Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gagirl
4. nov 2014

@mircalla :(je mi to luto..uz na dalsi pokus nepojdete?

ludinka
4. nov 2014

@ivetahe ahoj ja som mala 2x davku clostylu 1-0-1 a mala som vzdy 5 vajiok, lenze ja mam mierne PCO tak mozno aj preto.........ale podla mna staci ked budes mat aj 2 hlavne ze budu kvalitne, ak sa bojis ze to bude marny pokus, tak sa s nim mozez dohodnut tak ze ak na folikulometrii nic nebude(resp. malo folikulov), pojdes dalsi cyklus s inou stimulkou 😉

gagirl
4. nov 2014

@bergalm ahoj moja..ako?co mas nove?ako sa citis?..🙂

mircalla
4. nov 2014

@gagirl povodne som bola presvedcena ze nie...maly je darcovskych vajicok.....stoji to 96 000 czk...a tiez vek....i ked by som si trufla
porozmyslame

speranza1
4. nov 2014

@mircalla je mi to luuuto 😔 😔 😔 😔

silvik1
4. nov 2014

@ivetahe ahoj. ja som teraz stimulovala clostilom + 4 injekcie menopur a 2 orgalutran. zajtra mám punkciu, tak uvidím koľko bude vajíčok. folikul na sone bolo sedem. ale ja som veľmi dobre reagovala na dlhý protokol v GF (27 vajíčok).

sarasota
4. nov 2014

Ahojte korculky, prisiel som sa na vas pozriet a trosku vam tu zahavkat HAV-HAV 😀 Vsetkym tehulkam zelame bezproblemove tehulkovanie ,cakatelkam dialnice na testikoch a korculkam chut do posledneho pozitivneho kola nech si tam kazda jedna najdete // kolajnicky. 🙂 🙂 🙂

dolce251
4. nov 2014

@skaredekacatko dakujem velmi pekne, ja mam takeho gynekologa, ziadne oblbovaky, vsetko na rovinu, tak v pohode. Vies co, papiere z ineho centra nemam, bo toto bude moje prve centrum. Ale mam porobenych kopec vysetreni u mojho gynekologa, lenze vsetko mam z rokov 2011 a 2012. Neviem, volala som sestricke, vravela ze mi to pripravi, ked to budu potrebovat, ale ze je to uz 2 roky stare, tak sa jej to zda zbytocne. Tak neviem, mam to od nej urgovat, ci uz mi to velmi nepomoze? ty si mala ake stare tie vysledky?

dalida
4. nov 2014

@sarasota xi... xi... ze ake zlatko 🙂

dolce251
4. nov 2014

@freyahope juj, dakujem za odpoved. Bo sa ma pri objednavani pytala, ci preferujem nejakeho lekara, ja ze nie, preferujem najskorsi termin 🙂 Tak som happy z vasich pozitivnych odpovedi, i ked mi bolo povedane ze v tom centre su vsetci lekari dobri, ci mam si davat na niekoho pozor?

ivetahe
4. nov 2014
lemoni86
4. nov 2014

aach baby... ta neistota ma ubija .. hcg bolo krasne ale co ak nestupa ako ma? co ak hento tamto.. jooj 😔 ... este ze mam ist tam v piatok teraz .. do 21.11. neviem co by som robila 😝 😔

tinkatinulka
4. nov 2014

@sarasota je nadherný, take zlatíčko..no korčule su opatrne..ved to poznáš.

ivetahe
4. nov 2014

@silvik1 ja budem samoplatca,lebo som v septembri mala 39 rokov,nestihla som to cez poistovnu, cez leto som absolvovala 3 HSK v reprofite.Teraz mam stredne vysoku sliznicu tak uvidime ci to vyjde,prvy pokus v Martine bol neuspesny.

silvik1
4. nov 2014

@ivetahe ja som tiež samoplatca. mám ivf soft a to sa cez poisťovňu neoplatí, okrem toho tá moja vraj robí drahoty.

skaredekacatko
4. nov 2014

@dolce251 a kedy si objednana k nemu?Nestihne ti hirmonalny profil nanovo spravit tvoja gynekologicka? Islo by to cex poistovnu rano ti zoberie krv a do tyzdna by to mohlo byt hotove. Ja som mala tak rok stare to ahm a ale ivf som podstupovala az neskor kvoli genetike tak podla toho sa riadil lebo profil som ani nemala to centrum.na sk.nedava pokial si nevyziadas.

gagirl
4. nov 2014

@mircalla porad sa s tvojim lekarom..co ti on odporuca..prajem vela sil..

ina7
4. nov 2014

@lemoni86 Zvykaj si dievča, odteraz to bude nekonečné čakanie. Poradňa raz za 4-5 tt a medzitým človek nevie čo sa deje. 🙂 Ja som si preto kupovala monitor srdiečka, lebo kým som nezačala cítiť pohyby, tak som netušila čo sa deje. 🙂

zoji79
4. nov 2014

@sarasota Ahojky 🙂 Strasne zlaty je! 😉

zoji79
4. nov 2014
lemoni86
4. nov 2014

@ina7 vies, tiez zvazujem nad tym.. len ci to nestoji vela penazi .. este som si to nejak nekukala na nete o tom daco.. asi uz pozriem 😖

balance
4. nov 2014

@dolce251 ja idem za tyzden na 1.konzultaciu a ked som si pisala s dr. co budem potrebovat, tak mi napisal, ze mam mat aktualne vysledky prolactinu, TSH a AMH hormon.

freyahope
4. nov 2014

@dolce251 neboj, všetci sú ok. Nie vždy vyšlo sono alebo odber na službu môjho doktora, takže okrem Otevřela som mala skúsenosť ešte s ďalšími štyrmi lekármi a na nikoho sa nemôžem sťažovať 🙂

bergalm
4. nov 2014

@gagirl cau no citim sa fajn plynatost uz ustupila... 😀 😀 😀 chvalabohu neviem 2dni som polehovala a teraz fungujem normalne ....Ja sa snazim nesledovat sa,pretoze aj predtym ,ked som bola tehu nemala som ziadne priznaky takze tak a co Ty??

kama2
4. nov 2014

@ria191 rius, na sone v 12 tt bola predomnou mamicka, co cakala trojicky, tak ak tak velmi chces, tak ti ich prajem 😉

ria191
4. nov 2014

@zoji79 jejejééééééééééj kto to tu zavítal 😀 😀 😀 krásne prekvapenie dúfam, že je všetko v najlepšom poriadku 😕 😕 😕

ria191
4. nov 2014

@kama2 to bola tá čo má tie jednovaječné ?

dolce251
4. nov 2014

@skaredekacatko vies co uz to asi necham tak, som objednana na 27.11., uvidime na com vsetkom sa dohodneme a to si dam potom vsetko urobit. Sestricka u gynekologa mi povedala, ze mi spravia vsetky vysetrenia, ktore budem potrebovat. Zatial som si spisala aspon sama vsetko co sme podstupili.

bergalm
4. nov 2014

@ivka3901 ja som tiez po KET,ale este mam cas na test a aj
@gagirl je po KET a @benny11

dolce251
4. nov 2014

@balance fakt? a to si sa priamo objednavala ku konkretnemu lekarovi? ku komu ides?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre