Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
24. feb 2014

@ria191 A ako chuti? Ako podrazka? 😀

argenti
24. feb 2014

@speranza1 Ta obdivujem ja by som asi nevydrzala nechat tam zmrzlinku. Ved ja sa neviem dočkat dalsej stimulky.

ria191
24. feb 2014

@lienka_1 ako týždňové obnosené ponožky 😀 😀 😀 ale trošičku rumíku to spraví a dáš aj 4 x 😀 😀 😀

speranza1
24. feb 2014

@lienka_1 a neskusis hned dalsiu stimulku?? mozno keby si isla hned do dalsej, vytvorilo by sa viac vajok?...alebo nie?

speranza1
24. feb 2014

@argenti zlatko, nemas ma preco obdivovat... 😀 😀 😀 😀 som posera...a bojim sa dalsieho neuspechu...preto tolko cakam 😀 😀 😀 😀

speranza1
24. feb 2014

@patrissia OK potom nam daj vedietco a ako... 😉 😵 ..drzim palce 🙂

patrissia
24. feb 2014

@speranza1 ďakujem

ria191
24. feb 2014

@speranza1 sperča aj ty si kámoška ty zase čakáš na mňa ??? len aby si nečakala do 60-ky 😀 😀 😀

lienka_1
24. feb 2014

@speranza1 Potrebujem si najst pracu, to sedenie doma mi vobec nerobi dobre. Potom si nejaku vyhovorku najdem, preco meskam. A chcem si dat spravit hematku poriadne a nanovo stitku skontrolovat, lebo sa to mohlo za ten dlhy cas pototo. A aj moj gyndak bol nakloneny poriadnej prehliadke, urcite dam HP a AMH nanovo, nech vidim, ci uz ma nahodou neobchadza prechod 😝 😀

ria191
24. feb 2014

@patrissia dobre si spravila on odpovedá aj po 15-tej 🙂

lienka_1
24. feb 2014

@ria191 Fuj, uz teraz ma z neho nadrapuje. To aby som rovno z lekarne masirovala do obchodu kupit flasku 😉

patrissia
24. feb 2014

@ria191 on si asi myslí, že mám nervy zo železa 😀 dúfam, že sa mi dnes ozve, lebo preruším stimulku inak.. jaaaj nervy moje 😀

ria191
24. feb 2014

@lienka_1 kúp aj dve možno ti zachutí 😀 😀 😀

ria191
24. feb 2014

@patrissia pohoda on ťa cvičí v trpezlivosti 😀 😀 😀 , ale nie v pohode dneska odpovedal bez problémov ale stimulka ti ide dobre nemáš sa čoho báť. OPU býva až po 14 dni cyklu a vyššie určite dorastú

patrissia
24. feb 2014

@ria191 dneska odpovedal? asi ma toho vela ked mal dovolenku... ale mohol sa aj mne ozvat 😀 sa mu musi stikat dobre 😀

miskanr1
24. feb 2014

@patrissia Neboj moja dorastú 🙂 Ved na OPU sa chodí neskôr 🙂 Ešte majú vajka priestor dorásť. A koľko si mala folikov?

patrissia
24. feb 2014

@miskanr1 len nech pekne rastuuu... neviem moja, to mi nepovedal... len povedal, ze su drobne... a ja sprosta z toho soku som sa aj zabudla opytat.. myslis, ze nebude vadit, ze neviem kolko ich je ? 😀

speranza1
24. feb 2014

@patrissia a ty si dnes 7 ci 8 den stimulky?.... nevadi ze su male...on ti prida forsaz na jednotkach co pichas a bude dobre.... ja mam zvycajne uz na 7-8 den prilis velke vajcia a OPU cca 11-12 den stimulky... 😉 😉 😉

patrissia
24. feb 2014

@speranza1 8 den... ale dnes uz som nic nepichala, preto cakam, ze co odpiise... nevadi ked sa to prerusi? dufam, ze sa dnes ozve..

ria191
24. feb 2014

@patrissia hej ja som dnes s ním bola 2 krát v styku hneď ráno 😀 😀 😀 (písomnom 😕 😕 😕 😝 😝 😝)

speranza1
24. feb 2014

@patrissia no ja by osobne picham stale kazde rano este pred KO UTZ v ten 7-8 den...a potom dopichavam ked treba...ale ja chodim na KO do Roznavy k Dr, Annovi a ten mi presne stale povie co by robil on (pretoze on pracoval pred tym v RF) a rovnako sa stale zhodne s Dr. Stelclom...takze to som velmi rada... mam o jednu starost menej 🙂

speranza1
24. feb 2014

@ria191 tak on ta musi mat velmi rad... 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
24. feb 2014

@speranza1 nóóó tak sperča ruku na srdce ty si iná nosnica 😀 😀 😀 kto by sa ti rovnal 😀 😀 😀

speranza1
24. feb 2014

@ria191 😀 😀 😀 😀 😀 hej hej.....dobra som ja "sliepka" 😀 😀 😀 😀 ved vies... (DPH uz urobene? a odoslane????)

mimika1973
24. feb 2014

@lienka_1 do prdky! 😒
Tak nech radsej ani nerataju tento cyklus, a treba skusit nanovo na ten dalsi, ten bude urcite silnejsi, je Pravda aj, ze cykly sa nikdy nepodobaju, a vzdy praveze ten dalsi moze byt lepsi... velku pauzu medzi nimi nedavaj. Ja som bola v auguste a nic z toho, a potom som sla Rovno v oktobri na to, a je to tu! Za to to takto dedukujem, a aj z minulosti to bolo tak, ze dakedy ta stimulka nefungovala az tak dobre zakazdym.
Je to na porazenie, ale verime, hmmm....marec-jar to isti moja, vraj su vajka aj spermijka vzdy lepsie v tomto obdobi! 😉

ria191
24. feb 2014

@speranza1 ale prd "odtrtkal" ma ako vždy tak som sa musela zahrať na blondínu. Do "pijavice" ten chlap ma vôbec nemá rád. Napísal mi že sa teda uvidíme o 6-9 mesiacov 😕 😕 😕. Veď ma od toho čakania veď vieš čo "je...e"

speranza1
24. feb 2014

@ria191 mna je***e ked zacnem nieco riesit... teraz som este v pohode.... 😉 😉 😉

mimika1973
24. feb 2014

@lienka_1 inac, tie spermijka sa trosku zlepsili, ci nie moc?
Mozno aj preto to brzdi vo fekondacii, hmmm... 😒

speranza1
24. feb 2014

@mimika1973 a to ty si draha uz v ktorom tt?

patrissia
24. feb 2014

@speranza1
@ria191
@miskanr1 a ostatne baby
Volal mi prave Marcel, takze dopichavam merional 1-0-0 a v stredu kontrolny UTZ, zase mam volat ze co... dakujem baby ze ste ma podporovali, v stredu budem nervacit znovu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre