Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
13. jún 2014

@mimika1973 ahojky,tak ako?kolko este zostava?uz si pripravena? 😉

mimika1973
13. jún 2014

@lusipe ahoj, no o take dva tyzdne sme aj tu! 😵
Pripravena ako pripravena....aj hej aj nie 😀
Ku koncu by som sa mala viacej setrit, ale roboty ako na kostole tu doma! Prerabali sme spalnu, a robos nam meskal 2 mesiace! Vsetko sa posunulo casovo a ja uz na konci tehulkovania, tak mi to dava zabrat teraz, ale hadam v nedelu finalne vsetko doupratujeme a dame do poriadku jak sa patri, lebo uz tolko nevladzem, a hlavne prec PC z izbicky uz konecne by som rada plus nejake carasiny manzelove, hmmm...jemu nikdy nic nie je urgentne, tito chlapi! 😠
Nemam tu ziadnu pomoc, rodina dalekoooo!!! a pridu az v lete potom, co uz...potrapim sa aj sama dako uz len...
A Ty ako moja, zvladas to celkom dobre? vsetko prichystane pre malu? aj meno? 😉

lusipe
13. jún 2014

@mimika1973 tak to ta uplne chapem...my sme tiez prerabali cely spodok v byte lebo som chcela zmenu kym sa mala narodi..a poviem ti ze ma to znicilo lebo este aj do prace chodim a minuly tyzden som finisovala projekt a kazdy den do 23.00 v praci...chudak muz vsetko upratoval,nosil a seklo ho tak zase on je na infuziach....no veselo 😉 ale uz len dva tyzdne a budem trosku oddychovat na materskej snad🙂....stale si hovorim ze aspon este 4 tyzdne nech vydrzi malinka 😉 a bude Hana🙂 a vase? 😉

mimika1973
13. jún 2014

Jeeej videla som, ze Ikuska uz je maminou! 😵
Veru clovek chce toho vela stihnut pred prichodom miminka, a casto zabudame na nas vlastny oddych! 😀
My meno este kokretne nemame, je ich viac, a dako sa neviem zhodnut spolocne, ach jaj, a furt tvrdim, ze mu asi oficialne vyberieme az ked sa narodi, na sale! 😀 😀 😀
Hanka pekne meno 🙂

lusipe
13. jún 2014

@mimika1973 hej videla som...boze teraz zostala tehotna a uz je maminka🙂...aj nas to caka coskoro 😉 ...urcite vyberiete krasne meno ktore sa bude hodit k babusku 😉 tak sa este drzkajte a urcite napis ked to tu bude 😉 ...budeme na vas mysliet 😉

zabka1124
13. jún 2014

@donatela ahojky,najprv prajem krasny piaaatoook🙂,vikendik pred nami🙂!!!Docestovala som v pohode o 15:15 som uz bola doma🙂!!!DAkujeeem!!!Jasne ,ze zostavame v kontakte 😉 😎!!!Tentoraz vam to urcite vyjde🙂🙂🙂!!!POzdravuj tvojho mm a velku slecnu-driecnu🙂!!!Oddychuj a krasny vikendik🙂!!!Teraz tu nebudem (teda od zajtra) az do 23.6.14 ideme na Liptov cela famiilia-nasi,segra s drahym, svagrovci, svokra, takze uvidime, ci tam bude a aky bude internet, ale prossiiim infoooo🙂🙂🙂!!!Drzkaj saaaaa🙂!!

zabka1124
13. jún 2014

@falin dakujemeeeeeeeeeee 😀 😀 a krasny piatoceek prajemeee🙂

zabka1124
13. jún 2014

@leontinka27 asi len od bolesti, pochybujem, ze vdaka nemu sa mi to krpec uhniezdil, ale na druhej strane clovek nikdy nevie🙂!.Ja som mala OHHS stredny a ja neznesiem velku bolest, tak som sa s nim krmila-1x denne🙂

zabka1124
13. jún 2014

@mimika1973 juuj moja, Tebe drzim prsteky, nech mas super porod🙂🙂!!A na kedy ti vychadza termin???No neviem si predstavit ake je to behat s bruskom v ychto horucavach!!!Ale hlavne, ze ste obaja v poriadku🙂!!

staga
13. jún 2014

@falin dakujem za infosku 🙂

staga
13. jún 2014

@ludinka dakujem za informacie

mimika1973
13. jún 2014

@zabka1124 dakujem moja, no cochvilu tu moze byt! ;)
TP je 2.7, ale ja pocitam, ze asi ten jun 🙂
Nohy opuchy, ventilujem sa doma, namacam studenou vodou, aspon nieco na uvolnenie tela 😉
Teraz je babenko chranene vo vnutri, ale ked bude vonku juuuj leto este neskoncilo, to budeme musiet uz aj jeho osviezovat potom 😵

speranza1
13. jún 2014

@mimika1973 ahoooj.... no ja sa citim skvelo.... vdaka 😵 ... Tie kopanceky su urcite krasne...ale rano o tretej by "mohlo" spinuskat..bombuliatko nadherne 😎 😎 😎 😀 😀 😵 😵 😵 ... ale co narobime.....ked teraz a este pekne dlhu dobu, bude "urcovat pravidla" bombulka 😀 😀 😎 😎 😵 😵, ze?

mimika1973
13. jún 2014

@lusipe a ty pojdes za mnou tusim, si na rade potom, ze? 😵
dakujem moja, urcite to zvladneme na jednotku! 🙂

mimika1973
13. jún 2014

@speranza1 veru veru, ale mne to aj tak nevadi, ze si kopka kedy chce, aspon viem, ze je tu a mu je dobre 😉 😵 Ja uz aj tak davno nemam komplet spanok, iny bio rytmus veru, asi taka priprava na potom, hi hi...staci mi spat 5-6h v noci, a normalne to zvladam, co by predtym urcite tak nebyvalo, sranda, tato priroda ako to je vsetko urcene a zariadene, ze? 😀
Opatruj pekne bambulko aj seba 🙂

zabka1124
13. jún 2014

@mimika1973 juj tak to uz mas zachvilocku🙂!!Zachvilocku budes mat svoje babatenko v naruci🙂Neboj my ta spolu s @speranza1, @leontinka27,@korenka17,@donatela aj s ostatnymi babami budeme nasledovat!
Neboj ,leto nejako zvladnete-chladok, vnutri, nejako to spravis🙂🙂!

staga
13. jún 2014

@falin prosim ta este aka je cena KET- u? Dik

falin
13. jún 2014

@speranza1 - tak klasicky v soboty popratat, navarit. Mala nam pride zo skoly v prirode, tak sa na nu tesime 🙂 A v nedelu este neviem co vymyslime.
Ty mas nejake plany? ci teraz uz len tehotniet a nic nerobit? 😉

@leontinka27 - najlepsie ked cez recepciu zavolas svojmu dr. Pokial maju volne, tak ti to zmenia, su dost ustretovi 😉

falin
13. jún 2014

@zabka1124 - dikes. Uzi si pobyt na Liptove

@staga - neviem teraz kolko sa plati KET, nevie Speri ona to ma aktualne - @speranza1

lusipe
13. jún 2014

@mimika1973 hej az po tebe 😉 ja som este len 32tt 😉 jasne zvladneme 😉

nelly3
13. jún 2014

@staga
myslim, ze v cenniku maju 7000czk za KET, menila sa cena po novom roku.

donatela
13. jún 2014

Babule.... Voalala som do RF a mame 13 embryi. Oplodnili sa vsetky tie uplne zrele vajka🙂 Veeeelmi sa tesim! Tak teraz, aby sa pekne delili...🙂 Vklad by mal byt v utorok o 11h.

donatela
13. jún 2014

@zabka1124 poslem ti potom radsej sms-ku🙂

donatela
13. jún 2014

@leontinka27 mojzisku som cvicila 8 tyzdnov. Darilo sa mi tych 4-5x do tyzdna + aerobic 1x do tyzdna...
Teraz uz necvicim. Pocas stimulky nie, aby vajka nepopukali a po vklade sa uz nemoze, lebo by to mohlo sposobit potrat. Ale snad som vnutorne brusne svalstvo aj panvu za tych 8 tyzdnov posilnila.
Od dnes som pridala k ostatnym vitaminom chilli tobolky a bromelain.
Ty ako, volala si uz dnes? Ako sa maju tvoje babuliatka?

mimika1973
13. jún 2014

@donatela to bude deti ako smeti !!!! 😀 😵 😵
Veru nech sa pekne delia 😵 Urcite mas dobru kvalitu vajok pri stimulke, to je super a viac sanci! 😵

rous
13. jún 2014

Ahoj.Pekne Vás všetky pozdravujem. Chcem sa Vás dievčatá opýtať, ktoré ste boli v Prahe na vyšetrenie r.imunologie ako sa to platí ?

korenka17
13. jún 2014

@mimika1973 ...dakujem krááásne,no,24.6.na Jána budem snád s dvoma // na počesť môjho ocka...to by bolo krááásne! 😵

haimi
13. jún 2014

Baby, v poslednej dobe kolko pozitivnych sprav 🙂 🙂 musim z tychto prispevkov nabrat pozitivnu energiu 😉

ingrid0105
13. jún 2014

@donatela tie chili tobolky beries aj po vklade?

leontinka27
13. jún 2014

@donatela no teda ze 8 tyzdnov.a kde si to chodilla?ja mam dnes uz len 6 babuliek.2a4bunkove.da sa niejak ovplyvnit kvalita a mnozstvo.lebo uz mi to niejak klesa.a do pondelka daleko.
@falin nedalo sa to zmenit maju toho straaasne vela.a to aj verim ked sme na 16 30 hod.objednany.
@zabka1124 dnes je to uz lepsie ale boli ma brusko.dufam ze nemam zapa5.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre