Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bradik
15. apr 2014

@vlasatica Neboj, aj CM su dobre, my sme mali rano v den vkladu obed iba morulky,i ked poobede sa trosku prebrali a dotiahli to do vcasnych blastocyst... Drzim palceky 😉

denulkl
15. apr 2014

Baby donosila niektora z vas aj napriek krvacaniu v tehotenstve...ja uz nevladzem zrovna dneska na moje narodky sa mi to spustilo...zase sa to opakuje ako zly sen..ja uz nechcem 5x potratit.pomooc

lienka_1
15. apr 2014

@ria191 Nazdar Rius! Uz si fuc? a @dafy aj ja na Vas myslim 😉 Verim, ze sa uz tesis s drobatkom 🙂

vlasatica
15. apr 2014

@bradik dakujem za povzbudenie. hadam to dobre dopadne.ked sa mi uz o bocianoch sniva. videla som dvoch a hovorila som im nech idu k nam na balkob 🙂 cista haluz

lienka_1
15. apr 2014

@denulkl Joj, mrzi ma, ze mas takyto problem. Poznam x zien, co donosili krasne deticky aj napriek krvacaniu. Drzim place, aby ste to ustali!

gaga83
15. apr 2014

@skaredekacatko ahoj ja tiez picham fraxik preventivne. Zacala som ho pichat po odbere vajicok. Tiez budem pichat do konca tehu, chodim na krv kazdy mesiac. Zacinala som s 0,3 ml a teraz kedze som pribrala 13 kg uz picham 0,4 ml. Davku ti davaju na zaklade tvojej hmotnosti

melisska
15. apr 2014

@ria191 boze akoby som ja mala cisarsky, tak myslim na dafy a drobceka, uz je urcite maly na svete 😵

skaredekacatko
15. apr 2014

@donatela @sarasota @gaga83 dakujem vam moj muz ma obavy tak ho upokojim. Ja verim ze to je v pohode.

sarasota
15. apr 2014

@dafy myslim na vas a asi je malicky uz na svete. VItaj reprofitacik 🙂

bradik
15. apr 2014

@denulkl Skus skocit na pohotovost, nech ta pozru a mozno zvysia utrogestan... A hlavne lezkaj z vylozenymi nohami a nic nerob. Moc drzim palce nech to je v poriadku

ria191
15. apr 2014

@melisska tak to verím, že na to sa nedá zabudnúť 😝 😝 😝 uff ževraj je to oveľa ťažšie ale dá sa to zvládnuť aj dafuška to zvládne 😀 😀 😀

ahojholky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melisska
15. apr 2014

uz je damiaaaaaaaaanko na sveteeeeeeeeeeeee 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

melisska
15. apr 2014

@sarasota teraz čakáme na vas 🙂

gaga83
15. apr 2014

@bradik ahoj a ty sa ako maaas? Uz mas pochystane vecicky?

haimi
15. apr 2014

Kocky, zozeniem v lekarni pri rf bez objednania pregnyl ? Dik 🙂

ina7
15. apr 2014

@haimi Dnes som tam kupovala Pregnyl. Stal 130,- Kc a recept som mala z Rf

haimi
15. apr 2014

@ina7 super, na slovensku som musela vzdy objednat a cakat 🙂 chcela som mat istotu, lebo v piatok idem a budem ho potrebovat cez velku noc

bergalm
15. apr 2014

@denulkl poslala som srdiecko ,aby drobcek pekne ostal tam,kde ma cize u Teba drzim palec

bergalm
15. apr 2014

dievcata aky je rozdiel medzi HB1 a XB1?som sa pozerala ake mame mrazaciky a v tomto sa nevyznam dakujem za odpoved

zlatanka30
15. apr 2014

@bergalm Hb1 je najvysie a najkvalitnejsie stadium bblastocysty a xb1 je expandovna ta je o stupen menej kvalitna ale my sme mali presne taketo mrazaciky a uz maju 16mesiacov 🙂

bergalm
15. apr 2014

@zlatanka30 dakujem za info 🙂

zlatanka30
15. apr 2014

@bergalm neni zac

bergalm
15. apr 2014

@zlatanka30 ale je som o nieco mudrejsia sme sa bavili s muzom ake do buducna dame vlozit

zlatanka30
15. apr 2014

@bergalm my sme dali dve boli potom tri a ostali dve 🙂

bergalm
15. apr 2014

@zlatanka30 no my mame tie najkvlitnejsie 2KS a kazde zvlast mrazene a tie XB 2ks ale spolu v 1 pipete tak asi dame najprv tie 2v 1pipete ale musime este cakat 😒

bergalm
15. apr 2014

@zlatanka30 akoze tri?vkladali ste 2 nie?

zlatanka30
15. apr 2014

@bergalm ano vkladali dve cakali sme trojicky ,ale jedno odislo tak sa narodili dvojicky

bergalm
15. apr 2014

@zlatanka30 fiha no my sme dali tiez 2 ostala jedna ale nedopadlo to dobre ☹ tak snad nabuduce to bude lepsie a mozno Ta budem nasledovat aj s dvomi brala by som to hned 🙂

dafy
16. apr 2014

Ahojte baby tak Damianko je uz na svete 🙂 48cm a 3160g maly prdko som stastna 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre