Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zabka1124
9. sep 2014

@crazybabenka budeeeeess🙂🙂🙂,budem caakat na spravicky🙂

silvik1
10. sep 2014

@ivka3901 ahoj. pamätám si Ťa (aspon si myslím 🙂 ) z diskusie "pipiny v GF" alebo tak nejako 😀
ja by som sa s nimi chcela dohodnúť na Soft ivf. v GF som vždy mala cez 20 vajíčok, ale išlo to na úkor kvality. tak uvidíme. sama som zvedavá.

ludinka
10. sep 2014

@zabka1124 ano doc. Tomas je naozaj super lekar, bodaj by bolo takych viac...

tinkatinulka
10. sep 2014

@zabka1124 super výsledok..mate zamrazene spermijky?..ochota od buduceho svagra super..moj by sa mi hned aj núkal že ma oplodní.. 😀 😀 😀

adventmision
10. sep 2014

ahojte dievcata,vie mi niekto poradit v ktr.tyzdni sa da najskor robit ultrazvuk?

beni23
10. sep 2014

@staga neboj bude všetko dobré, mysli pozitívne a uvidíš čoskoro tu budeš písať že si tehulka

ludinka
10. sep 2014

@adventmision myslim ze sa da urobit aj v piatom tyzdni-ale vtedy vidno len vacok, ja som bola ked som bola 6+2 a uz bolo vidno aj srdiecko

beni23
10. sep 2014

Ahojte manželovi spermiogram ukázal, že má oligoasthenospermia, hypospermia. Bol tu niekto s takou diagnozou a nakoniec sa podarilo otehotnieť?Začínam stimuláciu cca o 2 týždne.

crazybabenka
10. sep 2014

@beni23 no my sme s touto diagnózou otehu prvý krát prirodzene.....teda v príprave na IUI ale folik praskol skôr....tak ho nerobili.....ale manžel potom mieril presne......ale teraz sa nám už 2,5 nedarilo....takže od včera pichám a ideme do softu

beni23
10. sep 2014

@crazybabenka joooj ja som taká nešťastná teraz lebo som napísala výsledky so spermiogramu stelclovi tak on že je to dosť špatný výsledok a nevie či pre oplodnenie pomôže aj ISCI

beni23
10. sep 2014

@crazybabenka aj my ideme do softu, mam clostyl a merional

crazybabenka
10. sep 2014

@beni23 ono to je aj o tých hodnotách....ale vždy je treba myslieť pozitívne 😉 nám dal napr. na výber....či oplodnenie necháme na prírodu....alebo ICSI.....ale mi už nechceme nechať nič na náhodu a ideme do ICSI

beni23
10. sep 2014

@crazybabenka s pozitívnym myslením nemám problém, my na prírodu, že sa podarí čakáme 7 rokov, aj nám dal icsi, len písal, že nevie či icsi pomôže, asi 2 týždne berie vit.E a macu tak dufam, že do začiatku oktobra ked pojdeme na odber sa trocha niečo zmení k lepšiemu, teraz má len 2 pohyblivé spermie

korenka17
10. sep 2014

hlásim včerajšie kontrolné sono: morfologia v norme,placenta vzadu,má už 11,2cm,116g,akcia srdca pravidelná,pohyby prítomné...na krv na triple testy idem zajtra...tak držte palce
a ešte,v pondelok mi oznámil môj Dr.,že mám nejaký "nemocničný bacil",poslal mi nejaké čípky,ktoré museli v lekárni namiešať,sú ATB lokálne...dúfam,že nemusím mať obavy???

benny11
10. sep 2014

baby, aké máte skúsenosti s MUDr. Otevřelom?

speranza1
10. sep 2014

@korenka17 😵 😵 😵 😵 😵 gratulujem a drzim palce aj nadalej 😉 🙂
@benny11 ja som s nim osobne ziadne skusenosti nemala, takze neviem odpovedat na tvoju otazku...

izzie27
10. sep 2014

@korenka17 gratulujem a nech vsetko ide ako ma 😵
Ja som dnes absolvovala "sladku vodu" a nebolo to nic hrozne 😉

ludinka
10. sep 2014

@korenka17 super 🙂
joj keby som uz aj ja bola tak daleko.....ja mam kontrolu az o 2 tyzdne

beni23
10. sep 2014

@korenka17 gratulujem a prajem aby bolo všetko v poriadku až do konca

beni23
10. sep 2014

@ludinka nemaj strach 2 týždne ubehnú ani sa nenazdáš

zabka1124
10. sep 2014

@tinkatinulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sa smejem na tvojom svagrovii🙂!!
Ano mame zmrazane spermiky, je to takto jednoduchsie🙂🙂🙂!!Moj buduci svagor je este take 29rocne ucho, asi b sa hambil mi nieco take povedat🙂🙂🙂🙂!!!!!!!

zabka1124
10. sep 2014

@korenka17 ahoj🙂!!Super spravickyyyy🙂!
ATB sa neboj, ja som mala tiez v 16tt streptokoka(ci co to bolo)v moci!!Musela som uzivat 7dni ATB a vse bolo ok. Oni davaju tehulkam ine antibiotika ako sa davaju normalne netehulkam!!!
Takze bud v pohode, tvoj Dr. vie co robi.
Mne bolo povedane, ze to co som mala ja, moze byt nebezpecne pre babo-ze moze my poskodit nejako vodu,obal, tak som brala a potom pred porodom,my dali infuzku , aby maly nedostal sepsu!!!A teraz my v postielke spinka ukecany chlapiskooo🙂!!Drzime prstekyyy🙂!

zabka1124
10. sep 2014

@donatela ahojtteeeeeee 🙂🙂!!Ako sa mateee???Ako sa ma velka sestra??A buduci 2-sobny tatooo🙂??!
A vy dvaja ako sa mate????Juuj , to uz ste v 15tt, krasne🙂!!!Dufam, ze ta choroby obchadzaju🙂!
My sa mame dobre, zacala som stimulku na 3IVF-odber mam tuto sobotuu🙂!
MATUSKO chodi do jasliciek, tak strasne sa tesi ked tam ide🙂, normalne tam bezi z auta🙂.Az neuveritelne rychlo si zvykol a ako to byva, ohlasilo sa nam hrdielko a aj zubkyy:(, ale to uz mame nacviceneseea🙂!
Teraz si odfukuje, tak ja zatial kukam co nove, lebo neviem ako, ale maly funguje asi na baterky🙂!!!!
Uz sa tesim na nove spravicky od tebaa🙂!papaappa

tixx
10. sep 2014

koceny, co mate po ivf, na ktory den ste testovali,a uz nieco bolo vidno? ja som dnes 5. den po ET, este je velmi skoro asi, rozmyslam,ze na ten 9-10. den by uz nieco mohlo byt vidno,co myslite?

ludinka
10. sep 2014

@tixx 10 den uz myslim vidno aspon ducha 90 percentam kociek 😉 tak pokojne testuj uz vtedy,
ja som mala slabulinku ciarku na 9 den

ludinka
10. sep 2014

@tixx inac u mna sa na 8 den zacali prejavovat prve priznaky,ustavicny hlad a otazeli mi prsia

skaredekacatko
10. sep 2014

@benny11 ja k nemu chodim je velmi nily snazi sa pomoct. Aj ty ho budes mat ci?

benny11
10. sep 2014

@skaredekacatko ešte neviem, rozhodujeme sa

tixx
10. sep 2014

@ludinka ja mam pocit,ze som stale unavena, a dnes rano mi bolo zle, ale to si asi len nieco nahovaram 🙂 tak pockam este tych 5 dlhych dni a potom testnem 🙂

ludinka
10. sep 2014

@tixx tu unavu sposobuje utrogestan, na priznaky je este naozaj skoro
viem ze 5 dni je dlha doba ale poviem ti ze potom cakat na sono 2 tyzdne je ovela horsie 😝
takto skoro je skoda testu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre