Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
12. apr 2014

@miscok ano 🙂)) rastiemeeeeeeeeeeeeee, mamka sa nestíha cudovať 😀 😉

zuzu1122
12. apr 2014

ahojte dievcence, chcem sa opytat, beriem estrimax a nevsimla som si, ze mi dochadza (myslela som, ze v krabicke mam este jeden platok ale to bol ten obal). mam ho brat do zajtra, ale poslednu som minula vcera vecer. myslite, ze bude s tym problem?

diska
12. apr 2014

@tlucka ahoj,ako pojdes na imuno do medirexu tam nepotrebujes odporucanie,staci ak im povies,ze mas neuspesne ivf,zober si zo sebou aj partnera ,budu chciet aj jeho krv a material 😀
Na sk robia najkomplexnejsie vysetrenie,okrem protilatok vysetruju aj antifosfolipidy,vysetrenia intracel. cytokinov,
pocet Nk buniek robia,(aktivitu Nk buniek vraj nerobi nikto na SK),
zakladny krvny obraz a aj vit D plus podla toho co uzna za vhodne po rozhovore a problemoch co jej opises.

na hemato ti staci odporucanie od gynekologa,hlavne je aby ti vysetrili mutacie a tie faktory zrazania,bezne hned beru aj krvny obraz a tie ich hemato veci ako aj fibrinogen,tak mozno to uz aj mas vsetko vysetrene.

strapula27
12. apr 2014

babulky,dnes mame 6 mesiacikov🙂 vsetkym drzim palce!!!!!

mimika1973
12. apr 2014

@strapula27 jeeejda, na spapkanie su obaja, zlaticka male 😵 😵

mariquita11
13. apr 2014

Ahojte....som sa dnes testovala a mam tam ducha....tak sa tesim...

mariquita11
13. apr 2014

Som taka pomylena, pretoze som si kupila poobede test v lekarni-woman secret.Nemali mama test, ktory mi odporucila lienka. Ten hore je reprofitacky. Ten z lekarne mi neukazal ziadnu druhu ciarku. Aj vam sa stalo, ze jeden test ukazal a druhy nie?

mimika1973
14. apr 2014

@mariquita11 ahoj, reprofitacky je 20ui, ze? a ten z lekarne je aky kolko ui? tiez 20 alebo dokonca 50ui? alebo 10ui ciltlivejsi?
A ktory den si po ET vlastne? Urcite skus za 2 dni cca urobit dalsi! ;)
Lebo tu ciarku tam inac vidno! 🙂 Alebo este lepsie je ist na odber krvi, to je ovela istejsie nez testy dakedy!

kuchi
14. apr 2014

Ahojte babeny, kázali niektorej z Vás v RF robiť tehot. test 12 deň?? Nie je to skoro?

ludinka
14. apr 2014

@kuchi ahoj, mne vzdy kazali robit na 12 den od vkladu 😉

ludinka
14. apr 2014

@mariquita11 aj ja som mala takuto ciarku a hcg v krvy som mala na druhy den 16O drzim palce

mariquita11
14. apr 2014

@mimika1973 praveze ten z lekarne bol 10 a reprofitacky je 20. Ta ciarka tam bola vidno este dnes rano na tom teste. Toto bolo testovane na 14 den od ET.

mariquita11
14. apr 2014

@kuchi ahoj...nie, mne kazali robit test az na 14den

mariquita11
14. apr 2014

@ludinka tak supis dakujem....dufam, ze budem mat aj ja zajtra taku spravu od lekara.

lusipe
14. apr 2014

@kuchi mne kazali tiez 12 den ale ja som robila 9 den a uz tam boli dve ciarky...zavisi asi od toho ake embryo ti vkladali... 😉 drzim palce 😉

kuchi
14. apr 2014

@lusipe díky . a išla si potom na druhý deň aj k svojmu gyndošovi na zistenie hcg v krvy? To sa chodí ráno na lačno, či je to jedno?

falin
14. apr 2014

@kuchi - ahoj mne tiez vzdy kazali 12-ty den. To zalezi aj od toho ci si mala PK alebo nie

lusipe
14. apr 2014

@kuchi hej bola som v ten den ked som si nasla ciarky na 9 den 😉 nemohla som vydrzat.... 😉 a netreba nalacno, to nijako neovplyvnuje vysku hormonu 😉

ludinka
14. apr 2014

@kuchi ja som bola na krv 10 den po vklade(lebo to bolo den red vianocami a potom by som dlho musela cakat) a mala som hcg iba 2 tak mi povedali ze uz mam vysadit utros....ze to je nizke cislo

melisska
14. apr 2014

@strapula27 kraaaasni ste 🙂 cmuuuucik 😵

lusipe
14. apr 2014

@bergalm dakujem pekne...ja tebe moooc prajem, aby sa co najskor zadarilo babatko a aby ste to dotiahli do stastneho konca...malinka bude pri vas ako anjelik...

lusipe
14. apr 2014

@miscok jej, ty uz 33 tt?....boze u teba to nejako velmi leti... 😉

melisska
14. apr 2014

Dafyyyy 🙂 zajtra je snami damianko 🙂))) drzkajte sa 🙂
@lusipe pekne rastiete 😉

melisska
14. apr 2014

@mariquita11 kolky den po ?

lusipe
14. apr 2014

@melisska hej aj mne sa nechce verit, ze 23tt, ale este mame pred sebou toho dost 🙂

mariquita11
14. apr 2014

@melisska ten test som si robila na 14 den po, a teraz som uz 16 den po ET

miscok
14. apr 2014

@kuchi Ahoj,mne tiez kazali testovat na 12. den.
@lusipe Veru leti,oddnes som na MD-sla som troska skor,lebo mi zacali v praci puchnut nohy a aj dochadzanie do BA robi svoje. Ved aj tebe to ubuda 😉

melisska
14. apr 2014

@mariquita11 no ak boli vložené 6. Dňové zdá sa mi to slabé na 14. Den, ale vsetko je možné a my veríme, ze sa drobcek zavrtal 🙂
@lusipe dosť, ale pekne sa blížite ku cieľu 🙂

melisska
14. apr 2014

@miscok no a vy zachvilocku 🙂

lusipe
14. apr 2014

@miscok
@melisska veru dievcata, uteka to, ale strach mam stale, a bude asi do konca, vsak?🙂....jej materska, tak mne vychadza na koniec juna...snad dovtedy sa nic nestane... 😉 len si pekne oddychni a uzivaj posledne tyzdne, potom pride ta zmena 😉 melisska uz ste si zvykli s janickom na rezim? ten zaciatok bola zmena vsak? to som aj ja zvedava, ako to zvladneme...pri dcere prvych 6 tyzdnov by som len spala 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre