Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

zoji79
5. nov 2014

@mimika1973 Aj teba strasil fesi? Asi uz tam maju dost vela vajok na rozdavanie...samo za dolare 😀 😀 😀 Mna neukecal teda a som celkom rada ze som bola neposlusna 😝. Esterku cakame na vianoce 😉 Vy ste ako na tom?

leonie777
5. nov 2014

@gagirl ahoj, mne nasadili fraxi hned po vklade, lebo som dostala v den vkladu ohss,, myslim, ze ked ti to doktorka navrhla uskodit ti to urcite nemoze, skor naopak, drzim ti palce

@skaredekacatko este asi vydrz s testovanim, aby si sa silno mohla tesit 🙂 verim, ze Vam to vyjde a budeme sa potom tesit na mrňusov 🙂

gagirl
5. nov 2014

@leonie777 dakujem pekne..a vam blahozelam a prajem vsetko dobre aj nadalej🙂

skaredekacatko
5. nov 2014

@gagirl neviem povodne som mala napisane ze krami pridu v piatok ale som ratala znova tak az v sobotu a doteraz boli presne ale to som nepichala fraxik. Aj ked som medrol brala tak ze tak. Ja mam otradne stavy je mi do placu a tak este aj moj muz je v robote na tyzden mimo takze tak s kazdou co som si tu pisala intenzivnejsie je uz tehotna . Ale ja toto vsetko peipisujem medrolu a utrosu. Som to citala v pribalovom letaku

leonie777
5. nov 2014

@gagirl velmi drzim palce, aby vam to vyslo, nam sa podarilo az 2.ivf a po prvom nic ani 2x ket ... kazda si uz zasluzime ten maly zazrak a verim, ze aj k vam konecne pride 🙂 mozno si naozaj daj ten fraxi, pomaha to udajne aj uhniezdeniu ... ake emb ti vkladali? po PK?
@skaredekacatko kasli ty na kramy 🙂 nedojdu viac ... pekne tehotnies a tak sa pozitivne nalad uz teraz 🙂 tie hormonalne stavy pozname kazda, katastrofa taka ze som miestami nevedela vydrzat ani sama so sebou ... tearz si na rade s tehotenstvom aj ty ... presne to som aj ja mala, ze kazda co som s nou pisala uz je tehula a ja stale nic, ale ako vidis, doslo aj na mna 🙂 ver tomu, zanedlho budu kolajnice a potom iny stresik, kolko hcg, ci srdiecko, potom zas dalsie triple testy ... stale cosi, ale uz prvy krok mas za sebou

gagirl
5. nov 2014

@skaredekacatko ja ta uplne viem pochopit..je to vsetko strasne tazke na psychiku..hlavne to cakanie na vysledok..mala som podobne stavy vzdy po et..to urcite robia aj tie hormony co beries..snaz sa mysliet napriek tomu pozitivne a hovor si ze co sa ma stat sa stane..ale urcite to vyjde..kolkaty si dc? To je nejak skoro este na ms v sobotu..nie?

skaredekacatko
5. nov 2014

@leonie777 ja neplanujem tak skoro testovat a mam len jeden test z rf a neplanujem kupit dalsi 😀

leonie777
5. nov 2014

@skaredekacatko fuuu, tak to obdivujem, ja som mala co robit aby som netestovala uz po tyzdni a vydrzala az do 9 dc ... aj vam po vklade pichli pregnyl, alebo ovitrelle?

benny11
5. nov 2014

@skaredekacatko ja mám ten istý plán, nechcem testovať, ale bojím sa výsledku..... ☹

gagirl
5. nov 2014

@leonie777 dakujem pekne..verim ze nam to vyjde..musi.🙂ja som mala toto tiez druhe ivf..prve ivf som mala 2vklady..a z druheho je tento druhy..Tesim sa ze vam to konecne vyslo..prajem vam vsetko dobre a uzivaj si bezproblemove tehotenstvo..🙂

gagirl
5. nov 2014

@leonie777 a vkladali mi jednu HB..

leonie777
5. nov 2014

@gagirl dakujem pekne a drzim palce, nech ma nasledujes, urcite daj vediet, budem to tu sledovat priebezne

skaredekacatko
5. nov 2014

@benny11 bojim sa aj ja na nic ine nemyslim skoro nic ma nevie rozveselit otras uz aby to bolo zamnou. Nahovaram si uz vselico mozne.
@leonie777 dakujem za povzbudenie takyto stav som predtym veru nemala po stymulkach

skaredekacatko
5. nov 2014

@gagirl v sobotu budem 10 dc

lemoni86
5. nov 2014

@skaredekacatko aach moja zlata 🙄 ... prve dni som sa aj ja tak bola... ale snazila som sa sebe vsugerovat ze uz som tehu, ze vsetko bude ok...ja tam proste tie // uvidim a basta..a som nevydrzala , skoro som testla, ked som ich tam nasla, tak dalsi stres ci silneju, a ak silneli a mi potom potvrdili z krvicky a mala som vysoke hodnoty, stale som stresovala a testovala nech mam testovaciu rovnaku ako kontrolnu, samozrejme popritom stresujem ci to nie je mimomaternicove a ci bude v piatok uz daco vidno... toho stresu sa uz asi len tak nezbavime ... 🙄 urcite su to aj hormony a vsetko dokopy no... 😝 privsetkom ti drzim palce a myslim nielen na teba ale aj na ostatne babule co netrpezlivo cakaju na // 🙂

qwertinka
5. nov 2014

@ria191 dakujem a drzim palce nech sa vam to podari 🙂

skaredekacatko
5. nov 2014

@lemoni86 no ved to vzdy sa pre nieco clovek strachuje aj po porode vlastne cely zivot toho dietata 😀 a adi najtahsia je puberta 😝

silvik1
5. nov 2014

ahojte žienky. dnes som mala OPU, nakoniec zo sedem folíkov máme päť vajok. zajtra mám volať koľko sa oplodnilo - ja dúfam, že všetky.
ale nedostala som utrogestan ale crinone gel - vraj je výpadok utrošu.
máte ho tiež niektorá ? dávajú to teraz v RF každej ?

tinkatinulka
5. nov 2014

@silvik1 na Slovensku mame utros ale v cechach neni tak davaju stale Crinone..tu ho v lekarni kúpiš bežne

silvik1
5. nov 2014

@tinkatinulka recept mi dala na ten gél, tak som to vybrala. inak je to super - v aplikátore, raz za deň - taká čistá robota 😀

stanka409
5. nov 2014

Ahojte...vedel by mi niekto poradit, ci preplaca slovenska poistovna zakroky/operaciu v CR? Vzhladom na moj specificky zdravotny stav, mi odporucaju specialnu operaciu, v Prahe. Uhradi poistovna vsetky naklady? Neriesili ste nieco podobne v Brne? Dakujem velmi pekne

tinkatinulka
5. nov 2014

@silvik1 no ja som stale bola na utrosi kedže som mala velke zasoby 😀

lemoni86
5. nov 2014

@skaredekacatko no jo.. 🙄

franzziska
5. nov 2014

dievcata iśli ste niektora konkretne do Brna na svoje 1. - 3. IVF ? nechapem ten proces co třeba urobit vypisat..atd...dakujem

silvik1
5. nov 2014

@tinkatinulka mne ostali utrošu len dve krabice z predchádzajúci IVF-iek a to je málo, tak som nechcela miešať. a Ty si teraz po vklade, či ?

skaredekacatko
5. nov 2014

@lemoni86 a ty si v ktorom tt?

tinkatinulka
5. nov 2014

@silvik1 ja som po 6 IVF, no žial iba do 6tt..

silvik1
5. nov 2014

@tinkatinulka ☹ to je mi ľúto. a ideš ďalej - či pauzuješ ?

tinkatinulka
5. nov 2014

@silvik1 no sme asi prípad do archívu..neviem prísť na to preco..skusili sme snad všetko, takže určite pauza a dookola vyšetrenia ktoré asi nikam nevedú

lemoni86
5. nov 2014

@skaredekacatko dnes by som mala byt 4+2 podla MS... cize v 5tt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre