Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

labus
16. mar 2010

ahoj kočky ,tak som náhodou mrkla a tu su same novinky..
Mirindík obrovbská gratulácia k Emuške a máme spoločnu známu z R. ktorá nedávno porodila tiež malu Emušku 🙂 obe vaše babulky su nádherne
BOBJAN tááááák toto je užasný a príjemný šok... tiež srdečne blahoželám to je nádhera čo na to lekár??? je to šok ked nevýjdu IVF a potom sa zadarý takto .. neskutočne a nádherne
no u mna naopak ... sny skončili bola som na kontrolu s prsníkmi po pol roku a cysty sa po hormonoch zvačšili museli mi niektore odsávat a 1 šla a 2 nie... hruza tak manžel povedal že končíme už ani jeden hormon..
bolí to ale zdravie je doležite..zajtra mám kontrolu tak uvydím čo na to moja lekárka a idem odniest do poistovne návrh na kupele a dufam že sa tam aspon dám do kopy..už je toho na mna privela..
všetkým vám držím palce a Lahhelík Ty čo máš nove? Lenka už máš výsledky z hystero?

bobjan
16. mar 2010

Ahoj Labus 😉 Ďakujem moooc!

Lekár bol príjemne prekvapený a skonštatoval, že príroda je mocná čarodejka a vraj lekár lieči ale príroda vylieči 😎 😀 i

Mrzí ma, že to u teba takto dopadlo...verím, že sa to dá do poriadku a kúpele zaberú! Je to des, aké to má všetlijaké vedľajšie účinky a často krát to nezaberie tak ako by malo, ale práve naopak....

Držím ti palce, aby to dobre dopadlo!!! Veľa šťastia ti prajem 😵

ninockaskv
16. mar 2010

mirindik, aj ja sa pridavam, vitaj doma, prajem vela zdravicka... mala je rozkosnaaa 😀
labusik, daj sa do poriadku v kupeloch, nezachytila som aky mate problem, ale bobjan je zivym prikladom toho, ze aj zazraky sa deju, ked ich clovek najmenej caka.. tak drzim palce 😅

maciatko, tak to tentokrat zacnes a zopar sa nas v tesnom zavese prida 😉 drzim paste, palce.. vsetko 😝

mircalla
16. mar 2010

ahojte....

tak som bola na velkom uzv....vsetko ok, hlavicka rozmery ok, chrbtica aj ostatne vypada ok, srdiecko ok

tiez mi doky potvrdil ze ten kombinovany screening bol robeny s mojim vekom, nie vekom darkyne, tak to slusne vyslo 1:1400

vravel, ze nakolko vypada vsetko ok, necha na mne, ci chcem ist aj k holanovi, kde to pomeraju este detailnejsie....ale urcite chcem, ved sam vravel, ze este boli niektore veci tazsie viditelne....takze idem, ale uz 12.4., to uz je tak na hrane, vraj sa to robi do 24tt, ale nemaju volny termin

no a pohlavie...dilema ostava....najprv na 2D ze chalan. potom podla 3d, ze tu to na chalana nevypada....tak stale neviem...vraj skor chalan, ale nevie sa🙂

olympia
16. mar 2010

maciatko, ja idem stimulovat, ked hladas partacku. 🙂

mircallka, tak vas babo nechava v napati. 😉

mirindik, este raz gratulujem.

pozdravujem aj vsetky ostatne.

mircalla
16. mar 2010

no vidite...lepsie sa stimuluje kolektivne🙂

ninockaskv
16. mar 2010

mircala, tak budete mat mozno prekvapko... holan je jeden z najlepsich na slovensku, tak chod .... aspon budes kludnjejsia 😉

olympia, maciatko, tak mi to pekne rozbehnite, nech sa spravi dalsia vlna a nech potom ja naskocim.. uz by sa patrilo 😅

mirinda10
16. mar 2010

dakujem moc za gratulacie🙂 🙂 🙂 🙂 som moc stastna a prajem Vam kazdej zazit ten pocit
nasa mala je tak pusinkovana, tulkana tatino uz teraz hovori, ze bude riadne rozmaznana ale je mala ako maciatko a tie ksichtiky no na zozratie
uz nebozkavam monitor ale Emku 😀 😀

mircalla gratulujem k vysledkom a dobre si sa rozhodla Holan je super a vsetko detailnejsie skontroluje, stoji to za to

bobjan, co to citam tak moc z celeho srdiecka gratulujeme ja stale hovorim treba verit a ono sa to splni a teraz uz iba bezproblemove tehulkovanie

taky super, ze ste uz doma z nemocky len sa pekne setri ttcka naskakuju pekne, tak ziaden strach 🙂

no mne sa uz dnes konecne pustilo mliecko ale noc bola horor, mala nie a nie sa prisat ale od rana je super ide nam to pekne tak som zvedava ci si dame v noci repete alebo sa pekne prisaje a bude papkat

labusik svet je malicky, vidis aj zname mame rovnake 😉

inak ja po vsetkych stimulkach mam 2 velke myomy v maternici a moj doc po porode ma na to upozornil aby som to zacala riesit po sestonedeli dufam, ze sa aspon zmensia trosku

no raz musim najst viac casu a popisat porod aspon z vacsa aj ked vsetko bolo ok, moj doc to mal plne pod kontrolou a chodil ma kontrolovat 3x denne

inak sa citim celkom fit a zajtra idem na stehy a poobede nas pride skontrolovat pediatricka, dnes som bola jej odniest aj prepustaciu spravu a bola som nakupit este, ze mam mamu doma navarila,ja som malu nakojila a dala spat a este spala ked som sa vratila

mircalla
16. mar 2010

mirinda, na fotke cislo 2 jak sa perfektne usmieva

rebeka33
16. mar 2010

ahojte
mirinda malá je prekrásna. Moja mamka musela papať zapraženú polievku z vajíčkom každý deň, ale mala mlieka strašne veľa, že mám kojného brata. skús, možno pomôže. Ale saním to ide najlepšie. Veľa zdravíčka a krásne zážitky.
Mačiatko ja idem až v apríly, ale aj tak budem rada ak ťa budem môcť sledovať, ako to tam beží.
Táto téma je super pozitívna. Gratulujem anty. 😵
baby vy ste cestovali po vklade domov. Môžno som divná, ale ja sa budem báť, že ho po tých" super" slovenských cestách vytrasiem. 😀 Viem ,že mám ešte čas ,ale už si to plánujem. 😅

prajem pekný večer a pozdravujem úplne všetky. 😵 😵 😵 😵

mircalla
16. mar 2010

rebeka ja som 2 krat cestovala, ale len do blavy...a vyslo to
kosice....nuz daleko a na zvazenie---no zuzla je z kosic a je tehu, skus sa opytat

v najhorsom by ste ostali 1-2 dni v dakom prijmenom penzione...raz som mala ivf v martine a tiez som zvazovala, napokon som cestovala...doktorka povedala, ze je dobre si dat ale pauzu po ceste

myslim, ze lekari na to budu mat asi rozny nazor...ale odporucam ako vzdy....opytat sa v reprofite

mircalla
16. mar 2010

ktovie ako to riesie ti cudzinci,co musia letiet... je ich tam dost....

maciatko31
16. mar 2010

Babulky tak uz sa tesim ako sa dame spolocne do boja.
Olympia - tak budeme to teraz asi my dve tahat. Kedy zacinas? Ja by som mala mat na buduci tyzden MS a sup na Clostil.

julietka
17. mar 2010

mirindik ako skoro vas pustili 🙂 velmi moc gratulujem k Emmuske, je naozaj prekrasna na tych foteckach, naozaj krasna princeznicka 🙂
to je dobre ze sa ti uz spustilo mliecko, nie je nad to ked sa dietatko prisaje, je to naozaj ten najkrajsi pocit

my sme vcera boli v poradni a dr.nas sprdla ze maly nam pribral kilo za dva tyzdne, vraj je to strasne vela 😕ale on vobec nie je tucnucky, ale co mam s nimi robit ked im chuti papat a stale place ze je hladny..

vsetky vas pozdravujem babulky 🙂

ninockaskv
17. mar 2010

juli, mozno ma len tazke kosti 😉 .. ja teda neviem, podla mna je to v pohode, hlavne ked je to materske mliecko.. ved to mozno bude taka ta baby tloustka, z toho deticky vyrastu..
a ked boli dve, tak to je super, ze sa im tak dari..

oni maju na vsetko tie svoje tabulky, kedy ma kolko pribrat, ako zdvihnut hlavicku ako otvarat pasticky, podla mna sa tym nestresuj, ved ked bude baculko, tak to uz budes vidiet .. a co mas akoze robit? nedavat mu jest, ci co? 😅

tanitta
17. mar 2010

ahojky...
julie... to ja rastovy sprunt...ale ked nechces aby nejak vela priberal skus pred papanim dat najprv vodicku a potom mliecko...
pozdravujem.. dnes som KO 😅 ...

bobjan
17. mar 2010

ahojte,

Miri, díky 😉 Je to riadne prekvápko a zatiaľ to z rodiny vie len svokra 😎
To je dobre, že sa cítiš fit a mama je dobrá pomocnica 😉 😵

Tani a čo, malý ťa vyšťavil? Či choroba?

Juli, dosť pribral...ale o tej vode pred mliekom som tiež kedysi počula...

ninockaskv
17. mar 2010

hm, mne dula kedysi hovorila, ze malym babatkam nedavat nic, len mliecko mliecko mliecko.. ved pockaj, ako sa to bude vyvijat a potom pripadne skus, co ty baby poradia.. 😀 hlavne, ja nemam mrnuska, ja som len tazky teoretik 😅

olympia
17. mar 2010

maciatko, ja mam velke ivf, minimálka na mna nezaberala. A uz som aj zacala, tak držte palce. 😉

tanitta
17. mar 2010

hej babetkam sa pokial dava len materske mlieko netreba vodu vobec my sme tak ficali do 10m bez vody 😉 ... to plati pri UM...tam vodicku treba...
bobjan... nastastie zdravie nas sluzi vsetkym tuk tuk... no vies ked ma 16m deculo vrtulu v zadku a zalozny pohon ktory neviem kde ma off 😀 😀
oly.. drzim palce.. aby si bola dobra "nosnica" 🙂 😎 a krasne vajka... 😉

cavik
17. mar 2010

Ahoj dievčatá 😉

neviete náhodou či v R. robia aj cez sviatky ?

Bobjan.....gratulujem...už som Ti na rodine ? 😲

Tanitka, Zuzla....zdravím...žeby som sa k vám pridala ? Aj teda ku všetkým ostatným úspešným klientom v R. 🙂 🙂

zdravím aj všetky ostatné žienky z diskusie, ktoré nepoznám...

...neviem kto tu písal, že nemá parťáka na stimulovanie, tak ja by som mala začať, ak všetko dobre pôjde, v piatok clostylom....ale neviem, či budem dobrá do partie, pretože pracujem a v práci na net chodiť nemôžeme a podobne ako tanitka mám doma cunami 😵 😵

maciatko31
17. mar 2010

Olympia- tak drzim palce. 😵

shandy
17. mar 2010

babulky ja nic nestiham, tak vas aspon takto rychlo pozdravim vsetky. 🙂
drzte sa maminky, tehulky aj snazilky 😵
zajtra ideme do repraku, tak drzte palce, nech aj ja naskocim na vlak 😅

rebeka33
19. mar 2010

Ahojte baby ja som Vás v tom novom koníku nevedela nájsť.
teším sa množia snažilky ,tak bude s kým bojovať.
pozdravujem snažilky a tehulky aj šťasté mamičky. 😵 😵 😵

rebeka33
19. mar 2010

baby mne sa táto téma stratila ,pridala som odpoveď a neposunulo nás to . Neviete čo sa stalo, napíšte mi ip.

mircalla
19. mar 2010

ahojte, ani ja nie...som to vygooglovala

mircalla
20. mar 2010

napisala som adminovi IP, snad sa to da do poriadku....

mircalla
20. mar 2010

cavik - robia aj cez vikendy, bezne sono kontroly a konzultacie neplanuju cez vikendy, ale ak ti vyjde ET ci punkcia na vikend, tak samozrejme ano.....

inak zda sa, ze uz je nasa temicka ok....

betianka
20. mar 2010

ahojte
Mirindík gratulujem k maličkej je nádherná želám zdravíčko toho najviac. Super že ti aj mamina pomáha, a opäť stíhaš všetko 🙂 a hlavne že si fit, to je hlavné.
Bobjan gratulujem k tehu a všetkým novým tehulkám a stimulantkám držím palce.
Mircalla gratulujem k výsledkom chcem sa takých aj ja dožiť, sú to isto nervy, mám ich už teraz.
Ja mám za sebou aj nemocku 3 dni, ale chvalabohu všeko ok, aj sa to bojím napísať.
Všetky vás moc pozdravujem, skoro som vás ani nenašla v tejto verzii 😒 ale už som v obraze 🙂
a pekný jarný víkendík želám 🙂

mircalla
20. mar 2010

no presunuli nas do sekcie nedobrovolna bezdetnost...ten nazov sa mi moc nepaci.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre