Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lemoni86
2. nov 2014

@haimi mam take iste priznaky.. a spanok teraz ani nehovorim.. uz stvrtu noc po sebe sa vkuse budim a nemozem spat , jednak ze ma pobolieva brucho, alebo proste len tak.. samozrejme som potom ako mechom udreta a vecer uz o siedmej oci ako pomlcky..
@nestresuj mojka, si mrkni ake ja mam testy, ako mi silneju .. vcera rano mi akoby zoslabla ciarka, ale je to mozno aj tym ze som zacala uz inym testom testovat.. fakt zalezi velmi aj od toho kolko pijes.. takze kliidek a bude secko fasa 🙂
@skaredekacatko citim ze to bude u teba aj bergalm tehu ... urcite 🙂🙂

bergalm
2. nov 2014

@benny11 oho neboli sme to my???nosim okuliare a manzel je dost vysoky... 😉 😉

skaredekacatko
2. nov 2014

@lemoni86 no ja si verim v piatok mrcha nepride. @haimi mas pravdu dnes ideme na hroby a k segre na kavu rak pridem na ine myslienky. A este idem umyt podlahy to som si nechala na dnes . Bo vyzeraju otrasne

lemoni86
2. nov 2014

@lenka54321happy som ti pisala hore, len som nezadala tvoje meno 😀

lemoni86
2. nov 2014

@skaredekacatko no aj tak priznaky mozu byt rozne, niektore nemusia citit nic .. drz sa 🙂

bergalm
2. nov 2014

@lemoni86 bodaj by si mala pravdu....ja to mam dobre kedze mam 35DC takze testovat mam 12.teho a mrcha ma dorazit 16teho xixixixi 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 takze sa nestresujem ,od porodu to mam skoro pravidelne takze fakt uvidime.... 🙂 inak krasnu slnecnu nedelu

bergalm
2. nov 2014

A mozno fakt nam Klarka posle surodenca,vcera som tak na nu intenzivne myslela ked sme boli na cintorine.Chyba nam,ale nadej je tu teraz a treba dufat a verit 🙂

skaredekacatko
2. nov 2014

@lemoni86 vsak ja viem nestresujem sa az tak ale tentoraz je to ine nieak ako naposledy neviem cim to je.

haimi
2. nov 2014

@lemoni86 ja sa citim tak isto. Brucho ma boli hlavne vecer a niekedy aj v noci. O 9 vecer zachrnim pri telke 😉 ty si strasny testovaci maniak, ale ten posledny test si mala fakt super. Ja som mala len 3 testy, ktore mi dali v rf, ale nikdy som nemala sancu ich pouzit. Dnes na 17 den po ket som si urobila posledny. Ciarky rovnake, nabehla subezne s kontrolnou. Testovanie koncim, cakam na sono 😉

haimi
2. nov 2014

@skaredekacatko ti odfotim moju nechutnu kupelnu. A to som vzdy poctivo upratoval. No, nejako ma to preslo. Ale uz by som sa mala fakt premoct a upratat 😉

skaredekacatko
2. nov 2014

@haimi nevadi aspon nie som sama

benny11
2. nov 2014

@bergalm asi áno

gagirl
2. nov 2014

@mircalla drzim palce nech vam to vyjde..🙂

ingrid0105
2. nov 2014

@haimi drzim velmi palce na sono moja, kedy ides?

haimi
2. nov 2014

@ingrid0105 asi stvrtok 🙂

ingrid0105
2. nov 2014

@haimi no budem na teba intenzivne mysliet, to uz bude aj srdiecko? uzivaj si PNku, pohoda klidek a upratovanie treba nechat na chvile ked sa ti bude chciet 🙂

rebeka33
2. nov 2014

@mircalla urcite skus testustnut na 13-14 den ,alebo ked sa ti nechce cakat chod na krv zajtra. Ta je istota dovtedy by som urcite lieky nevysadzovala. Ci ich beries o den dva dlsie to uz mas jedno. Ak tam je duch na 20tkovom rfteste tak mozno sa len pomalsie rozmrazili. Drzim palce.🙂

lemoni86
2. nov 2014

@haimi ja viem .. ja viem 😀 som .. ale zajtra uz spravim len reprofitacky a potom si dam pokoj (aj ked uz teraz viem ze mi to neda 😀😀 ).. ja sa pri tom uz nestresujem , ja som uz len zvedava.. a kedze mam dost tych testov tak mozem testovat .. 😀😀..

lenka54321happy
2. nov 2014

lenka54321happy Ahojte baby, kedze HCG test mi nedelu nikto neurobi a testy uz nemam na porovnanie, ci tmavnu ci nie....tak som kupila Clearblue digitalny....dnes je 17ty den po vklade a pozrite co mi ukazalo....ma to trochu ukludnilo....to len aby som sa nezblaznila viete? 😳😄

haimi
2. nov 2014

@lenka54321happy no vidis 😉 sme ti to hovorili. Pekne to sedi s ket

lemoni86
2. nov 2014

@lenka54321happy no prosim ... aha na nu.. tak uz budes dufam kludna teraz 😀 😀 😀

lenka54321happy
2. nov 2014

@lemoni86
Joj moja ja som taka stresačka, ze ja asi NIKDY nebudem kludna!!
Ale hej aspon nestresujem ako vcera....to bol HROZNY den...

lenka54321happy
2. nov 2014

@lemoni86
A ty ako? Ako sa citis? A kedy ides na krv?

lemoni86
2. nov 2014

@lenka54321happy ved ja viem .. 🙄 ... ako ja sa snazim byt v klude, no v dusi si zelam aby uz boli tie vianoce a ja v 12tt.. takze tiez panika... pri kazdom namahavejsom pohybe, myslim ako vstavania z postele, zohynanie sa, cupnutie, ci zdvihnutie veci lahkej premyslam, ci som neuskodila drobcovi .. ci tam stale je a tak .. no a citim sa fyzicky asi tak, ze ma picha v crevach dakde a citim ze si chcem ulavit ale neda sa 😀 😕 .. brucho jak balon 😖 .. ta tak.. no a na krv idem uz zajtra , tak som aj z toho kuscik nervozna, ale len kuscik 🙂

mircalla
2. nov 2014

Baby aj vy ste z tych liekov take nafuknute a chodite stale cikat? Ja osm bola na zachode asi 100 krat dnes

lenka54321happy
2. nov 2014

@lemoni86
Drzim ti palce zajtra zxx

mircalla
2. nov 2014

Tak baby vecerny test ani skrt, marcel mi pisal, ze mozem vysadit lieky. drzim vam vsetky palce

gagirl
2. nov 2014

@mircalla :(je mi to luto..moc som ti drzala palce..

skaredekacatko
2. nov 2014

@mircalla a kolky dc si? Skoda ze to nevyslo.

gagirl
2. nov 2014

Zajtra o 13ej si ideme pre nasu zmrzlinku..drzte palce kocky..ja tak velmi chcem aby zostala s nami..🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre