Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
10. jún 2014

@speranza1 - speri aj odo mna letelo srdiecko len a len pre teba

donatela
10. jún 2014

@korenka17 to sa tam mozno uvidime. Ja mam mat vo stvrtok o 8h OPU🙂
Tak nech sa ti drobatka pekne delia!

korenka17
10. jún 2014

@donatela dakujem,nooo,to ty budeš už isto preč,ja som bola v sobotu na OPU na 8-mu a o 9:30 som už bola het 🙂

lusipe
10. jún 2014

@speranza1 Speri,mooooc drzim zajtra palceky 😉 tfuj tfuj pre stasticko 😉

korenka17
10. jún 2014

@donatela a pardon,tiež držím palce a nech máš aspoň 6 zdravých veľkých vajíčok!

speranza1
10. jún 2014

@sarasota
@falin
@lusipe dakujem krasne dievcata 😵 😵 😵

melisska
10. jún 2014

@speranza1 pfuj, pfuj, pfuj 🙂

leontinka27
10. jún 2014

@dalida dakujem za reakciu.no aj ja mam pochybnosti o tom clostyle.tiez picham inekcie na folikuly aby nepraskali.tak ale dufam ze to niejak dopadne.idem v stredu na OPU.a tebe drzim palce aby si to vydrzala...aku mas stimulku?
@skaredekacatko cooo a to si bola kolky den na sono ten 11 alebo 11 den si isla na odber a uz tam nic nebolo.co sa to stalo?preco vlastne?ja som volala do Brna a na OPU idem aj tak v stredu....co sa mne zda neskoro.ale ved snad vydrzia.
@rebeka33 no na sono som bola u tej istej ako v piatok.v piatok tam boli dva a pondelok uz nic.a nemyslim ze nevie robit sono......ale bodaj by som sa mylila.ja som bola uplne v soku ze tam nic neni.a ked povedala ze do stredy nevydrzia tak neviem ako zajtra dopadnem.najskor nech mi urobia sono a podla toho OPU.co ak tam nic nebude.....a tebe blahozema krasne hcg tfuj tfuj tfuj

speranza1
10. jún 2014

@melisska dakujem maminka 😵 😵 😵

rebeka33
10. jún 2014

@leontinka27 zajtra držim palce. nech sa tvoja doki mýli tak ako môj. 😀

zabka1124
10. jún 2014

@korenka17
@donatela Inak mna robili o 8:15 a pustili ma az o 10:45, takze sa mozno uvidime,info zajtraa 😎
Ahojte holky🙂!!!
@korenka17-supeer, krasne mate🙂!!My mame 1x 10bunkove,1x8bunkove,1x7bunkove a 1x6bunkove 😉 😉 .
JA som dnes volala s tou pani, co ma na starosti nase embryjka a som sa jej pytala, tak bola velmi prekvapena, ze mam ist az v piatok, ze zavola Marcelovi a zajtra jej mam zavolat 😉 ,Asi je MArcel prepracovany 😀 😀 !Ak by som isla vo stvrtok, tak to sa tam uvidime🙂🙂mozno.Ides aj s manzelom, ci sama???Ja ak pojdem vo stvrtok, tak idem z NB busom do BA a potom smer Brno 😉 .

zabka1124
10. jún 2014

Babyyy co idete na pu, drzim prsteky, nech mate krasnu urodicku 😉 .A tie co idete na vklad, tak nech sa drobcekovia poriadne uchytia na dalsich 9 mesiacov🙂

skaredekacatko
10. jún 2014

@leontinka27 nie ja som na 11 dc bola u nas v nemocke na sono a docentka tam videla dva velke foliky pisala som fpkinu tem bol ale mimo co som.nevedela tak som.volala do brna a kozumplik ze di mam ihnrf pichnut orgarutlam ze ci mam pri sebe a ja ze kufrik nosim.zo sebou stale. A ze odber bude v stredu. Ale moj doki v utorok precital mail a rozhodol ze pred uspatim spravit este sono a na sone uz nic este ze ma neuspali som mu vdacna on za to nemohol ze za vikend tak narastli. Tak ho nevinim ja to chapem, moj muz uz menej som mu to musela vysvetlit. Ale ty pichas inekcie tak to bude v pohode ja som nepichala az po telefonate a to uz mohli aj prasknut.

leontinka27
10. jún 2014

@rebeka33 dakujem drzkate sa! A baby mali ste niektora odber o 11tej.hod?sa mi to nezda.ale ked nakazali.

skaredekacatko
10. jún 2014

@leontinka27 naposledy som pichala pregnyl 23 30 a opu mals byt 11 30.

leontinka27
10. jún 2014

@skaredekacatko dakujem akurat ti pisem ale cez tel.tak mi to dlho trva.si ma ukludnila ze si aj ty bola tak neskoro.a je mi luto ze si bola bez vajicok.ja som pichala cetrotide 8 9 10 den a aj tak som mala prasknute.a to som isla na sono o den skor.ale zajtra tiez poziadam najskor o sono.a snad tam nieco ostalo.a ty ako teraz co dalej?

skaredekacatko
10. jún 2014

@leontinka27 ja sa chystam do kupelov a potom na vyskrab 21dc a nasledujuci cyklus ivf.a doky povedal ze vyhodime vlistil bo je malo vajok po nom v martine dlhy protokol 12 vajec sice len 4 idli na pigd ale tu v brne uz dvakrat 2 vajcia len doki nechape ze preco?

korenka17
10. jún 2014

@zabka1124 ...idem autom s manželom,tak to máš pestré s embryami,od najväčšieho po najmenšie 😵
tak sa snád vidíme vo štvrtok,tiež si myslím,že nieje dôvod nehávať to na piatok,ved máte krásne veľké a dobré embryjká! 🙂

leontinka27
10. jún 2014

@skaredekacatko dakujem akurat ti pisem ale cez tel.tak mi to dlho trva.si ma ukludnila ze si aj ty bola tak neskoro.a je mi luto ze si bola bez vajicok.ja som pichala cetrotide 8 9 10 den a aj tak som mala prasknute.a to som isla na sono o den skor.ale zajtra tiez poziadam najskor o sono.a snad tam nieco ostalo.a ty ako teraz co dalej?

leontinka27
10. jún 2014

@skaredekacatko no parada ze kupele.ja som bola 2 krat na laparke ale o kupeloch mi nikto nic nepovedal.ale to je uz jedno.a preco ides na vyskrab.uz som to tu citala ze baby nato chodia.a cim si este stimulovala?ked len dve?

skaredekacatko
10. jún 2014

Clostyl a 150 merional. Teraz gonal da doki. Inac kupele hradia liecbu ked mas diagnozu ze primarna a sekumdarna stetilits a infertilita....
ale len v becku cize stravu a ubytko si hradim sama. Mne dokina vravela ze nsco ale ja myslim ze to pomoze aby sa uz ichytila ta hb blastocista kedze ona je dokonala a neostane tam

haimi
10. jún 2014

@skaredekacatko kolko ti dal toho gonalu ?

skaredekacatko
10. jún 2014

Neviem este sa nevijadril len ze da gonal bo je spolahlivejsi.

gagirl
10. jún 2014

@donatela ahoj ..mozem sa ta nieco opytat ohladne papierov pre poistovnu,uz som z toho jelen..🙂:(

ludinka
11. jún 2014

@skaredekacatko ahoj a kedy ides do lucok?

skaredekacatko
11. jún 2014

@ludinka este neviem ak poistovna schvali tal v juli ny som sla. Dufat ze do mesiaca to stihnu.

ludinka
11. jún 2014

@skaredekacatko ked budes zajednavat ubytko tak daj vediet poradim ti kde je najlepsie 🙂

skaredekacatko
11. jún 2014

@ludinka oka a kde je najlepsie ? Ja si ubytko inac hradim. A ty si tam bola kolko nenudila si sa tam?

rebeka33
11. jún 2014

@leontinka27 zavisi kedy pichas pregnyl.. takze budes pichat velmi neskoro. 😀

donatela
11. jún 2014

@gagirl jasne! Pytaj sa🙂 napis mi do IP tvoju mail adresu a poslem ti navod, co som uz niektorym kockam posielala... Teda ak chces🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre