Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

diska
27. feb 2014

@sara1 opytaj sa nato tvojho krasavca 🙂 a ked bude streckovat,moze ti ho predpisat aj tvoja hemato alebo gyn..

ria191
27. feb 2014

@speranza1 ale sperča čo si myslíš, že zo mňa je nadržaný hm??? Hovno hovno zlatá rybko moju lekársku pooperačnú správu asi čítal z rýchlika 😀 😀 😀, ale ja sa nad tým iba pousmejem a píšem ďalej a ďalej a ďalej a vždy dostanem to čo chcem teda skoro vždy 😀 😀 😀. Tak ale poznáš ma ja sa sťažujem stráááááááááááááááááááááááááááááááááááášne málo vždy to otočím takpovediac na "prču" . Veď život je jedna veľká "PRČA" a treba sa vedieť smiať aj cez slzy 😕 😕 😕 cmuk.

speranza1
27. feb 2014

@diska chapem a rozumiem co si pisla...v podstate aj s tebou suhlasim..len sa mne osobne nepaci zopar malickosti 😉 😉 😉 😀 😀 😀 ... ale iste sa uz na odstraneni tych nedostatkov pracuje 😀 😀 😀 😀
a verim, ze sa nam to dotiahnut vsetko do uspesneho konca.. vsetkym snad v roku 2014/15 podari 😉

speranza1
27. feb 2014

@ria191 keby si vedela kolko krat sa smejeme cez slzy spolu aj s mm....az nam tie sexi sople tecu a visia z nosikov 😀 😀 😀 😀

kako23
27. feb 2014

@diska keby to malo byť život ohrozujúce tak určite nie. ale počula som, že to môže aj uškodiť. ani ja sa nehádam...len som popísala moju dnešnú skúsenosť a jednoducho si vymieňame názory, je to prirodzené pre každého človeka 🙂 🙂 🙂 šak sme všetky na jednej lodi a každá bojujeme za to isté 🙂 možno to niekomu aj pomôže, keď si prečíta, že ani RF nie je ideálne ale je reálne lepšie ako iné CARy na SR.

ria191
27. feb 2014

@speranza1 pokiaľ tvojmu mm nevisí niečo iné tak je to ešte v poho 😀 😀 😀 môžeš byť pokojná 😕 😕 😕 😝 😝 😝

speranza1
27. feb 2014

@ria191 iste ze visi...sak by to bolo podozrive keby vkuse len stalo to nieco ...ci????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sara1
27. feb 2014

Nikto sa tu nehada 😉 , akurat my co sme momentalne boli neuspesne, tak sme trosku nervoznejsie a citlivejsie. Na vsetko by sme chceli odpovede, ktore aj tak nepridu 😕 vykricime sa, polutujeme sa a casom bude lepsie. Za to sa Vy, ktore sa chystate nedajte odradit a ovplyvnit.

@diska u teba sme dohodnute, ze to vyjde, niekto tie lady musi prelomit.

@kako23, este si nebola na krv, tak este nezufaj moja, mozno nas prekvapis

ria191
27. feb 2014

@speranza1 fúha a ja som si naivne myslela, že to len stojí uff blondína 😀 😀 😀

kako23
27. feb 2014

@tinkatinulka jasné, takže opačný problém. ja inak preto si už dávam veľký pozor na rôzne prírodné a povzbudzujúce prípravky. lebo raz som sa poriadne popálila, vyhodila som za to strašne veľa peňazí a rozhádzalo mi to celý krvný obraz...

sara1
27. feb 2014

@diska vies, ze s fesim je tazka rec. Ked mu mam zase nieco "poradit", tak by som si tu medicinu najradsej vystudovala sama 😅 .mm hovori, ze vystudovat to uz nestihne, ale ja by som este mohla 😀 .

diska
27. feb 2014

@kako23 vsetko moze uskodit ale vela sexu mozee uskodit 😀
suhlasim ani RF nieje idelane ale mame mznost volby
ja som presla 3 centrami a RF je 4 te a zatial z toho sa mi zda najlepsie aj pristupom aj komunikaciu.
Vysledok zatial ziaden 😀

speranza1
27. feb 2014

@ria191 jaaaaaaaaj ... tak tu je ten pes zakopany "bondyna z Londyna" 😀 😀 😀 😀... radsej to opravim..lebo si este pomyslite ze neviem pravopis... tak ...blondina...... noooooooo

speranza1
27. feb 2014

@diska absolutny suuuhlas..... s tvojim príspevkom o 11.44 hod. 😉

diska
27. feb 2014

@sara1 😀 😀 😀 moj drahy sa zas pyta co sme mi dve vymysleli,uz sa normale chyta do debaty.
sak mu skus tak taktne naznacit fesimu 😀 a ked nic tak skus svoju gyn alebo hemato. 😉

kako23
27. feb 2014

@sara1 😀 😀 😀 som realistka. ale nie všetko je možné, ale toto určite nie...veď dva 10 testy rôzne značky ukázali sneh a dokonca ani po pol hodine sa tam ani len duch nenašiel...preto som to už vzdala.

sara1
27. feb 2014

@diska ako co sme vymysleli, nerozumiem, ale nie som prava blondina 😕 vymyslime, co bude treba, nech sa nebojim. Ani ho nepoznam, ale hned mi je sympaticky 🙂

sara1
27. feb 2014

@diska sak ja stale taktne, ved nech to ma uroven, ale zatial nepomohlo 😠 . A dost ze musim ako s pierkom okolo ritky niekedy svojmu mm, tak hadam nebudem aj jemu.

diska
27. feb 2014

@sara1 no tak to skus opacne 😀 zautoc na neho ,ze co to ma znamenat ,lebo inaaak 😀
mne dr.pise po nociach ,asi nemoze spat 🙂
to vymyslanie vysvetlim v ip 😉

ria191
27. feb 2014

@speranza1 idem písnuť Marčelinovi ako to vlastne s tým "vtákom" je 😀 😀 😀 😕 😕 😕

diska
27. feb 2014

@ria191 mozes mi potom preposlat odpoved? 😀 😀 😀 😀

speranza1
27. feb 2014

@ria191 😉

ria191
27. feb 2014

@diska už mi odpísal 😀 😀 😀 mám prísť , že mi to názorne ukáže 😕 😕 😕

diska
27. feb 2014

@ria191 😀 😀 😀 prave som sa skoro zadusila 😀

tinkatinulka
27. feb 2014

@ria191 no prezrad aj nám nech sa zasmejeme..my pracujuca trieda.. 😝

sara1
27. feb 2014

@ria191 aj mna by to zaujimalo... 😅

sara1
27. feb 2014

Prosim Vas, na ake cislo ste sa objednavali do Medirexu, lebo ja tam volam uz od saula do paula a furt je to len nejaky labak a stale mi daju ine cislo a na tom zase iny labak.

slniecko34
27. feb 2014

Prosím Vas treba ísť do reprofitu ešte na nejake sono, alebo vyšetrenie? Už som v 13 tt alebo mi stačí chodiť len k svojmu lekarovi tu na slovensku? Ďakujem 🙂

ria191
27. feb 2014

@tinkatinulka
@sara1 "cholky cholky" tady je ale morálka dneska 😀 😀 😀 . Hádam mi nechcete nakecať, že ste ešte nevideli "vtáka v pozore" 😀 😀 😀

zabka1124
27. feb 2014

@lienka_1 ahoj🙂🙂,no sak prve to neviem, ci mam ist s receptom z Ciech tu do lekarne(irskej) alebo na SVK (ideme za tyzden domov na dovcu))!!
Mozes mi prosim Ta napisat,kolko vas vysli lieky na IVF v UK???Ci to nie je lacnejsie/drahsie na SVK/UK/IRL??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre