Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
28. mar 2014

@jahoda333 je užasný..na toto sa oplatilo čakať 🙂 gratulujem

rachel36a
28. mar 2014

tak začíname našu poslednú prípravu na KET...už ani neverím že sa to podarí....ale čo ak 🙂

jahoda333
28. mar 2014

@tinkatinulka veru je to poklad 😉

sizo
28. mar 2014

@haimi No moja nahradny plan nemam☹(((((((

haimi
28. mar 2014

@sizo ☹ ja som predbezne dohodnuta na softe, aby to nebolo take drahe. So slovenskymi car si to vzdala?

haimi
28. mar 2014

@pgaba ahoj, zacala som ti odpisovat do ip, ale v polke mi to cele padlo, skoro ma porazilo a uz som na to nemala nervy 😉 . Treba si vytlacit na stranke dovery: ziadosť o schválenie úhrady nákladov plánovanej ústavnej starostlivosti v inom clenskom state eu. Prvy krok je si vyplnit tuto ziadost. Treba to mat vyplnene a potvrdene:
1. Tvoj gynekolog - vypisuje skoro vsetko. Celu hlavicku, dovod preco ivf, anamneza, prilohy, doteraz poskytnuta starostlivost, ine ochorenia.
2. Klinicke pracovisko = primar univerzitnej nemocnice, z fakultnych jedine banska bystrica. Potrebujes peciatku a vyplnit to druhe pole - potvrdenie zdravotnej indikacie klinickym pracoviskom
3. Reprofit - vypisali mi od casti navrhovane vecne davky... , kde mi rozpisali kalkulaciu + typ stimulacie, vsetko az do konca.

Ked to budes mat, treba to zaniest do zdravotky a cakat a dufat 🙂 . Ked budes mat to stastie a schvalia ti to, mozes zacat stimulovat. Skor nie, lebo ti to nepreplatia. Dufam, ze ti to trochu pomohlo. Ja som si doniesla ziadost uz na prvu konzultaciu a rovno sme to vyplnili. Pokial mas nejake vysledky - horm. Profil, amh, spermiogram, prip. Laparku / hysteroskopiu...., zober si to na konzultaciu so sebou. Drzim palce 🙂

mimika1973
29. mar 2014

Zlatunke babenko 🙂

Kocik mate aky? Vyzera byt priestranny.

jahoda333
29. mar 2014

@mimika1973 Neviem ci to patrilo mne ale kocik mame cam dinamico je velky a uplne super sa s nim ide velmi som s nim spokojna a je aj krasny taky elegantny uplnaaaa spokojnost aj cenovo je dostupny 550eur a je to trojkombinacia stvorkolka inak vrele odporucam a dakujem maly je na spapanie 🙂 😉

sarasota
29. mar 2014

@jahoda333 to je fesacisko ,krasnucky je pre taketo baby sa oplati bojovat dalej nevzdavajte to babulky 🙂

janikajanka
29. mar 2014

Ahojte baby, stalo sa vam niektorej, ze vam nezabrala stimulacia clostilbegyt 3x a merional 1x? Mne clostil 🙂 vzdyz zabral, mala som aspon 3 foliky a pri tejto stimulke bol len jeden a prazdny ☹ prave sme sa vratili z brna☹ ozvite sa mi prosim ak mate podobnu skusenost.

sarasota
29. mar 2014

Ahojte vcera som bola pozriet prdolku a mame 1724.V noci si robil disco a maminka mala rano kontrakcie takze sme zase na infuzkach ale uz je lepsie.Zelame vam krasny slnieckovy vikend 🙂

dafy
29. mar 2014

@jahoda333 jéééj gratulujéém tak už je na svete malinký 🙂 🙂 🙂 je krásny

dafy
29. mar 2014

@sarasota moja zlatá ty si už od kedy v tej nemocnici?? 😕 ..ale hlavne ze bábo je v poriadku ..a kvoli čomu vás tam držia???

nelly3
29. mar 2014

@janikajanka
mne sa to stalo 2 x po sebe minuly rok, najskor som mala len jedno vajicko, ktore sa ani neoplodnilo a 2x som mala na utz 5 folikov, ale vsetky bolo prazdne 😕 ani vo sne by ma to nenapadlo a to som mala clostilbegyt a 2 x menopur 😔

dafy
29. mar 2014

@ria191 nečítala som síce všetko ......aáále mrzí ma ze ti neodstránili tu pliagu ktorá ti robí šarapatu 😠 😠 😠 no verím ze aj napriek tomu sa ti podarí otehotnieť 🙂 🙂 .....kedy by si mohla ísť zase???

kama2
29. mar 2014

@janikajanka ahoj,ja podobne ako. Nelly3, 2x sme mali po 4 foliky a vsetky prazdne. A teraz 1 vajko,tak cakame ci zabojuje.

sarasota
29. mar 2014

@dafy ahojcek no v utorok bude mesiac a pobudneme pravdepodobne az do sekcie.Pre Matejka vydrzime vsetko.Mala som caste tvrdnutie bruska ,skrateny a mekky krcok trosku som sa uz aj otvorila +dalsich 5 diagnoz.Hlavne ze je prdolka v poriadku.Pochval sa ty bude prirodzeny porod?Ty uz 🙂 to mas za par.

dafy
29. mar 2014

@sarasota ja som pri Emmke bola v nemocnic od 3mesiaca az do porodu takže viem ze je to o držku 😒 ale ako hovoríš pre bábo vydržíš 😉
Ja idem na cisársky takze cca o týžden skor ako mám termín ,ale už nevladzem mám dosť 😝 😝

stastenka42
29. mar 2014

@sarasota drzim palceky..to uz vydržíš,presne ako píšeš pre drobceka vsetko...ja uz si tiež vybavujem predoperacne,dala mi na poradni v nemocnici a ked do stvrtku neporodíme tak mam nastup na sekciu...ale uz sa tesime aj my...
@dafy aj tebe uz dali termín ?

stastenka42
29. mar 2014

@jahoda333 velka gratulka..je prenadherny .. 🙂

sarasota
29. mar 2014

@dafy klobuk dolu ja som iba slaby odvar 😉

dafy
29. mar 2014

@stastenka42 buduci týzden mi určí termín ale povedal ze najskor v 39tt takze cca týzden pred TP 😵 no ale skusim spravit nejaké tie očká na neho aby sme do sviatkov uz boli doma 😀 😀 😀

stastenka42
29. mar 2014

@dafy no aj mne to asi tak vyjde o tyzden skorej..to uz lahko vydrzime..tiež som ako slon,mam +18kg a fucim ako .....tak drzim palceky nech je vsetko ok..

dafy
29. mar 2014

@stastenka42 ja mám +22 😀 😀 😀 ...mne to celkom rýchlo zbehlo len tento posledný mesiac sa vlečie 😝

stastenka42
29. mar 2014

@dafy tak to sme na tom rovnako..mne sa to vlecie od poslednej poradne u mojej gyndosky..hoci teraz chodim kazdy tyzden,mam pocit ze ten tyzden ma 14dní...toto budu najdlhsie dni . 😉 🙂

sarasota
29. mar 2014

@stastenka42 dakujeme a drzime palceky nech vsetko hladko prebehne 🙂

sarasota
29. mar 2014

@dafy aj tebe drzime palceky nech je vsetko v poriadku a potom sem hodte fotecky nech sa potesime 🙂

jahoda333
29. mar 2014

@sarasota jeje dakujeme 🙂 😉

jahoda333
29. mar 2014

@stastenka42 dakujeeeme 😉

jahoda333
29. mar 2014

@dafy Dakujeme ano uz je na svete nasa laska 🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre