravotnej poistovne(do Dovery) Ked ma uz otocili 2x, ze nemam vseky dokumenty, tak som im povedala, ze ked nepotrebuju poistencov ja kludne pojdem do vseobecnej alebo do unionu. Tak ma navela poistili. Problem je v tom, ze chcu potvrdenie ako na Slovensku od institucie v UK ktora ani neexistuje. Sama pani za priehradkou mi povedala, ze potvrdenie, ktore potrebujem z UK este v zivote nedostali. No jedna groteska to bola vcera. Tak ako musim skonstatovat, ze policia(pri vydavani dokladov a prepise auta) bola uplne v pohode a na moje prekvapenie rychlejsia ako Rychla rota, v oblasti zdravotnych poistovni sa vobec nic nezmenilo.

strapula27
18. feb 2014

nasi drobci😀

nelly3
18. feb 2014

@ria191
ani mne sa nechcelo, vsetko je to o peniazoch len bohuzial 😠

timona
18. feb 2014

@ria191 a to ti v Brne poradili, aby si si dala tu endošku zoperovat?

zoji79
18. feb 2014

@lienka_1 a ako to, ze nebolo cim? Co chybalo? Money? Pipik, ci odvaha??? Ty mas ale vydrz....od augusta....hah 🙂

lienka_1
18. feb 2014

@zoji79 Chybali bicikovce 😀 😀 😀 😀 Ale uz zase obzili, dufajme, ze budu vitalne az-az 😀 😀 😀

zoji79
18. feb 2014

@lienka_1 a s cim si ich krmila, ze mali by byt ok? 😀 😀 😀 U nas nikto nie je zvedavy na nasich spermosov, podla RF mame hodne zly spg.....☹ ze ked uz mm ma dieta, tak tam musi byt vsetko ok....ale zas nemusi to byt pravda....co bolo pred skoro 20. rokmi.....vtedy aj ja som sa citila ako rybka 🙂

ria191
18. feb 2014

@timona nie endošku tá v mojom prípade našťastie spí, ale myómy a jasné Marcelko na tom trval asi sa ma chcel zbaviť ja som také problémové "dieťa" 😠 😠 😠

ria191
18. feb 2014

@nelly3 no nie sú to "kokoti" ??? nebolo to lepšie predtým ??? a to ešte poisťovne ušetrili lebo ja verím, že na SK platili iné € za IVF-ka naším centrám. Asi si myslia že čím komplikovanejšie tým to viacej kočiek vzdá, ale určite sa zmýlili 😀 😀 😀

ria191
18. feb 2014

@lienka_1 keď nebudú vitálne vaše tak hádam susedove áno 😕 😕 😕

ria191
18. feb 2014

kde sa "zatrtkávate" korčule ??????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinkatinulka
18. feb 2014

@ria191 no ty dnes zase perlíš ako sa snažím robiť ale pri tých tvojích pokecoch sa nedááá..ešete doma vegetíš?

zoji79
18. feb 2014

@ria191 pocuj, ty si uz moc zdrava 😀 😀 😀 Len par minut ta pustili z nemocky a tvaris sa na koniku, ze sa ti nic nestalo 🙂

ria191
18. feb 2014

@tinkatinulka čo si pipi ja chodím normálne do práce čo ma nepoznáš 😀 😀 😀 veď by ma doma "j..lo" ešte aj so svokrou uffff to teda nieeeee aj keď ona býva separé od nás ja som dvere zamurovala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale ona je svatá to len ja som ten "neprispôsobivý" pako. Vieš čo mňa dokáže rozhádzať aj maličkosť. Do pijavice len čo vytiahnem päty z domu tak už umýva mrazák čo ma u mňa v izbe ale čoskoro jej ho vyhodím veď uznaj jedna osoba a dva mrazáky hovno hovno zlatá rybka pôjde do pakistanu 😀 😀 😀 (myslím ten mrazák nie svokra 😕 😕 😕)

lienka_1
18. feb 2014

@ria191 Ty si cislo! 😀 😀 😀

lucka_220809
18. feb 2014

babule.. dnes si o deviatej mam davat pergnyl a vo stvrtok rano na 8-mu ideme na odber oocytov... baby mam dve otazky:
- budu so mnou po odbere este riesit sposob odplodnovania? my potrebujeme , aby to bolo metodou icsi urcite..
- a co si tam mam vlastne brat? len nocnu koselu, papuce a tot vsio?

dikes moc za odpoved, ktokolvek sa na nu podujme...
:-*

lienka_1
18. feb 2014

@zoji79 Nakrmila som ho asi 3 roznymi druhmi antibiotik. Dufajme, ze to konecne bude OK.

ria191
18. feb 2014

@zoji79 ty ťapuša ja na také zákroky môžem aj každý týždeň 😀 😀 😀, len sestričky by to asi pri mne vzdali 😀 😀 😀 😀 😀 😀. Mám taký pocit, že mne vždy do tej narkózy trošku besnoty primiešajú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale inak som milé nežné slušné žieňa klipkám iba očami 😀 😀 😀

lienka_1
18. feb 2014

@lucka_220809 Kosielka a papucky stacia. A sposob oplodnenia este urcite preber so svojim lekarom. Ale mam pocit, ze pri softoch idu stale do ICSI. Drzim palce! 😉

lienka_1
18. feb 2014

@ria191 ale inak som milé nežné slušné žieňa klipkám iba očami 😀 😀 😀 ....ale hlavne s ostrymi rozkami!!! 😀 😀 😀

ria191
18. feb 2014

@lucka_220809 icsi automaticky a kľudne môžeš aj bez košieľky aspoň budú mať zmenu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ak máš na to gule 😀 😀 😀

lucka_220809
18. feb 2014

@lienka_1 dakujem... ja len neviem,aky tam byva postup.. Stelcl viem,ze tam nebude, tak len si chcem byt ista, ze to nenechaju ivf-metodou.. bo tou sa nam neoplodni nist ☹

ria191
18. feb 2014

@lienka_1 fakt na prvý pohľad vyzerám ako anjel horšie je keď otvorím "chrápindu" 😀 😀 😀. Ja som aj docenta naťahovala so svojím "zvláštnym humorom" ale nepochodila som 😀 😀 😀

nelly3
18. feb 2014

@lucka_220809
neboj soft robia len metódou ICSI 😉

ria191
18. feb 2014

cholky cholky musím končiť lebo ma vymknú v robotke a bude kuca paca 😀 😀 😀 pekný večer 😀 😀 😀

timona
18. feb 2014

@ria191 a to ti nevedeli v reprofite spravit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre