Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zibi
29. okt 2014

@gagirl dakujem uz mi je lepsie

bergalm
29. okt 2014

@gagirl som nezamestnana,takze mi to je jedno,ale ked som robila bola som vzdy PN a na rizikovom pomaly 8 mesiacov som bola doma ,ale tehu neskoncilo dobre ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

gagirl
29. okt 2014

@bergalm citala som tu o tebe niekde takze viem ze si bola tehu a zle to dopadlo..to mi je velmi luto..neviem si predstavit co si si musela prezit:(..prajem ti nech vam to tentokrat vyjde a az do konca bez problemov..🙂ja som vzdy tiez po kazde pn po vklade..a niekedy aj pocas stimulky..sj ked radsej by som chodila do prace ako pokazde byt pn ..ale robim v nemocnici na smeny..tak asi je to lepsie

bergalm
29. okt 2014

@zibi som rada,ze sa Ti troska polepsilo 😉 drzim paluchy ,aby si cim skorej zabudla na tuto neprijemnu skusenost z posledneho OPU a dobre naladena sa pustila znova do toho 🙂

bergalm
29. okt 2014

@gagirl myslim si ,ze urcite je to lepsie 🙂 Moj muz vzdy funguje na 100% ked som po vklade tak uvidime ako to bude teraz i ked mne lekar na rovinu povedal,ze je to obrovsky risk a urcite to bude rizikove,teda ak sa to podari...

zibi
29. okt 2014

@bergalm no ja pojdem uz na sk..je to tutovka ze bude z iscare reprofit tak uz brno riesit nebudem

bergalm
29. okt 2014

@gagirl pocas stimulky som chodila do roboty az do vkladu potom nie...Veru bola som na uplnom samom dne,bolo to velmi tazke a nezelam to nikomu ani najhorsiemu nepriatelovi a priznam sa,ze kus zo mna odisiel s nasou Klarkou 😢 😢 takze Ti dakujem a aj vsetkym kockam,co ma tu ako-tak poznaju....

ingrid0105
29. okt 2014

@haimi drzim palce na vysledky z krvi 🙂

bergalm
29. okt 2014

@zibi to sa mi paci takyto pristup,treba pozitivne mysliet a ktovie mozno sa tam presunieme viacere 😉

skaredekacatko
29. okt 2014

@gagirl dakujem pekne a aj tebe drzim palce uz sa neviem dockat. @zibi hej dnes kupujem ananas a zajtra si.ho nakrajam po ceste z brna budem jest. Aj tie orechy si kupim.

lenka54321happy
29. okt 2014

@haimi
Ahoj moja, juj tak ti zavidim ze zajtra budes vediet na com si....
Ja ok prsia stale tak isto pobolievaju, spodok bruska taky cudny....ty co pocitujes v podbrusku? Uz ti to ustupuje? Snazim sa ignorovat vsetko a nesledovat sa ale ten strach je hrozny....hlavne ked idem na WC len trpnem ci tam nebude krv ☹(((
Ale vela bab tu je takych zlatych, Boze kto vymyslel tento MK je poklad! Neviem co by som si bez podpory od Vas bab pocala, plus ja v dalekom UK a tu nic take neni, sice je jedno forum ale viete anglicanky chladne tie to tak nevedia a nechapu aky my slovacky medzi sebou 😉
Takze dakujem naozaj dakujem vsetkym vratane Teba moja!!
Drzim ti palce na zajtra!! 😘😘😘

zibi
29. okt 2014

@skaredekacatko ok len neprehanaj s ananasom
ma sa cely jeden nakrajat na 5 casti a pocnuc vkladom zjest jeden diel ...daj si ho, ale radsej po vklade,lebo on prekrvuje maternicu, aby si si neurobila zle a ma sa jest len 5 dni nie dlhsie to je dolezite ...od vkladu 5 dni a stop!!

bambulka2015
29. okt 2014

baby ako sa je ten ananas? tych 5 kusov na 5 dni? A nejaka nahrada ananasu nie je? ja ananas nemam rada. 😠
ja zatial len stimulujem, pondelok-utorok je punkcia a koncom buduceho tyzdna vklad, ak samozrejme bude co vlozit? ☹ a ten ananas sa potom je od dna vkladu? A tych orechov kolko? Ja jedavam tka obcas za hrst vlasske, sama si ich nalupem, mnaaaaam.

bambulka2015
29. okt 2014

@lenka54321happy ja napodobne. Som v DE. kon je sice aj nemecky ale tam to este nie je take rozbehnute ako tu na slovenskej verzii. Tak kukam stale tu a obcas sa niekde votriem. 😕

bambulka2015
29. okt 2014

@zibi uz si odpovedala aj na moju otazku. Len este, v den vkladu tiez jednu cast? A aky velky ma byt ten ananas?

gagirl
29. okt 2014

@skaredekacatko dakujem aj ja..uz aby sme boli tehu vsetky..🙂

skaredekacatko
29. okt 2014

@gagirl mozem vediet kolky pokus to je? Aj nieco beries ?

gagirl
29. okt 2014

@bergalm Ach jaj..nechcem si to ano predstavit..a verim ze to cloveka zmeni..takato rana..ale verim ze coskoro budete mat druhe babo..velmi velmi ti to prajem..🙂ja pojdem tiez po vklade asi znova na pn..co uz..babp je prednejsie..len verim ze to uz konecne tentokrat vyjde..🙂

gagirl
29. okt 2014

@skaredekacatko toto je druhe ivf..z prveho som mala dva vklady..a z druheho bude toto druhy vklad..myslis ci beriem hormony alebo nieco sama od seba?

skaredekacatko
29. okt 2014

@gagirl aj sama od seba a ci beries medrol? Mas porobene imuno hemato?

bergalm
29. okt 2014

@gagirl dakujem moc aj Tebe zelam,aby toto uz bolo uspesne a konecne sa stat maminkou

gagirl
29. okt 2014

@bergalm dakujem pekne;)

haimi
29. okt 2014

@lenka54321happy aj mna boli este obcas brucho, hlavne poobede a vecer a niekedy sa zobudim aj v noci. Ale da sa to vydrzat. vacsinou to rychlo prejde. Jaj dufam, ze zajtra to bude v pohode cislo

lemoni86
29. okt 2014

@haimi mne to furt buble nejak v bruchu.. to je take akoby naduvanie, alebo vajecniky kus.. take trosku neprijemne ale da sa to... v praci musim sediet rozopnuta a rozkrocena .. inac v noci sa dost budim 😒 dnes v noci som sa zobudila o tretej a zaspala o pol hodky asi.. a tak stale kazdu hodku som sa len prevalovala 😒 .. myslim ze sa mi tym stupanim hcg asi ohss prejavuje mierne... lejem do seba vodu tak snad to polavi... som zvedava v ten piatok co bude.. moj termin mrchy .. 😝

zibi
29. okt 2014

@bambulka2015 no od dna vkaldu jedna cast aj so stredom ten je v podstate najdolelzitejsie
osupes a prekrojis ho na kruzka na pat hrubsich casti 🙂
po opu vecer jednu cast a postupne kym nezjes vsetkych pat ..potom uz nie aby si si velmi neprekvrivla maternicu nemuselo by to byt pre embryjko dobre

haimi
29. okt 2014

@lemoni86 neboj, vsetko dopadne dobre. Ja mam tie iste pocity. Najhorsie je to ako pises v noci, ked sa zobudim na to, ze ma boli brucho. Ale vydrzime to 😉

haimi
29. okt 2014

@lemoni86 a kedy planujes ist na krv ? a pojdes k svojmu gynekologovi, ze?

bambulka2015
29. okt 2014

@zibi dakujem velmi pekne. Takze aj ten stred. No moje nervy, len ako sa ja premozem zjest ananas. Asi zapchat nos a zut 😀

lemoni86
29. okt 2014

@haimi nj nejak to zvladneme 😉 a hej idem na svoju gyndu tuna...planujem ist az v pondelok alebo utorok... kedze len testovat s rf testom mam v pondelok ...

lemoni86
29. okt 2014

@haimi hej a este ma zacinaju krize boliet 😝 ale ked je bobacikovi dobre tak nech 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre