Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
25. feb 2014

@ria191 nie to som soferovala ja a namerali ma tesne pri znacke do vstupu dediny.... a prekrocila som rychlost cca o 20km... (takze som sla cca 70 km/1hod.) pri vstupe do dediny.... 😲 😲 😲 😲 😲 😲

speranza1
25. feb 2014

@ria191 ja som to pochopila tak, ze silou mysle pohanala @lienka_1 tie ich potvorky v Brne nech sa delia....

wiwiennn
25. feb 2014

@speranza1 pretože sa to môže absolvovat len do 49 rokov.....a ja som to už vyčerpala.....v Brne mi povedali, že keby to záležalo na nich, tak by mi to urobili aj po...lebo vraj vyzerám na 35 rokov a som zdravá, ale zákon je zákon..... ☹

speranza1
25. feb 2014

@wiwiennn kurna....Boze...prevelmi ti to prajem.....a nepochopila som preco je to vsetko obmedzene vekom????? (kvôli zdravotnym problémom????...ale ked ma niekto zdravotne problemy, tak by azda neabsolvoval IVF???? ci sa mylim???

ria191
25. feb 2014

@speranza1 do rici veď hovorím "blondína" 😕 😕 😕 toho sa už nezbavím. Ďakujem za preklad 😀 😀 😀. A prečo si nevytasila ženské zbrane a fešáka nestiahla aspoň na 50€ či bola poliška ???

speranza1
25. feb 2014

@ria191 lebo tych polisov neznasam ...doslovne ( a bojimsa ich jak ohna) 😀 😀 😀 😀 😀 .... aj na nich mam svoj nazor..ale na dnes uz mojich nazorov bolo dost 😀 😀 😀 😀 😀 😀 takto verejne 😀 😀 😀 😀

lienka_1
25. feb 2014

@speranza1 Tento-krat iba za 40e. Vinu som vzala na seba. Som povedala policajtovi, ze mna by mal pokutovat, lebo som dala rychlu pesnicku nahlas. 😀

sara1
25. feb 2014

Ahojte kocky, tak ani mne to v RF nevyslo a to som mala jednu krasnu HB/1 a EB/2 vlozenu. Nerozumiem, preco sa mi to neudrzalo, ked boli take krasne. Citala som par stranok dozadu, ze ste boli na nejakom vysetreni v Podoli a imunologickom vysetreni. Nemohli by ste mi prosim Vas vysvetlit o ake vysetrenia ide, lebo ja mam uz pocit, ze chyba je v mojom vnutri, ked sa tie embryjka nechcu chytit ☹ .

@speranza uplne s tebou suhlasim, citim to rovnako

wiwiennn
25. feb 2014

@speranza1 máš pravdu,,,ani ja to nechápem.....ale je to obmadzené vekom k vôli tomu, že sa môže kadečo prihodit a dieta vraj ostane polosirotov...v zahraničí je to povolené a nestanovuje sa hranica veku....

lienka_1
25. feb 2014

@ria191 Ziadne tutu-mutu den pred OPU. Ani keby sa so mnou rozviest chcel! 😀 😀 😀 Prisne setrenie materialmom v takom case 😀 😀

lucka_220809
25. feb 2014

@mimi_2 zmen gyndu mojaaaaa 😝 este sa s neprijemnymi lekarmi ma clovek stresovat, ako keby toho nebolo dost aj bez toho

lienka_1
25. feb 2014

@ria191 Takze dnes som za blondinu ja 😀 😀 😀 😀 , ale dufam, ze mam odpustene 😀 Uz mi to tutu-mutu doslo 😀 😀 😀

mimi_2
25. feb 2014

@lienka_1 ďakovam za vysvetlenie, tak to budem vkladať aby som niečo neposerkala 😉
@speranza1 no ja mám za sebou 4x IUI a stále po sa dáva utroš....fúj vyteká to, furt mám pocit že som ako pocikaná a fakt normálne akoby som z neho zápal schytala a dokonca mi dal teraz Marcelko 4 ráno a 4 večéééér bléééé 😝 Ja normálne si musím vložku dávať...je to nepríjemné no 😝

ria191
25. feb 2014

@lienka_1 to som rada že som v tom není sama 😀 😀 😀. Zo zúfalstva som sa už išla vešať 😀 😀 😀 . Idem si niečo pekné kúpiť na seba za odmenu 😝 😝 😝

ria191
25. feb 2014

@lucka_220809 veľa šťastia na dnes 😀 😀 😀

ria191
25. feb 2014

@sara1 tak takých je nás tu viacej 😠 😠 😠 . Tú imunitu ti najlepšie vysvetlia zibi a tuším buba alebo choď na tému Reprodukčná imunológia 😀 😀 😀 😀

lucka_220809
25. feb 2014

@ria191 dakujem..uz tu cakam v cakarni... mam este hodku, a nejakych 40 minut baterky na notasi... 🙂

Baby otazka este.. .mozem to potom platit aj prevodom na ucet, ze? na mojej karte nemam ani tolik penez ani taky velky denny limit... da sa s nimi dohodnut, ze to z domu cvaknem dnes?

ria191
25. feb 2014

@speranza1 kľudne dneska máš dovolené všetko 😀 😀 😀 aj tak si tu inkognito 😀 😀 😀

ria191
25. feb 2014

@lucka_220809 uff dúfaj, že áno 😕 😕 😕 😝 😝 😝

sara1
25. feb 2014

@ria191 ved ja viem, nie som tu nova. Dakujem za odpoved, popozeram.

lucka_220809
25. feb 2014

@ria191 no ja som sa pytala pri OPU Pospisilovej, a ona mi povedala,ze urcite ano. tak ja som sa na to spolahla ... uvidime... sak mimi uz bude vlozene v tom momente, dufam... ci?

sara1
25. feb 2014

@lucka_220809 myslim, ze aj v pokynoch je napisane, ze platit prevodom sa neda, iba cash alebo kartou 😕 .

lucka_220809
25. feb 2014

@sara1 coooooo ???? :-O

sara1
25. feb 2014

@lucka_220809 vlozene budes mat a hned povtom Vas na recepcii bude cakat uctovnicka, aby ste jej neusli 😀 😀 😀 Aspon u nas to tak bolo .....

lucka_220809
25. feb 2014

@sara1
@ria191 no skoro som si tym sposobila infarkt prave 🙂))) ale prave som sa na to opytala a je to vraj OK... OMG :D som sa riadne našponovala

sara1
25. feb 2014

@sara1 alebo sme len my mali vlastnu eskortu. Asi som sa mala citit polichotena a som to nepochopila, az teraz 😉

ria191
25. feb 2014

@lucka_220809 presne tak prcek bude už v brušku takže pokoj. Prinajhoršom vezmeš nôžky na plecia a zdrhneš 😀 😀 😀 . Ale nie s nimi sa dá vždy dohodnúť 😀 😀 😀

ria191
25. feb 2014

@sara1 aj ja mám vždy eskortu 😀 😀 😀

sara1
25. feb 2014

@lucka_220809 som Ta nechcela vystrasit, len potom nechapem, co to maju za hluposti po tych prospektoch popisane 😲 . Ale to mozno pre to, ze som bloncka. 😀

lucka_220809
25. feb 2014

@sara1
@ria191 povedali, ze mi normalne donesu fakturu 🙂
to by som sa velmi divila, keby nemali takuto moznost, podla mna je uplne najjednoduchsia.... teda platit kartou ok, ale nie je velmi bezne mat taky denny limit,ci to len ja zijem vo svete s jednou debetkou,ktora ma vzdy dlhy tyzden pred vyplatou? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre